-
Posts
1879 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Migori
-
[quote name='RCookie']Dzięki ;). Poproszę mamę, żeby jutro zadzwoniła. Takich psów z inteligentnymi właścicielami jest więcej, więc dobrze by było, gdyby załatwili to "hurtowo", ale na to nie liczę, dobrze będzie, jak zrobią coś chociaż z tymi małymi kundlami i ONem.[/quote] Ważne, żeby chociaż sie pojawili u niej, żeby baba zauważyła, że ludzie tego jej zachowania tolerować nie będą. Można też zadzwonić do schroniska z informacją że biega bezpański agresywny pies i terroryzuje okolicę. Najbliższe pewnie w Wawie co?
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Migori replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
[quote name='CaneSs']Taki mały apel do wszystkich: CAPRI to pies, nie sunia :diabloti: Tak wystawiamy się :loveu:[/quote] opss:) :oops::oops: Wybacz Capri I macie jakieś sukcesy na koncie ? -
[quote name='Iss']oj kochana cosik skąpo tych fotek ... Dzielna dziewuszka :) super[/quote] Jak wrzucę wszystkie na raz, to nie będziecie zaglądać... taki mój chwyt :eviltong:
-
Pływanko [IMG]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/DSC01337.jpg[/IMG]
-
[quote name='Onomato-Peja'] Pierwszy raz słyszę :-o Ja mu właśnie szelki ( i czasem linkę - ciągle napiętą) zakładam, żeby w razie co go wyciągnąć szybciutko z wody. A jak z nim pływam, to żeby w razie co go za te szelki złapać i do brzegu przenieść :) Ale napisz, czemu to niebezpieczne, bo ciekawa jestem [/quote] Ano już Ci mówię... mnie uczono, że pies powinien pływać "nago", bez obroży, szelek itd gdyż może zahaczyć o jakieś gałęzie, które są pod wodą, rośliny wodne, no cokolwiek i po prostu sie utopić.
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Migori replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
No i gdzie nowe zdjęcia pięknej cavalierki ? -
[quote name='RCookie'] Mieszkam pod Warszawą (ok. 20km), tam SM też zajmuje się porządkiem? Mam gaz pieprzowy, noszę go w torbie na każdy spacer, tak, żeby w razie czego łatwo było go wyjąć, ale wątpię, że w trakcie ataku będę myśleć na tyle trzeźwo, żeby go wyjąć i celować w pysk atakującego psa. No i trzeba uważać na wiatr, bo jak bym pryskała nim pod wiatr, to bym narobiła sobie więcej szkody niż pożytku, a w takiej sytuacji nie ma czasu na ocenianie czy wiatr wieje w odpowiednią stronę.[/quote] Nie wiem, ale trzeba spróbować, jak odmówią to zapytać co masz w takim razie zrobić i do kogo sie zgłosić, bo to przechodzi ludzkie pojęcie, żeby takie zachowanie pozostało bezkarne, żebyś sie bała przebywać nawet na własnej posesji. Dlatego mówię o gazu pieprzowym w żelu, jest pod tym względem łatwiejszy w użyciu.
-
[url]http://img412.imageshack.us/img412/9207/1002195.jpg[/url] sympatyczna świneczka, jaka to rasa? [url]http://img33.imageshack.us/img33/3594/1002197.jpg[/url] za to tej przydałaby sie dietka odchudzająca :evil_lol: [url]http://img29.imageshack.us/img29/6274/1002208r.jpg[/url] - Buzi Buzi piesku :loveu: [url]http://img145.imageshack.us/img145/623/1002218.jpg[/url] świetne [url]http://img196.imageshack.us/img196/6541/1002222e.jpg[/url] - Jaki dumny i blady :cool3: [url]http://img188.imageshack.us/img188/6945/1002228o.jpg[/url] - Fajny moment uchwyciłaś i ostrość akurat. Fajna fotka. [QUOTE]z pańcią, która oczywiście przytyła zamiast schudnąć [/QUOTE] Taa jesteś taka gruba, że poziom wody sie podniósł i ustanowili alarm przeciwpowodziowy. ...:roll: weź przestań, jeszcze grubych nie widziałaś :lol: Nie pozwalaj mu pływać w szelkach, to niebezpieczne
-
Poinformuj Policję że biega duży owczarek i Ciebie atakuje, że nie możesz wyjść z posesji bo pies zaraz podbiega i próbuje Cie zaatakować. Zadzwoniłabym też na Straż Miejską z taką samą informacją o niebezpiecznym psie. Pytanie tylko jak radzić sobie z tym psem, jesteś młoda i nikt Ci gazu w żelu nie sprzeda, żebyś mogła sie obronić przed atakiem.
-
Jestem cichym obserwatorem tej galerii od samego początku, no ale takie wydarzenie aż zachęca do ujawnienia :) Serdecznie gratuluję nowego członka rodziny i liczę na fantastyczne opowieści i zdjęcia z życia dwóch seterków.
-
Jeśli prośby i normalne rozmowy nie pomagają, to nie ma na co czekać. [url]http://i31.tinypic.com/eks20m.jpg[/url] - Jaka mała wygodniara :)
-
Model z piekła rodem czyli Capri Cavalier King Charles Spaniel. ♥
Migori replied to Cavalierkaa's topic in Foto Blogi
Witam [url]http://i26.tinypic.com/6xyxyv.jpg[/url] - Co za mordula kochana :loveu: Wystawiacie się ? Piękna psinka. -
[quote name='Iss']Galopująca Bora wymiata :) Pozdrawiamy :)[/quote] Cześć ciociu :loveu: Buzialki [quote name='RCookie']Cześć! :multi: Super fotki :), Bora fajnie wygląda w tej kwiatuszkowej Lupince :cool3:.[/quote] Dzięki ;) Też najbardziej ją lubię w tej lupince. [quote name='Onomato-Peja']Czym focisz ? :lol: Bora jest juz 2 Labradorem którego lubię :loveu:[/quote] Miło to słyszeć. Focę Canonem i Sony HX1 [quote name='CaneSs'][URL]http://i769.photobucket.com/albums/xx338/MagdaBora/borka.jpg[/URL] Boshe. ! Jaka cudowna fotka. ! A psinka wręcz cudna. ! Muaaa :* :loveu:[/quote] Dziękuję. Co ja widzę w banerku... cavisia :crazyeye: Kocham te psy, w przyszłym roku zawita do mnie cavisiowa dziewczynka. Lecę do Twojej galerii :)
-
[quote name='Kinia']Mam sporą sterte ubrań, które już się nie nadają:lol:. Ale nic więcej nie chce mi się robić. Odkurze i koniec, nie można się przemęczać:evil_lol:.[/quote] Kinia tak sie zmęczyła sprzątaniem że usnęła na klawiaturze i fotek nie wstawi :cool1: Szkoda :eviltong:
-
Też bardzo lubię zaglądać na obrożowy, to podstawowy wątek obrożoholiczki :eviltong: [quote name='RCookie'] Mam zdjęcia ze spaceru, ale dzisiaj ich raczej nie zobaczycie, bo za jakieś 40min będę siedzieć przed TV i oglądać House'a :cool3:.[/quote]House leci? cudnie przegapiłam
-
[quote name='Marysia_i_gończy'] [B]Magda25[/B] cieszę się, że świeczka wydobyła Cię z ciemności podglądania ;):multi:[/quote] Ja także sie cieszę i już sie mnie nie pozbędziecie :loveu: [url]http://img299.imageshack.us/img299/44/imgp8649.jpg[/url] - gdzie znalazłaś takie tereny do biegania w okolicy ? Bardzo malownicze zdjęcie.
-
[url]http://i156.photobucket.com/albums/t18/Sorata_spider/DSCN1277.jpg[/url] - buzi buzi piesku [url]http://i156.photobucket.com/albums/t18/Sorata_spider/DSCN1335.jpg[/url] - Ciekawie ta fotka wygląda [url]http://i156.photobucket.com/albums/t18/Sorata_spider/DSCN1313.jpg[/url] - sie ubyblał :P
-
[url]http://img9.imageshack.us/img9/6193/1002176m.jpg[/url] - zmokła kura, zmokła kura :eviltong:
-
[quote name='RCookie'] Cześć! :multi: Kojarzę Ciebie i Twoją psicę z "okiempsa" :). [/quote] No proszę, jaki ten "świat" mały :) Ja was wypatrzyłam na obrożowym ;)
-
[url]http://img198.imageshack.us/img198/7185/dscn1021.jpg[/url] - Jakie fenomenalne uszyska i łapulki. Przesłodki szczeniak [url]http://i156.photobucket.com/albums/t18/Sorata_spider/DSCN1229.jpg[/url] - Próbuje wtopić sie w tło :lol:?
-
[quote name='Kinia']Nie wykręcaj się, trzeba mnie było poinformować od razu:mad:[/quote] Psieplasiam nooo :eviltong: Teraz bede pamiętać ;) Nie "gniefaj" siem ;) [quote name='Sorata']Jakie fajne zdjęcia! :razz: Będę zaglądać ;)[/quote] Dziękuję, zapraszam.
-
[quote name='Kinia'] Tak poza tym, to mam na dziś bardzo ambitne plany posprzątania w pokoju...nie wiem co z tego wyjdzie, ale nie chce mi się:lol:[/quote] I jak sprzątanie ? :cool3: też miałam ambitne plany... na planach sie skończyło :eviltong: