[COLOR="blue"]ja na Rogzy nie narzekam, najnowszy był kupiony turkus pies, wszystkie rogzy (mam 2 łańcuszki, na klamrę i szelki do kompletu ze smyczą) ochrzcił wodą i błotem
głównie używane są łańcuszki i nic im nie ma;) a jedynie smycz się troszkę zmechaciła [/COLOR]