Jump to content
Dogomania

Glutofia

Members
  • Posts

    8141
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Glutofia

  1. Spajkus takie osoby udzielają się charytatywnie- czyli nieodpłatnie. Jeśli masz możliwość i chcesz coś opłacić można by hotelik gdzie będzie mu zdecydowanie lepiej niż w schronie i zawsze się nim ktoś tam zajmie do czasu znalezienia stałego domu.
  2. Kasiu jak to jest ? Czy osoba pełnoletnia moze przyjść i opiekować się psem? Oczywiście uprzednio podpisawszy odpowiednią umowę ze schronem bo tak mi się wydaje jest..? edit: oczywiscie po okresie kwarantanny
  3. Mam nadzieje ze dziewczyna czuje się coraz lepiej
  4. Oto Desta. Wybrałyśmy się na grzyby zeby odetchnąć m.in od psich spraw. Ponieważ grzybów nie było, postanowiłyśmy przenieść się do innego lasku, no i w drodze z lasu wyskoczyło na jezdnię coś kudłatego.Sądziłyśmy ze to autochton, jednak mijając ogarnęło nas przerażenie! Schwytane wpakowałyśmy do skrzynki ,śmierdziała ta kupka nieszczęścia przeokrutnie. Jeszcze na działce dałyśmy radę jako tako wyciąć kołtuny i wykąpać tak by móc dojechać do Katowic i nie udusić się po drodze. Sucz jest niemożliwie chuda z całego teriera została praktycznie tylko głowa. Waży 3,8kg. Skóra w katastrofalnym stanie, sierść nadająca się jedynie do zgolenia. Ma glisty, wysoką gorączkę jest przeziębiona zielone gile z nosa wiszą, przerośnięte zakręcone pazury.DRAMAT. Ogólny stan zły, suczka mocno wycieńczona, wygłodzona. Amikat zgoliła w domu resztę sierści, obcięła pazury, wykąpała dwukrotnie smród nie zniknął. Wydobywa się z pyszczka śmierdzi kałem i ropą. Sunia przebywa w klinice,została odrobaczona, dostała leki, wysokoenergetyczną karmę przed nią długie dochodzenie do zdrowia.Ma ok 15 miesięcy. Została znaleziona obok zalewu porajskiego w pobliżu wsi Jastrząb. Proszę o pomoc dla małej.Jest pod opieką Fundacji S.O.O dla Zwierząt [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/8263/desta2.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3233/desta1.jpg[/IMG]
  5. już zakładam moze to i pomysł..poroszę Anetę o zrobienie jej zdjęć po zgolniu kołtunów moze będzie widac psa juz jest wątek zapraszam: http://www.dogomania.pl/forum/f1166/tak-sie-konczy-grzybobranie-foxterier-desta-lesna-nedza-potrzebe-wsparcie-dom-147874/#post13077868
  6. Sucz znalazłyśmy w okolicach zalewu porajskiego
  7. chuda taka ze z całego teriera została niemalże tylko głowa.
  8. Oświadczam wszem i wobec ze już nigdzie z Anetą nie jadę!! Wyciągnęłam ją na grzyby zeby odetchnęła nieco od psów i roboty i co??? I grzybów nie było za to w lesie znalazłyśmy to: Na imię ma Desta
  9. Monia napisz cos więcej na jego temat
  10. [IMG]http://images37.fotosik.pl/203/92112b95316350admed.jpg[/IMG]
  11. już biegnę.. [IMG]http://images44.fotosik.pl/207/0fa4bb9f9ed9de8amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/207/1502f2f217fd0db1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/203/6e134f7015def55amed.jpg[/IMG]
  12. byłyby gdyby więcej sensownych domków się odzywało a mniej rozmnażaczy
  13. o faktycznie!! hehehehe no nic to proszę o przekazanie :)
  14. Czyli zanim tam dotarłyśmy. dzięki! przekażę maślakowi ze są ciotki które myślą o nim Elizo dziękuję ze wrzuciłas na molosy info dzięki temu mogliśmy chłopakowi pomóc, ciesze się ze będzie miał perspektywę na dobre życie i ze nie grozi mu schron.
  15. Nie po co tylko czy nadal zainteresowany Parysem :) Elizo zadzwoniłam i zapytałam wprost czy aby się nie rozmyślili, powiedziałam ze mamy kontakt z drugą fundacją itd. Wyglada na to (juz edytowałam post) ze mail doszedł z opóźnieniem i wyglądało to tak jakby został wysłany po naszym wyjeździe. Domek bardzo nam się podoba sądzę ze Maślakowi będzie tam dobrze. Dziękuję za info ostrożności nigdy za wiele aha zapomniałam dodac iż ogromnie się cieszę ze nasza maślakowata potwora będzie mieć swoich ludzi
  16. Elizo tak, to ta sama osoba. Pan nie ukrywał ze przeglądał ogłoszenia ponieważ szuka duzego psa, bez futra :). Wcześniej Państwo mieli Benka z gliwickiego schroniska mieszkał u nich parę lat ale zmarł na raka. Chcieliby coś z krótszym włosem bo wszędzie im futro fruwało po domu. Pytanie o zdrowie też rozumiem, z rozmowy wynika ze ów "benek" miał fatalną dysplzję, chyba ze trzy razy mnie pytali czy Maślak dysplazji nie ma, boją się jej jak ognia. Oczywiscie powiedziałam ze nie wykazuje żadnych znamion ze jest na cokolwiek chory jednak idealnego zdrowia do końca życia zagwarantować nie mogę w dużej mierze zależy to od nich. Państwo zrobili na nas świetne wrażenie, mają warunki by trzymać tak dużego zwierza, i jak mi się wydaje mają też dobre serce. Jak będzie tak naprawdę życie pokaże, nigdy nie prześwietlimy czyjejś głowy. Jesteśmy chętni wyadoptować im Maślaka tylko jajka ciachniem i pojedzie. umówiliśmy się ze Maślak u nich zostanie więc wycofamy ogłoszenie. Maile nieraz dochodzą z pewnym opóźnieniem w każdym razie państwo nie rozmyślili się i czekają na nas wraz z Maślakiem
  17. śliczny!!:loveu:
  18. Ja zaglądam ale nie widuję się z Dobermanicą i nie wiem co u chłopaka. Mówiła ze energia go rozpiera. Jutro jedziemy z Anetą sprawdzić domek :)
  19. oraz informację ze akcja się odbędzie kiedy i gdzie
  20. czekamy na fotki naszego Tonera
  21. Gdy ją zabieraliśmy mieszkała tak: [IMG]http://images47.fotosik.pl/177/bbedf5b2cb8aed8f.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/206/1a2ad8cf817e3743.jpg[/IMG]
  22. Kora w nowym domu:loveu: Nowi własciciele oszaleli na jej punkcie:multi: [IMG]http://img246.imageshack.us/img246/8028/zdjcie292.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8540/zdjcie050bj.jpg[/IMG] [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/1305/zdjcie298.jpg[/IMG]
  23. Kasiu kochana!!!!:loveu: Dorzuć jeszcze jesli można Sarę która siedzi sama w domu bo właściciele zmarli. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/dramat-suni-zostala-sama-po-smierci-wlascicieli-145885/?highlight=[/url] I partnerkę Bubusia: ZUZIA dominantka, niezalezna, do domu z ogrodem, czupurna i krnąbrna ale urocza. jesli razem to do domu z ogrodem i nie do bardzo małych dzieci
×
×
  • Create New...