-
Posts
8141 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Glutofia
-
Plakat jak zawsze bardzo fajny tylko tak: konie współpracują koty też a dogi????? tu banerek do sciągnięcia : Dogi-Adopcje.Strona adopcyjna dogów niemieckich.
-
Podpisuję się w całej rozciągłości pod postem Alfy.. Z zupełnie innej perspektywy patrzy się na problem bezdomnych zwierząt jeśli człowiek styka się z tym codziennie lub angażuje się w jakikolwiek sposób. Ja nie mogę wejść do schroniska...powiem otwarcie nie mogę znieść tych oczu. O przywiezieie psa poprosiłam Anetę bo ja bym adoptowala chyba wszystkie albo nie mogłabym wybrać.. Wspaniale ze sucz trafiła do tak dobrych ludzi, aż boję się pomyśleć co mogłoby się stać gdyby nie trafiła do Państwa a do kogoś kto ma mniej serca..To też bardzo budujące dla naszej pracy , ponieważ wszystko wskazuje na to ze oddajemy psiaki w dobre ręce. Nie martwcie się domkami dla maluchów jakoś znajdziemy , musimy. Za to co robicie z mojej strony serdeczne dzięki, duzo zdrowia mamusi życzę i maluchom niech rosną zdrowo.
-
[quote name='ARKA']Ty zamilcz i nie sluchaj tylko czytaj ZE ZROZUMIENIEM. Jesli suki sa niekastrowane wydawane to taka robot jest "o kant stolu"!!! A ile suk z tych udanych adopcji urodzi??:roll:[/quote] to są suki ze schroniska, gdzie mają po zabiegu wrócić?? Do tego błota i gnoju? Do tych innych psów walczących o żarcie?Nawet nie mamy gwarancji ze akurat ta sucz czy inna znajdzie dom w danym miesiącu Idz może siać zamęt gdzie indziej
-
Niektórzy chyba mają spory problem jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem więc moze nieco pomogę: Sucz (podobież jak i inne psy) była badana przez weterynarza przed adopcją. Po adopcji również nowi właściciele zgłosili się z sunią do weta nikt nie stwierdził ciąży na 2 tygodnie przed rozwiązaniem. Byłam na tej akcji pamiętam sunię do głowy by mi nie przyszło ze nosi w sobie szczenięta. Co nie zmienia faktu ze niebardzo rozumiem jak mogło to ujść uwadze weta.. Państwo zobowiązali się odchować szczenięta zaszczepić a my pomożemy znaleźć domki. Nie rozumiem o co ten dym . Moze niech niektóre aktywistki rozejrzą się dokładniej dookoła i zaczną od tzw. własnego podwórka : sąsiadów , rodziny , znajomych bo wszędzie istnieje jeszcze durnowaty pogląd iż "suka musi mieć chociaż raz młode" i niech idą się wywnętrzniać tam, bo te szczenięta póki co mają gdzie mieszkać, natomiast inne mioty są wyrzucane wprost na ulicę. Komentarzy kogoś kto ukrywa się pod nickiem :Arka" nawet komentować nie będę.. Zastanawiam się jedynie, skoro wszystkie takie mądre mające monopol na prawdę wiedzę i bóg wie co jeszcze,to czemu tyle nieszczęścia wokół? Moze zamiast klepać w klawisze po próżnicy wziąć się do roboty, tyle ze zycie zwykle pokazuje ze im więcej ktoś krzyczy i ocenia innych tym mniej robi amen
-
Anetko ja wciąż chętna jak bedziesz jechac po karmę daj mi znać podjadę sobie i odbiorę. Joma ja daję surowe korpusy co dwa dni chrupią aż miło
-
[IMG]http://images45.fotosik.pl/59/1272983489712561med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/59/a5cd94dc0c5c26dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/324/9e489e74d56b8efdmed.jpg[/IMG]