[IMG]http://i28.tinypic.com/21ln28j.jpg[/IMG]
[IMG]http://i29.tinypic.com/rwmf4i.jpg[/IMG]
[IMG]http://i29.tinypic.com/sfyzw9.jpg[/IMG]
[COLOR=Blue]To jest Atom pies przy budzie,strasznie lubią się bawić z Bonem:)
Zawsze się tak wybiegają że potem Bono tylko się napije i idzie spać:D
Ma ok 6 lat dokładnie nie wiem mieszkanka rottka i onka:)
[IMG]http://i27.tinypic.com/33jtn2q.jpg[/IMG]
[IMG]http://i27.tinypic.com/v5h17k.jpg[/IMG]
Szczęśliwy pychol:loveu:
fotki z ogródka będa może jutro sama nie wiem(bo nie wiem kiedy przyjade do domu:p)
niestety zapomniałam kabla do mojego aparatu no i klops:P
Ale na pewno będą:)
[/COLOR]