[quote name='mamanabank'][B]UMilki[/B], bardzo serdecznie dziękujemy za poratowanie w kryzysowej sytuacji i rzetelne prowadzenie finansów Antośka przez te wszystkie miesiące, blisko rok! Bardzo, bardzo dziękujemy!!![/QUOTE]
podpisuję się obiema rękami i nogami :-)
[IMG]http://www.bank-zdjec.com/foto2/5086_b.jpg[/IMG]