[quote name='ß@$!@']juz jest to jutro :evil_lol:[/QUOTE]
[COLOR=royalblue]A no... Jest :evil_lol: Tylko że ja nie wchodzę na dogo rano! :splat:[/COLOR]
[COLOR=royalblue]Psy ładniejsze od suk...zależy od gustu:cool3: U psów to psy są masywniejsze, dobrze zbudowane;) Suki są natomniast drobniejsze (lub mniejsze:))[/COLOR]
[COLOR=royalblue]A moim zdaniem to nie zależy od rasy:roll: To zależy od samego psa, poszczególnego osobnika:) Oczywiście- wiem, że to zależy od charakteru danej rasy, ale zdarzają się też wyjątki :cool3:[/COLOR]
[COLOR=royalblue]:o:o:o o! kagnur! :evil_lol:[/COLOR]
[URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=royalblue][IMG]http://images24.fotosik.pl/96/8374ccb949f48226.jpg[/IMG][/COLOR][/URL]
[COLOR=royalblue]Jaki masz nick na fotosiku? bo widzę że z niego korzystasz:cool3:[/COLOR]