[COLOR="blue"]no tam co do śniegu masz rację, teraz to Bono wraca do domu taki brudny, że masakra, przynosi tyle piachu...
po za tym chciałam go okąpać, ale teraz to bez sensu bo jak znów zacznie kopać to będzie jeden wielki syf
i w sumie Bon woli jednak jak sie zimno i śnieg;)
[url]http://www.fotofotki.pl/pliki_img/j0vhpqdfd5tkn72yzvya.jpg[/url]
przystojniacha:loveu:
pozdrawiamy;)[/COLOR]