Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. ....................
  2. [U]............[/U]
  3. no witam...o to skromne prezenciki od nas:diabloti::cool1: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6168/1002209hy8ww5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/3913/1002212ps3tc9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4376/aaaaaaaaaaaa0pafp2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2549/pies23gi0.jpg[/IMG][/URL] no i prawdziwy pies policyjny do wykrywania ładunków wybuchowych:vamp::Cool!: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6411/obraz006fz2ra2.jpg[/IMG][/URL]
  4. ................
  5. a dlaczego chcesz do domku??jak ja Ci zazdroszczę wypadu hmm
  6. Hej...:diabloti:
  7. Witam:diabloti: teraz ja do Ciebie zajrzałam...dziś wezmę sie za obejrzenie Logankowej galeryjki:razz::razz: a trochę mam do obejrzenia...:-o:-o
  8. .............
  9. [B]...jeśli więc stracisz przyjaciela, zamknij miłość do niego w małej czerwonej kulce pamięci i schowaj głęboko w sercu, by zawsze był z Tobą. Potem z żalu i rozpaczy uformuj dużą czerwoną kulę, weź ją w dłonie i idź po następnego psa. ofiaruj mu swoją rozpacz i swoją tęsknotę. Tuląc do siebie, opowiedz jaki wspaniały i niepowtarzalny był jego poprzednik. On nie zajmuje jego miejsca, bo schowałaś go w swoim sercu, lecz przyniesie ze sobą swoje własne - równie wspaniałe i niepowtarzalne, jak on ten sam i ten, który odszedł... [/B] urywek tekstu Sławy Rudnickiej ps. czytałam go prawie codziennie...
  10. [*] współczuję, wiem co to ból stracić psa...ja na obecną sukę czekałam rok po śp.Figuni...przyszła niespodziewanie...jak śmierć jej poprzedniczki...Trzymaj się...
  11. ................
  12. .............
  13. a tak w ogóle to dzień dobry :diabloti:
  14. [quote name='Ka-Vanga']Heloł ;) :multi:, Doginko i jak w gorach? I jak wrazenia???[/quote] Ciekawy film...patrząc na opisywane zapachy normalnie je czułam...mimo monitora i mega kataru...przesłanie też niezłe...a te widoki na początku:crazyeye:
  15. .................
  16. ja tez życzę dobranoc...właśnie skończyłam oglądać Pachnidło...ufff:cool1:
  17. ...............
  18. .............
  19. i jeszcze te głupie tłumaczenia, gdy do zapytała dlaczego nie zna płci:angryy::angryy: że on nie wie bo to kota syn a jego to nie interesuje:shake:
  20. ............
  21. tez obejrzałam...powinni zrobić większa nagonkę na te kundelki ala rasowce sprzedawane na bazarach...a ten gościu od tego kotka/kotki był żenyjący:angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  22. Witamy Diankę....a jeszcze gorzej jak się nie da na kompa zdjęć przerzucić:angryy::angryy::angryy: Widzisz że je masz,,,,,chcesz się pochwalić a tu:wallbash::Help_2:
  23. ..............
  24. miłego wypoczynku...:diabloti::diabloti:a ja leżakuję z grypą:-(:-(
  25. tyle że moja szczeka na psy a nie na ludzi:diabloti:
×
×
  • Create New...