-
Posts
1879 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Migori
-
Czy mogę zadać pytanie totalnego laika agilitowego ? Dlaczego Bezik tak sie czai przed skokiem czy w ogóle przeszkodą? Drobi tymi łapeczkami ? Ma jakieś złe skojarzenia czy co?
-
Kąpię w oleju lnianym hahaha :evil_lol: Nic nie robię ;) Kurczaki, zębów też jej nie myję... jestem wyrodną matką :placz::placz::placz:
-
Pewnie macie dość haha ale to jeszcze nie koniec [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n48VOdXtI/AAAAAAAABPI/suEf6n7wtLQ/DSC03816%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n49Jk9HuI/AAAAAAAABPQ/15db90HANFo/DSC03823%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n4988Q2YI/AAAAAAAABPY/jlytJqse40A/DSC03825%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n4-wLm0cI/AAAAAAAABPk/L4NBeOuONa8/DSC03828%20%5B640x480%5D.JPG[/IMG]
-
Wrzucam dalej :) [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n46cvVBfI/AAAAAAAABOs/oAzrArrwNI8/DSC03797%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n466uOdnI/AAAAAAAABO0/5Pxh8V5r4hE/DSC03799%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n47pxR-lI/AAAAAAAABO8/QfYiSxGt01g/DSC03808%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n47xoWq4I/AAAAAAAABPA/tNfMD-VkGjs/DSC03811%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n48I3CVwI/AAAAAAAABPE/3NzUp-lZJ2s/DSC03813%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
I dawaj dalej kolejna porcja [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n44LZ8CnI/AAAAAAAABOU/xd1CZzgA7-s/DSC03790%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n44oOlw1I/AAAAAAAABOc/hVtJrKAjgLs/DSC03793%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n45IDP92I/AAAAAAAABOg/zTKv19w6Y2A/DSC03794%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n45iT2HAI/AAAAAAAABOk/YpRcEXeAesA/DSC03795%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh3.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n46CZFcyI/AAAAAAAABOo/9RtDNt17a5s/DSC03796%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
Szedobry :) Zasypię was monotematycznymi fotkami [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n42MZrGrI/AAAAAAAABOA/CAJ6E5h9RSc/DSC03784%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n42nrcUrI/AAAAAAAABOE/-tbs7qjjbkI/DSC03785%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n424HnJAI/AAAAAAAABOI/N3A1zfhb_XA/DSC03786%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n43N9Pv-I/AAAAAAAABOM/78HOH54EJL8/DSC03788%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6n43gapOrI/AAAAAAAABOQ/00-Wfkb2dvY/DSC03789%20%5B640x480%5D.JPG[/img]
-
Taka niby wiosna [img]http://lh6.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6UlTxJh3BI/AAAAAAAABMw/rANBOvKiHeg/DSC03675.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_98UVd7b66qs/S6UlRfJ1VHI/AAAAAAAABMo/Oy3UTXoePwQ/DSC03663.JPG[/img]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Migori replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
O matulu, szelki zyją ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mayka jaka balerina haha Niezłe te foteczki, pomimo paskudnej pogody. -
Pewnie nic. Ale serce boli! Że psiarz, miłośnik zwierząt, a taki ograniczony!!!!
-
[quote][url]http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo=7vBB%2FOG64CpbT5MBDsiOjIh4l5k2TGxc[/url][/quote] Jestem przerażona i zniesmaczona tym filmem. Sarna umiera z głodu, jest słaba, a pies ją goni! Stresuje! Ona ze stresu padnie, niż z głodu. Brawa dla właściciela, dla którego zabawą było filmowanie tej sceny. Gratulacje! Zamiast w te pędy ruszyć sie i psa zabrać, pozwoliła, aby pies sarnę napastował i nawet dotykał. To sie nie mieści w głowie. Brak słów. I potem sie dziwimy, że do psów strzelają. Widać słusznie.
-
A ja bym wybrała tą nową CrazyDaisy.
-
Matulu jaki brudasek ;) - [url]http://lh3.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S5aKwhdGEvI/AAAAAAAAG5w/zxz4BddVPyU/s512/DSC07167.JPG[/url] Wpadłam z wizytą po raz pierwszy. Piękne psisko. Pozdrawiam
-
Ten gałgan zrobiłam sama. Wiem, zdolna jestem jak nikt inny i co ciekawe, gałgan jest super-extra-bajera-bomba dla mojego psa. Nawet może konkurować z kijkami. Obroże są bardzo dobre, jestem z nich zadowolona. Dla psa wygodne, maja takie miękkie poduszeczki, łatwe zapięcie, mocna klamra. I co ciekawe :) Jakoś na nich brudu nie widać hehe. Co do wycierania sierści... No obroża jest szeroka więc delikatną sierść może uszkodzić. To prawda. ------------------- Oświadczam wszem i wobec że dogo wpuściło mnie na mój własny wątek. Niebywałe. Zrobiłam jakieś tam zdjęcia, ale leżą i czekają na moją wenę twórczą :) Miłego dnia!
-
A Gops podobno na odwyku ? Hahaha Róż rulezz
-
[quote name='Diora']Tak z ciekawości zapytam - ile kosztują te kolorowe muscaty XL (2,5 cm. szer.) w Kakadu?[/QUOTE] Nie wiem ile w Kakadu, ale w Poznaniu w ZooNatura 33zł
-
Bardzo mi sie podoba. Zaglądam do was bo setery to psy do których mam słabość od dziecka, a zdrowy rozsądek podpowiada mi , że nie dam tym psom tego czego potrzebują. To chociaż na zdjęcia sobie popatrzę :)
-
[url]http://img710.imageshack.us/img710/9123/p1370534.jpg[/url] - Bardzo podoba mi sie jego głowa. Ona jeszcze urośnie, prawda ? Piękny, rudy duet.
-
No proszę proszę i tutaj Kora zawitała
-
Anula, no właśnie, na necie to tylko te poprzednie kolory są. Szkoda. [quote name='Diora']Muscat śliczny, ale niestety się luzuje... Dlatego ja już niegdy nie kupię :([/QUOTE] Jak to luzuje ? A jak z wytrzymałością? Pęka pod wpływem wilgoci np. deszcz ??
-
Piękny ten muscat. Nie wiedziałam że jest w takich odcieniach. Gdzie można znaleźć te obroże?
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]o na maxa zmniejszone i rozluźnione 48:D[/COLOR][/QUOTE] To tragedyja po prostu, tragedyja... pasowałaby idealnie.
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]na maksa zmniejszone i zaciśnięte 31 cm mi wyszło:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Poważnie ;) ? To sie bardzo dobrze składa haha A zluzowana :cool3: ? No i po co ja o to pytam, po co ? :placz::placz::placz:I teraz kurde wiem, że psicy bedzie dobra, a tak myślałam że za duża...niedopsz, niedopsz.
-
Mam malusią prośbę ;) Czy posiadacze Rogza zaciskowego w rozmiarze XL (ten na taśmie, nie na łańcuszku), mogą mi zmierzyć obwód obroży zmniejszonej na maxa zaciśniętej ? Dankeszyn :)
-
[quote name='vege*']nie to nie rogz to chyba frog jeśli dobrze kojarzę ;)[/QUOTE] Też mi sie tak wydaje