Jump to content
Dogomania

Figafiga

Members
  • Posts

    7314
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Figafiga

  1. [U].....................[/U]
  2. [U]...................[/U]
  3. [U].......................[/U]
  4. [U]...............[/U]
  5. znów powalająca ilość fotek:cool3: zazdroszcze takich spacerków w śród tylu piesiorów
  6. [quote name='Doginka']Ja przeważnie swoich fot nie poprawiam, bo mi się nie chce, no i właściwie po co, jak wychodzą takie ładne:diabloti:[/quote] jak się ma ładną pogodę, dobry sprzęt i wprawną rękę i oko to po co obrabiać...mój szumi niestety jak nie ma słonca:angryy:
  7. Witanko!!! piękne zdjęcia Aresika...moja tez wariatka już łaziła a nawet pływała:diabloti:
  8. .............
  9. jakie akty hi hihi:diabloti: te pierwsze zdjecia.........a jak miło się przytulić do takich wyciorów
  10. .................
  11. świetna smycz, a na obróżki nawet nie patrze bo się skuszę, a dopiero odebrałam z collara...:mad: a tu takie piękności [B]taks[/B] tworzy
  12. ....................
  13. no hej..to czekam na te fotki:diabloti:
  14. gassi jaką objętość w szyi ma Twoje suczydło???tak z ciekawości pytam, bo w nastepnym roku mam zamiar i plany adoptować średniaka sznupka i jestem ciekawa czy Negrisanka obroże będą dobre:diabloti:
  15. ............
  16. nie wiem o co chodzi, ale trzymaj się cieplutko;)
  17. mi jak uprząż robił to się opóźnił i w ramach przeprosin zrobił za friko taki identyfikator...a mi to samo wysłał o psie...ładnie zrobione...:diabloti:
  18. .............
  19. Super...bardzo się cieszę...w następnym roku zaadoptuję sznupka, bo kocham normalnie te psiory....:multi::multi::multi:hurra
  20. zamówiłaś już szelki???jak je dostaniesz to szybko się pochwal, bo nie moge się doczekać jak Loganek będzie się w nich prezentował:evil_lol:
  21. wreszcie jestem...pozdrowionka :evil_lol:
  22. witamy z Negritką:diabloti:
  23. no no fotek niezła ilość...ja też hurtem wstawiam, bo nie zawsze mogę być na dogo...super zdjęcia:diabloti:
  24. witam.Widzę, że z rowerkiem zaczęliście...ja zaczęłam szybko chodzić w pasie i linie amortyzującej oraz suka w uprzęży.A jak jeździłam to fatalnie mi się jeździło ze zwykłą obrożą...najlepsza amortyzująca...:diabloti: a ten biało - kremowy niuniuś śliczny, za rok po ślubie zamierzam adoptować jakiegoś sznupka...obecnie podoba mi się 2 latek pieprz i sól z jednego z wątków na dogo, ale na razie nie mogę...jeden pies super a dwa jeszcze lepiej
×
×
  • Create New...