Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Tymczas potrzebny dla obu suczek czy dla jednej? juz się pogubiłam.. popytam postaram się pomóc chociaż na chwilę obecną niczego nei mogę obiecać.. Zeby tak tego skórkowańca na starość jego własne dzieci wypierniczyły na drodze niech zamarza..wrrrr
  2. Ambra zlituj się ! Tylko nie bierz do hotelu niczego na tymczas:evil_lol: do ojczyzny też nie przywoź bo mamy tu meksyyyyk!
  3. Anetko sucz jest w nowym domku!!! Czekam jeszcze parę dni z usunięciem wątku oby juz nei był potrzebny
  4. Plakat jak zawsze bardzo fajny tylko tak: konie współpracują koty też a dogi????? tu banerek do sciągnięcia : Dogi-Adopcje.Strona adopcyjna dogów niemieckich.
  5. Kenia pojechała do nowego domku do Kołobrzegu!!!!! Trzymam kciuki aby to był ostatni i ten upragniony domek:multi:
  6. Kurcze...nie brzmi optymistycznie... moze poczekajcie do wieczora jeśli mozecie a suczce nie daj boże się nie polepszy to jechać do innego weta? Dziewczyny dobrze mówią jutro sobota gdyby coś się działo będzie kłopot.. Mam nadzieje ze bedzie dobrze i sucz migiem wyzdrowieje
  7. Podpisuję się w całej rozciągłości pod postem Alfy.. Z zupełnie innej perspektywy patrzy się na problem bezdomnych zwierząt jeśli człowiek styka się z tym codziennie lub angażuje się w jakikolwiek sposób. Ja nie mogę wejść do schroniska...powiem otwarcie nie mogę znieść tych oczu. O przywiezieie psa poprosiłam Anetę bo ja bym adoptowala chyba wszystkie albo nie mogłabym wybrać.. Wspaniale ze sucz trafiła do tak dobrych ludzi, aż boję się pomyśleć co mogłoby się stać gdyby nie trafiła do Państwa a do kogoś kto ma mniej serca..To też bardzo budujące dla naszej pracy , ponieważ wszystko wskazuje na to ze oddajemy psiaki w dobre ręce. Nie martwcie się domkami dla maluchów jakoś znajdziemy , musimy. Za to co robicie z mojej strony serdeczne dzięki, duzo zdrowia mamusi życzę i maluchom niech rosną zdrowo.
  8. Dobrze aby ktoś kto jest zainteresowany kontaktował się z osobą u której jest sunia.Numer podałam w pierwszym poście. Ja niewiele mogę powiedzieć na jej temat... Juz boję się takich słomianych zapałów..
  9. Podnoszę w nadziei ze znajdzie dom. I z troski o Amikat bo ona nam padnie od tej dobroczynności.....
  10. ano...nie wiem pechowa dziewczyna jakas czy co...
  11. [quote name='ARKA']Nie mam zamiaru nawet ukrywac sie pod nickiem i nie ukrywam. To "robote' robie od 10 lat. AKCJE sterylizacji!! A TY???[/quote] Zacznijmy się moze licytowac kto robi więcej. Godne pożałowania... na tym kończę dyskusję
  12. [quote name='ARKA']Ty zamilcz i nie sluchaj tylko czytaj ZE ZROZUMIENIEM. Jesli suki sa niekastrowane wydawane to taka robot jest "o kant stolu"!!! A ile suk z tych udanych adopcji urodzi??:roll:[/quote] to są suki ze schroniska, gdzie mają po zabiegu wrócić?? Do tego błota i gnoju? Do tych innych psów walczących o żarcie?Nawet nie mamy gwarancji ze akurat ta sucz czy inna znajdzie dom w danym miesiącu Idz może siać zamęt gdzie indziej
  13. Niektórzy chyba mają spory problem jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem więc moze nieco pomogę: Sucz (podobież jak i inne psy) była badana przez weterynarza przed adopcją. Po adopcji również nowi właściciele zgłosili się z sunią do weta nikt nie stwierdził ciąży na 2 tygodnie przed rozwiązaniem. Byłam na tej akcji pamiętam sunię do głowy by mi nie przyszło ze nosi w sobie szczenięta. Co nie zmienia faktu ze niebardzo rozumiem jak mogło to ujść uwadze weta.. Państwo zobowiązali się odchować szczenięta zaszczepić a my pomożemy znaleźć domki. Nie rozumiem o co ten dym . Moze niech niektóre aktywistki rozejrzą się dokładniej dookoła i zaczną od tzw. własnego podwórka : sąsiadów , rodziny , znajomych bo wszędzie istnieje jeszcze durnowaty pogląd iż "suka musi mieć chociaż raz młode" i niech idą się wywnętrzniać tam, bo te szczenięta póki co mają gdzie mieszkać, natomiast inne mioty są wyrzucane wprost na ulicę. Komentarzy kogoś kto ukrywa się pod nickiem :Arka" nawet komentować nie będę.. Zastanawiam się jedynie, skoro wszystkie takie mądre mające monopol na prawdę wiedzę i bóg wie co jeszcze,to czemu tyle nieszczęścia wokół? Moze zamiast klepać w klawisze po próżnicy wziąć się do roboty, tyle ze zycie zwykle pokazuje ze im więcej ktoś krzyczy i ocenia innych tym mniej robi amen
  14. Niestety sunia nadal szuka domu:shake:
  15. Glutofia

    BARF w kostkach

    Anetko ja wciąż chętna jak bedziesz jechac po karmę daj mi znać podjadę sobie i odbiorę. Joma ja daję surowe korpusy co dwa dni chrupią aż miło
  16. to moze słoneczko wezmiesz sobie te 10 i jeszcze 60 ze schronu gratis?
  17. [IMG]http://images45.fotosik.pl/59/1272983489712561med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/59/a5cd94dc0c5c26dcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/324/9e489e74d56b8efdmed.jpg[/IMG]
  18. hop piesku! Tyle ciotka Glucia moze na chwilę obecną
  19. sama słodycz. Z tymi misiami nie jest tak źle...u mnie mają żywotność 10 minut
  20. Jak będziesz wiedzieć to zaraz powiedz. Trzymam kciuki zeby domek okazał się fajny
×
×
  • Create New...