o kurde to juz marzec, zabieram się za przelewy ;-) doszło 30 zł od Mamanabank
edit.
Wszystko wyszczególnione przez Mamanabank zapłacone, dzięki Ci za to ;-)
Moja deklaracja dopiero po 10 marca ;-)
A ja jak odwiedziłam Romkę w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej - stwierdziłam - PAKO tu będziesz żyć szczęśliwie do końca swych dni ;-) to się czuje i się wie ;-)
Arktik trzymam kciukasy!!