zapraszam na bazarek z pysznym ekologicznym jedzonkiem przygotowanym wg starych receptur. Wyborne!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197544-Z-kresowej-spi%C5%BCarni.-Ratujemy-dogi.-Fundacja-S.O.S-dla-Zwierz%C4%85t[/url]
i ciuszkowe dwa:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197321-Ciuszkowy-Bazarek.-Ratujemy-Dogi!-Na-Fundacj%C4%99-S.O.S.-dla-Zwierz%C4%85t.-Do-07.12.2010[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/197468-Zimowe-ciuszki-Sylwestrowe-dodatki!-Ratujemy-Dogi!-Na-Fundacj%C4%99-S.O.S.-do-09.12.2010[/url]
boziu...myślałam ze to "nasza" Figusia. Co za dziad! Uwiązac takiego gnoja na łańcuchu i wrzątkiem polewac normalnie gotuje się jak czytam takie rzeczy
zapraszam na bazarek inne pieski czekają na dom
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196869-z%C5%82oto-srebro-bizuteria.-dla-faflatych-na-Fundacj%C4%99-S.O.S.-dla-Zwierz%C4%85t-do-30.11-2010[/url]
Bratek nadal szuka domu. Niestety wrócił z adopcji.
przy okazji zapraszam na bazarek który potrwa jeszcze 4 dni
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196869-z%C5%82oto-srebro-bizuteria.-dla-faflatych-na-Fundacj%C4%99-S.O.S.-dla-Zwierz%C4%85t-do-30.11-2010[/url]
zapraszam na bazarek z biżuterią
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196869-z%C5%82oto-srebro-bizuteria.-dla-faflatych-na-Fundacj%C4%99-S.O.S.-dla-Zwierz%C4%85t-do-30.11-2010?p=15785197#post15785197[/url]
zapraszam na bazarek
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196869-z%C5%82oto-srebro-bizuteria.-dla-faflatych-na-Fundacj%C4%99-S.O.S.-dla-Zwierz%C4%85t-do-30.11-2010?p=15785197#post15785197[/url]
ooo to sie u Leny luźno zrobiło!
Dziewczyny chciałam byc dzisiaj z wami (wczoraj nie mogłam) ale chciałam póxniej dziś przyjechac niestety Amelia tak rozwaliła łapę że trzeba było szyć. W niedziele na Brynowie oblężenie to i się wyczekaliśmy i do tego 150zeta poszło się czesać. Dziś same straty.
Pojechałam wyadoptowac psa a pies nie pojechał do nowego domu bo sie ludzie rozmyślili. ech..do bani z takim dniem
zapraszam na kolejny bazarek. Podnieście chociaż
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196690-Srebro-książki-rękodzieło!-Na-Fundację-S.O.S.-dla-Zwierząt-do-25.11[/URL].
cioteczki poratujcie. Ostatnio poratowałyście mnie i domek okazał się super :) Teraz potrzebuję sprawdzić dom w Łańcucie. Nie wiecie do kogo mozna się zgłosić kto w miarę kumaty i dobrze ten dom prześwietli?
o mamo jak slicznie w tych mięciutkich kocykach. To tak przyjemnie patrzeć jak pies otoczony miłością rozkwita, od razu robi się inny.
Elu, nie wiem co powiedzieć..ech