Jump to content
Dogomania

Wiwi

Members
  • Posts

    1526
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wiwi

  1. no faktycznie daleko...a skąd oni się aż tam dowiedzieli o naszej Kapi? i pewnie sami nie dadzą rady po nią przyjechać... cholera a transport to min 300 zł. no nie wiem, mogę założyć wątek na transporcie może to coś da, choć w przypadku Odiego brak odzewu...
  2. jejku, a przynajmniej je coś, załatwia się normalnie czy pod siebie z tego strachu? leży dalej jak na tym zdjęciu? matko szkoda takiego strachulca, coś strasznego musiało go spotkać ze strony człowieka skoro tak bardzo się boi..przecież Dako też była maltretowana, a chyba aż tak się nie bała, a Creepa..ja nie wiem, szkoda słów na takich ludzi...
  3. sofia na alegratce: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2811511_inteligentna_sofia_szuka_domu.html[/url]
  4. Hektor na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/HEKTOR,5888[/url]
  5. szczylki mają wspólną alegratkę: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2811465_piekne_szczenieta_szukaja_domow.html[/url]
  6. Pani dokładnie nie mówiła kiedy przyjedzie, tylko tak ogólnie powiedziała że się do Was wybiera, także zdrowiej sobie spokojnie. Grypę trzeba wyleżeć i to długo, wiem coś o tym ;) a prezent to nie wiem co, koperta a w środku coś twardego, Tomek stwierdził, że czekolada, ale chyba nie ;) no nic jak będę jechać do Was to rozwiejemy i moją ciekawość ;)
  7. suńka wpadła mi w oko więc pewnie nie tylko mi, trzymam kciuki, żeby znalazł się właściciel! a to małe rude, to agresywne jest ze strachu czy bardziej z natury? ;)
  8. świetnie! heh,tylko ciekawe jak sobie poradzą, no nic trzeba trzymać kciuki ;)
  9. Żeby podnieść wszystkie Ciotki i Wujków na duchu zdjęcia jeszcze ze schroniska: [IMG]http://images42.fotosik.pl/149/6961a2f274689bc2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/236/919731ceb972c105med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/233/45bf746b3e660424med.jpg[/IMG]
  10. Dziewczyny ogłoszone tutaj: [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3688200&cid=170[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-KARINA-I-SARNA-JEDNO-SERCE-W0QQAdIdZ173872443[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/karina-i-sarna-jedno-serce/9924[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1_Psy/34_Wielorasowe/4957_KARINA_I_SARNA_JEDNO_SERCE.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9559,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzdWIscDEuaHRtbA==.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2807477_karina_i_sarna_jedno_serce.html[/url] neeon.pl ojej.pl a na morusku już były
  11. Słuchajcie byłam dzisiaj u właścicieli Dakoty. No świetni ludzie, totalnie zakochani w Dako. Z jej brzuszkiem jest już znacznie lepiej, Pani była strasznie wdzięczna za karmę, kupiła już jakąś zabawkę z wypadającymi smakołykami i Dako powoli uczy się ją obsługiwać ;) Dako tez się zmieniła, i o dziwo poznała mnie!!zamachała ogonkiem i się przywitała, wygląda pięknie, sierść się błyszczy i jest aksamitna w dotyku, suczka jest zakochana w swojej Pani, to widać na kilometr. Dakota się uspokoiła, nie szczeka i powoli się uczy zostawać sama. Pani z mężem tak poukładali sobie plan dnia i pracy, tak żeby z małą zawsze ktoś był, to się nazywa miłość do psa :) i cholera wzięłam aparat już miałam zrobić zdjęcie i co padła mi bateria!! ale Pani wybiera się do Uciechowa, chce sprawdzić czy Dako ma chorobę lokomocyjną czy to było tylko tak ze stresu jak jechała do Wrocławia. Aha no i mam dla Was prezent od Pani :) eh żeby każdy psiak tak trafiał!
  12. no to małe rude (znowu;))przerażone, aż się serce kraje :( ale mi w oko wpadło co innego, wilczaste i duże ;) jak tylko coś będzie więcej o niej wiadomo to poproszę... a wiek jaki mniej więcej?
  13. no piękna jest więc łatwo się w niej zakochać, jeszcze na zdjęciach błyszczy się jak wykąpana w nabłyszczaczu ;) tylko, żeby był to odpowiedzialny dom...
  14. Creepa tutaj póki co: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2806501_creepa_pan_zapil_sie_na_smierc.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-CREEPA-PAN-ZAPIL-SI-NA-MIER-W0QQAdIdZ173803364[/url]
  15. Rotka na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KASIA,5834[/url]
  16. Ramsik: [url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert3688078.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9542,Lw==.html[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1_Psy/34_Wielorasowe/4952_RAMZES_PIES_O_M_DRYM_SPOJRZENIU.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/ramzes-pies-o-madrym-spojrzeniu/9898[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-RAMZES-PIES-O-INTELIGENTNYM-SPOJRZENIU-W0QQAdIdZ173796536[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2806463_ramzes_pies_o_inteligentnym_spojrzeniu.html[/url] ojej.pl-oczekuje na moderację, a na morusekpl już był
  17. Krówka wrzucona tutaj: kupsprzedaj.pl ojej.pl [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2806339_mala_krowka_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/mala-krowka-szuka-domu/9896[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/-1/1_Psy/34_Wielorasowe/4951_MA_A_KR_WKA_SZUKA_DOMU.html[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-MALA-KRoWKA-SZUKA-DOMU-W0QQAdIdZ173792011[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9538,Lw==.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/10697/MAlA-KRoWKA-SZUKA-DOMU/[/url] tekst oczywiście Rotek z allegro
  18. CZARNA na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/CZARNA,5832[/url]
  19. Dziewczynki na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/KARINA-I-SARNA,30492[/url]
  20. wstawię ją na cafeanimal, tekst z pierwszego postu, czy coś się zmieniło?
  21. jej trzymam kciuki, ,żeby się udało :)
  22. do sportów to jest idealna, nie do zajechania ;) a że jej się nudzi w schronisku to nieco broi i może przyprawić ludzi odwiedzających schronisko o zawał, patrz ja ;)
  23. no na transportowym też brak odpowiedzi. cholera...szkoda, bo małemu przepadnie nie daj Boże domek :(
  24. Ada zrobiłaś jej alegratkę? Jak nie to zrobię przy okazji innych ogłoszeń.
  25. ehh ja mam nadzieję, że jednak będzie... no nic nie zaszkodzi jeszcze raz sprawdzić, a może przykleił się do tego leśnego dziadka i przy okazji go spotkam, przynajmniej zapytam czy nic nie wie.
×
×
  • Create New...