Wiwi
Members-
Posts
1526 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wiwi
-
[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/613/dsc2361s.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8366/dsc2360s.jpg[/IMG] Remika też na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/REMIKA,30379[/url]
-
[IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4937/dsc2688s.jpg[/IMG] [IMG]http://img46.imageshack.us/img46/6217/dsc2691s.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/9269/dsc2366s.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6799/dsc2363s.jpg[/IMG] zaraz kolejne
-
[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/848/dsc2632s.jpg[/IMG] Ramsiu na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/RAMZES,30219[/url] choć widzę, że z Adą się zdublowałyśmy;)
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
KROPKA: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/4189/dsc2743s.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/109/dsc2741s.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/4214/dsc2732s.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5974/dsc2736s.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1408/dsc2733s.jpg[/IMG] Krówka i Kropka na Cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/KROWKA,30381[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/KROPKA,29845[/url] -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
a teraz CZARNA: [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6060/dsc2416s.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2917/dsc2419s.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6962/dsc2410s.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/803/dsc2403sm.jpg[/IMG] -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Szalona 4: Krówka: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/8537/dsc2444s.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7959/dsc2442s.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/962/dsc2435s.jpg[/IMG] [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/9556/dsc2429s.jpg[/IMG] -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
hm czyżby warszawskie rodzeństwo kapiszonów tak wyrosło?? zaraz wrzucę zdjęcia szalonej 4 -
raczej tak, jak byłam w piątek nic się nie zmieniło niestety... a ja je zaraz wrzucę na cafeanimal
-
Duża łagodna i sympatyczna rotka ODNALAZLA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI!!!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
ciąg dalszy: [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/5717/dsc0633.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9317/dsc0623x.jpg[/IMG] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Wiwi replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
no tak nawet w mikołaja nie ma luzu ;) A czy Remika ma swój wątek? Wrzuciłam ją na Cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/REMIKA,5736[/url] -
Tam też zajechałam. To zaraz przed Malerzowicami było (patrząc od Niemodlina) nie byłam właśnie pewna czy to tamten parking więc stwierdziłam, że ten z rondem też sprawdzę. Było tam faktycznie rondo, znak ze strzałką, niebieskie toytoy i mnóstwo koszy na śmieci z workami. Tam też byłam i nic ...objechałam to rondo z trzy razy, zatrzymałam się i podarłam ale nici...ani żywego ducha...przy najbliższej okazji znowu tam pojadę, może jednak ktoś się nim zajął...cholera
-
Byłam tam dzisiaj. Dokładnie to jest między Jaczowicami a Grabinem. Brzeczkowice są troszkę dalej. Niestety nie mam dobrych wieści. Nie znalazłam go, nie było nawet po nim śladu. Pana z lasu też nie było...pokręciłam się, powołałam "Maks"w sumie nie wiem czemu Maks, ale myślałam, że może na krzyki zareaguje jeśli jest gdzieś blisko. Przeszłam nawet kawałek rowów w jedną stronę i drugą stronę, na szczęście nie było go tam. Pojechałam jeszcze dalej i zawróciłam dopiero przed Niemodlinem, niestety po psie ani śladu... Wracając zatrzymałam się jeszcze na kolejnym parkingu przed Malerzowicami tam też ani śladu...Ja nie wiem co się z nim stało, mam nadzieję, że w końcu ktoś się nim zainteresował i może przygarnął..oby tylko nie trafił na myśliwych...w końcu to las a do tego bardzo dużo ambon w okolicy no i ta bardzo ruchliwa trasa...Szkoda mi go, ale co ja mogę zrobić? W najbliższym czasie jeszcze raz tam pojadę, nic więcej nie dam rady,. a zresztą gdzie go szukać w lesie? To jak szukanie igły w stogu siana... Strasznie mi przykro, po cichu liczyłam że tam będzie, ale minęło już trochę czasu. A tutaj zdjęcia, upewniam się czy to na pewno ten parking, może jest jeszcze jakaś szansa że wróci tam... [IMG]http://images41.fotosik.pl/231/bf025d1eb8507b32med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/231/909a6981cfcac4c1med.jpg[/IMG]
-
Karina i Sarna faktycznie nie mają wesołych mordek, młodzież daje się we znaki: [IMG]http://images41.fotosik.pl/230/57fceafc3ee0b490med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/89/66740086b9621055med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/231/9f938acc78846487med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/235/d9acb0636582b2c7med.jpg[/IMG]
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
to teraz kolej na nieco starszą młodzież: [IMG]http://images48.fotosik.pl/234/5f3873f3912d7904med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/234/c3f6f01d9ebdc7e9med.jpg[/IMG] Kropka: [IMG]http://images37.fotosik.pl/230/14d86b8d16f51078med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/234/3fb27fbee1ef5facmed.jpg[/IMG] -
Średni kochany Amberek w różowej obróżce GRZEJE DOOPKE W NOWYM DOMU!!!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Moi drodzy kochany Amberek grzeje już dupkę w domku!!!!! :):):) -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
no ładnie się mnie zawala ;) to jeszcze mnie poinformuj jak się obchodzić z tym imageshackiem, który link wklejać, bo mi nie chodzi, ze zdjęciami Arii mam problem... A tutaj chyba ostatnia porcja słodyczy: [IMG]http://images48.fotosik.pl/234/aeffec82e34c9b81med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/234/079d43ef72f1238cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/230/6e6485036516cae7med.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/234/ee558036f87f426cmed.jpg[/IMG] ale czeka na mnie jeszcze szalona 4 ;) -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
no ładnie się mnie zawala ;) a mi tak muli, że szkoda gadać... powstawiam tylko mnie jeszcze poinformuj jak z tym imageshackiem, który link wlkejać żeby się otwierało ze zdjęciami Arii mam problem. -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
kolejna porcja słodyczy: [IMG]http://images45.fotosik.pl/235/8af413f47e8ad84bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/234/ff206138f3c95b31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/231/139d4a40a61093c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/235/dce88578a68710f5med.jpg[/IMG] no na dzisiaj wystarczy, żeby nie było za dobrze ;) a szczylki już na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/SLODKOSCI!!!,5562[/url] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Wiwi replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Wątek transportowy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174959-Tansport-dla-szczeniaka-WROCA-AW-INOWROCA-AW?p=13633213#post13633213[/url]