[COLOR="blue"]co do koszulek Pan mi odpisoł, że najlepi, żeby grafika była zorbiono w Adobe Illustrator lub Corel Draw
ewnetualnie jak grafika jest bardzo prosto bez napisów to może być jpg
to robi ktoś ta grafika bo to trzeba i późni czekać na wykonanie tego i wysłanie;)[/COLOR]