[quote name='magda_drakkar']Fajnie, że fotki się podobają:)
Ja też nie:shake: Mój sąsiad posiadający nibycockera;) z kopiowanym ogonem twierdzi jednak, że obcinanie ogonów w przypadku spanieli jest szczególnie potrzebne bo to tak durne psy, że po wejściu do wody (chociaż normalnie ponoć też) gonią swój ogon i mogą się utopić. Śmiać się czy zapłakać?[/quote]
[COLOR=Blue]Szczerze...to sama nie wiem...
Ludzie są śmieszni
[/COLOR]