wklejam!jakby co i Paula wklej opis na pierwszą,
[FONT=Arial]Kiedy wejdziemy do schroniska i spojrzymy na boksy w jego głębi ,w trzecim boksie tuż przy samych kratach siedzi zawsze średniej wielkości suczka .To Nina!Suczka ma już około 11 lat,smutne oczy , siwy pyszczek i taki wyraz oczu ,który mają psy siedzące bardzo długo w schronisku.Psy,które nie maja juz nadziei.Ninka siedzi w schronisku od stycznia 2004r.To juz 6 lat!Znaczy to także,że więcej niż połowę swojego życia Ninka spędziła nie wychodząc z boksu.Wczesniej Ninka miała swój dom ale jej człowiek miał więcej psiaków i przywiózł Ninkę do schroniska.I tak skazał ją na długie lata beznadziei.Jak powiedzieli pracownicy schroniska Ninka jest nieufna do obcych ludzi (Ci swoi to oczywiscie pracownicy schroniska).Nie dziwię się wcale piesku,że jesteś taka ostrożna jak do tej pory człowiek to dla ciebie ktos kto zapomina,niedba i krzywdzi.Czy naprawde nie ma kogos kto pokocha Ninke i da jej dom.[/FONT]