[quote name='anawa']Tą drugą połowę państwo powinni pokryć sami, jeśli rzeczywiście nie mają psa ......... gdzieś. Zastanawiam się, co jeszcze robią dla tego biedaka, oprócz dokarmiania go....... Dziwna ta historia........W głowie się nie mieści.......[/QUOTE]
zgadzam się w 100 %