Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. wpłynęło 100 zł!!!!dziękujemy i 20 od Mamanabank
  2. Ori ehh..pierwsza asteczka schroniskowa...pamiętam jak robiłam jej sesyjkę, była taka radosna...
  3. Wpłata na kwotę 90 zł zaksięgowana na koncie skarpetowym ;-) od Mamanabank rzecz jasna ;-)
  4. Istna moja śp. Figa tylko, że Zoska bardziej szorstkowłosa ;-)
  5. zrobione można odjąć [B]50 zł[/B], Romki kasa jeszcze nie wpłynęła, potwierdzę jak dojdzie.
  6. oczywiście, wszystko to co napisałaś zrobiłam dziś ;-)
  7. o kurde to juz marzec, zabieram się za przelewy ;-) doszło 30 zł od Mamanabank edit. Wszystko wyszczególnione przez Mamanabank zapłacone, dzięki Ci za to ;-) Moja deklaracja dopiero po 10 marca ;-)
  8. Romka dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Ile trzeba zapłacić p. Farowej za leki??
  10. A najważniejsze, że nasze Łowiczaki psiaki będą miały super reklamę!!!Dzięki!
  11. To nowe forum to zrobione na podstawie dogo, takie moje wrażenie. Miejmy nadzieję, że zwierzakom pomoże ;-)
  12. Przyszedł przelew 40 zł od Mamanabank co można dodać i odjąć 200zł za sterylkę.
  13. ehh...tyle szczeniaków.Zaznaczam
  14. Piękna Basieńka taki kudłacz kochany, a babsztyl masakra!!!
  15. A ja jak odwiedziłam Romkę w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej - stwierdziłam - PAKO tu będziesz żyć szczęśliwie do końca swych dni ;-) to się czuje i się wie ;-) Arktik trzymam kciukasy!!
  16. (*) śpij spokojnie Jaguniu.
  17. Rudziczku ktoś musi cię wypatrzeć!
  18. Niech smutne oczka staną się radosnymi!!
×
×
  • Create New...