[quote name='Agata_B'][SIZE=1]Iza jest fanką psów rodowodowych. Nie przejmuj się. Ona nie ma wcale, może temu tak napisała bo Ci zazdrosci.[/SIZE]
[SIZE=4]A piesek cudny, miodzio :loveu: [/SIZE]
[B]Niczym sie nie różni od yorków po chempionach, wystawowych.[/B]
[B]Jest piękny! [/B][/quote]
Dziekujemy! :loveu:
[SIZE=1]PS Mój Misiu jest po rodzicach wystawowych :D[/SIZE]