dla Toli nasza zlękniona sunio
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178841-Tola-czym-zasA-uA-yA-a-na-ten-strach"][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/4128/dsc0676h.jpg[/IMG][/URL]
wkleiłam Fiziulkę na mikropsy
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-POTRZEBUJEMY-OGLOSZEN-PROSIMY-O-POMOC?p=14185785#post14185785[/url]
[B]FIZIA[/B]
[B]płeć:[/B] suka
[B]wiek:[/B] 1-2 lata
[B]waga:[/B] 5 kg
[B]rasa:[/B] mieszaniec
[B]miasto:[/B] Łowicz
[B]sterylizacja:[/B] Nie/ ale bedzie
[B]szczepienia:[/B] tak
[B]odrobaczenie:[/B] tak
[B]opis: [/B]
Jest małym psiaczkiem, ma półdługie ciemne uszy i ciemną mordkę. Nie mogła długo się błąkać, ponieważ jest czyściutka, lśniąca i bardzo przerażona nową rzeczywistością.
Fizia przez pierwsze kilka dni siedziała w budzie i z przerażeniem obserwowała to co dzieje się dookoła, cały czas szczekała i nie pozwalała się dotykać. Po kilku dniach zaczęła przyjmować smakołyki z ręki ale nadal jest nieufna. Pilnie poszukujemy domu dla Fizi!
[B]kontakt: [/B]
Romka
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel. 604 101 165
Figafiga
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
mamanabank
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tel. 608 404 770
[B]wątek: [/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178837-FIZIA-przeraA-one-maleA-stwo[/URL]
[IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9154/dsc0670o.jpg[/IMG]
[IMG]http://img535.imageshack.us/img535/1188/dsc0702.jpg[/IMG]
Śnieżka do suka wyśmienita
i zza krat o domek pyta
zabierz mnie
kochaj mnie
więc zastanów człeku się
i adoptuj Śnieżkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!