ale lepiej zeby było w zapasie :lol: , moja Misia spała ze mna ale w dzien na swojim legowisku, po jej śmierci oddałam wszystkie jej zeczy (legowisko-kuzynce, zabawki do smieci, miski tez itd) bo chciałam zapomniec :placz: , teraz załuje. A co do wymiarów to jakie ma byc!!!
Ps niewspominalaś ze masz corke (albo ja cos pominełam) :cool3: jak ma na imie?