Wiwi
Members-
Posts
1526 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wiwi
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Wiwi replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
jejku, a przynajmniej je coś, załatwia się normalnie czy pod siebie z tego strachu? leży dalej jak na tym zdjęciu? matko szkoda takiego strachulca, coś strasznego musiało go spotkać ze strony człowieka skoro tak bardzo się boi..przecież Dako też była maltretowana, a chyba aż tak się nie bała, a Creepa..ja nie wiem, szkoda słów na takich ludzi... -
sofia na alegratce: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2811511_inteligentna_sofia_szuka_domu.html[/url]
-
Hektor - rudy misiek, wierny stróż, TKWI W SCHRONISKU 2 LATA...
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Hektor na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/HEKTOR,5888[/url] -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
szczylki mają wspólną alegratkę: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2811465_piekne_szczenieta_szukaja_domow.html[/url] -
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Pani dokładnie nie mówiła kiedy przyjedzie, tylko tak ogólnie powiedziała że się do Was wybiera, także zdrowiej sobie spokojnie. Grypę trzeba wyleżeć i to długo, wiem coś o tym ;) a prezent to nie wiem co, koperta a w środku coś twardego, Tomek stwierdził, że czekolada, ale chyba nie ;) no nic jak będę jechać do Was to rozwiejemy i moją ciekawość ;) -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Wiwi replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
suńka wpadła mi w oko więc pewnie nie tylko mi, trzymam kciuki, żeby znalazł się właściciel! a to małe rude, to agresywne jest ze strachu czy bardziej z natury? ;) -
Creepa Pan zapił się na śmierć CREEPA ma nowy dom :))))))
Wiwi replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
świetnie! heh,tylko ciekawe jak sobie poradzą, no nic trzeba trzymać kciuki ;) -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Wiwi replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Żeby podnieść wszystkie Ciotki i Wujków na duchu zdjęcia jeszcze ze schroniska: [IMG]http://images42.fotosik.pl/149/6961a2f274689bc2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/236/919731ceb972c105med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/233/45bf746b3e660424med.jpg[/IMG] -
Dziewczyny ogłoszone tutaj: [url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=3688200&cid=170[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-KARINA-I-SARNA-JEDNO-SERCE-W0QQAdIdZ173872443[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/karina-i-sarna-jedno-serce/9924[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1_Psy/34_Wielorasowe/4957_KARINA_I_SARNA_JEDNO_SERCE.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9559,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzdWIscDEuaHRtbA==.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2807477_karina_i_sarna_jedno_serce.html[/url] neeon.pl ojej.pl a na morusku już były
-
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Słuchajcie byłam dzisiaj u właścicieli Dakoty. No świetni ludzie, totalnie zakochani w Dako. Z jej brzuszkiem jest już znacznie lepiej, Pani była strasznie wdzięczna za karmę, kupiła już jakąś zabawkę z wypadającymi smakołykami i Dako powoli uczy się ją obsługiwać ;) Dako tez się zmieniła, i o dziwo poznała mnie!!zamachała ogonkiem i się przywitała, wygląda pięknie, sierść się błyszczy i jest aksamitna w dotyku, suczka jest zakochana w swojej Pani, to widać na kilometr. Dakota się uspokoiła, nie szczeka i powoli się uczy zostawać sama. Pani z mężem tak poukładali sobie plan dnia i pracy, tak żeby z małą zawsze ktoś był, to się nazywa miłość do psa :) i cholera wzięłam aparat już miałam zrobić zdjęcie i co padła mi bateria!! ale Pani wybiera się do Uciechowa, chce sprawdzić czy Dako ma chorobę lokomocyjną czy to było tylko tak ze stresu jak jechała do Wrocławia. Aha no i mam dla Was prezent od Pani :) eh żeby każdy psiak tak trafiał! -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Wiwi replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
no to małe rude (znowu;))przerażone, aż się serce kraje :( ale mi w oko wpadło co innego, wilczaste i duże ;) jak tylko coś będzie więcej o niej wiadomo to poproszę... a wiek jaki mniej więcej? -
Duża łagodna i sympatyczna rotka ODNALAZLA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI!!!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
no piękna jest więc łatwo się w niej zakochać, jeszcze na zdjęciach błyszczy się jak wykąpana w nabłyszczaczu ;) tylko, żeby był to odpowiedzialny dom... -
Creepa Pan zapił się na śmierć CREEPA ma nowy dom :))))))
Wiwi replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Creepa tutaj póki co: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2806501_creepa_pan_zapil_sie_na_smierc.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-CREEPA-PAN-ZAPIL-SI-NA-MIER-W0QQAdIdZ173803364[/url] -
Duża łagodna i sympatyczna rotka ODNALAZLA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI!!!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Rotka na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/KASIA,5834[/url] -
Ramsik: [url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert3688078.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9542,Lw==.html[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/3/1_Psy/34_Wielorasowe/4952_RAMZES_PIES_O_M_DRYM_SPOJRZENIU.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/ramzes-pies-o-madrym-spojrzeniu/9898[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-RAMZES-PIES-O-INTELIGENTNYM-SPOJRZENIU-W0QQAdIdZ173796536[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2806463_ramzes_pies_o_inteligentnym_spojrzeniu.html[/url] ojej.pl-oczekuje na moderację, a na morusekpl już był
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Krówka wrzucona tutaj: kupsprzedaj.pl ojej.pl [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2806339_mala_krowka_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/mala-krowka-szuka-domu/9896[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/-1/1_Psy/34_Wielorasowe/4951_MA_A_KR_WKA_SZUKA_DOMU.html[/url] [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-MALA-KRoWKA-SZUKA-DOMU-W0QQAdIdZ173792011[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,9538,Lw==.html[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/10697/MAlA-KRoWKA-SZUKA-DOMU/[/url] tekst oczywiście Rotek z allegro -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
CZARNA na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/CZARNA,5832[/url] -
Dziewczynki na cafeanimal: [url]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/KARINA-I-SARNA,30492[/url]
-
Duża łagodna i sympatyczna rotka ODNALAZLA SWOJE MIEJSCE NA ZIEMI!!!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
wstawię ją na cafeanimal, tekst z pierwszego postu, czy coś się zmieniło? -
jej trzymam kciuki, ,żeby się udało :)
-
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
Wiwi replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
no na transportowym też brak odpowiedzi. cholera...szkoda, bo małemu przepadnie nie daj Boże domek :( -
Ada zrobiłaś jej alegratkę? Jak nie to zrobię przy okazji innych ogłoszeń.