Jump to content
Dogomania

Acia_

Members
  • Posts

    1131
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Acia_

  1. Acia_

    York i Pinczer

    Widze że ci też usuneli podpis :( to tak jak mi :D mam nadzieje że teraz sie nieprzyczepią :)
  2. Madziu ślicznty awarek Mikiego :D
  3. Acia_

    York i Pinczer

    no a jak :D
  4. Acia_

    York i Pinczer

    HALOOOOOO!!! gdzie se poszłaś? :/
  5. Acia_

    York i Pinczer

    Haha tylko ja jestem wiernym bywalcem galeryjki sweet Jacky-ego
  6. Wszystkiego najnaj dla ciebie i Mikiego :D
  7. Acia_

    York i Pinczer

    Halo halo Kingu$ jesteś tam, a właściwie tu :D
  8. Hmm.... co do przeprosin to jeszcze pomysle :p
  9. Iza on niema rodowodu bo ... ... no niewiem poprostu niema :D
  10. [quote name='Agata_B']Prosimy o nowe fotki Pluszaka :laugh2_2:[/QUOTE] no niewiem musze pomyslec czy byliscie grzeczni :evil_lol:
  11. Acia_

    York i Pinczer

    Ja jestem :D
  12. Uuuu :D (10 znaków)
  13. dziekuje :grins: :grins:
  14. właśnie dziś dałam mu twarozkuto zjadł! :D
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/111/da7640131bd888a6.jpg[/IMG][/URL] chcecie to macie :/
  16. Czyli jednak miałam racje :bigcool:
  17. Ja na [url]www.fotosik.pl[/url]
  18. Mój kundelek Miki :loveu: : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/398/a76bab4c9eea9ac1.jpg[/IMG][/URL]
  19. Dziendoberek! Jestem yorko-sznaucero-kundelko maniaczką! Mojim pierwszym psem był sznaucer olbrzym :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: .
  20. w końcu dotarłam! jejku! zakofffałam sie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :bigcool:
  21. Niuch, niuch, niuch cz.3. :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/398/b5fe153108a2a094.jpg[/IMG][/URL]
  22. CND Hmmmm? A cio to? :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/398/18e9ae2edcb2078d.jpg[/IMG][/URL] Uciekać........ ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/343/e9c09fa106b15c31.jpg[/IMG][/URL] Wruuuuć! :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/398/36a777e2948f527e.jpg[/IMG][/URL]
  23. Ewakułacja!!!! :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/343/6d4c1147b49598a8.jpg[/IMG][/URL] Niuch, niuch, niuch cz.2! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/343/7a380094da378121.jpg[/IMG][/URL] C.D.N
  24. No to poliżemy pańcie :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/398/2a3ae47e28bebeb8.jpg[/IMG][/URL] Mój 600 post!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :pepsi:
  25. Całuski dane, dziekuje za pocieszenie :bigcool:. Zaraz dam fooooty!!! :p
×
×
  • Create New...