[quote name='Basia i Barni']do nauki a nie wycieczki do Zakopanego się marzą - a może u mnie troszke przy remoncie pomożesz :):):) :diabloti:[/quote]
[COLOR=Blue]Jak bedzie po egzaminach z miła chęcią pomogę:)
[/COLOR][quote name='Martunia']O ale masz fajnie! I jaki ładny ten pensjonat. :)
A co tam u Bona?
U mnie wczoraj okropna burza, powódź na drogach, ogromny grad, pioruny i aż strach było wyjść z domu. Dopiero teraz neta mam.[/quote]
[COLOR=Blue]No tak pogoda straszna...
A najlepszym dowodem na to jest Bono:D
[IMG]http://i25.tinypic.com/2cymant.jpg[/IMG]
[IMG]http://i28.tinypic.com/bjh279.jpg[/IMG]
[IMG]http://i31.tinypic.com/qsqoeg.jpg[/IMG]
[/COLOR]