Akadna
Members-
Posts
2746 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akadna
-
[COLOR=royalblue]No to kamień z serca :) Chciałambym serdecznie podziękować mojej kochanej Sylwi (Rybka_39), która mnie wspierała :loveu: Bez niej nie poradziłabym sobie.[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Basiu-serdeszne dzięki za życzonka :p[/COLOR] [COLOR=royalblue]Witaj pysiulka :) mam nadzieję, że będziesz nas odwiedzać :mdrmed: ^^[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Vector wcześniej chodził w kolczatce. Kolce wywoływały w Vectorze agresję do mnie, mimo iż ja z nim chodziłam w obrozy. Cały czas gorąco przekonywałam moją siostrę, że kolce to najgorsze co moze być. strasznie to przezywałam. Az udało mi się. Naszczęście wszystkie moje trudy nie poszły na marne. Przekonałam siostre do haltera i szkolenia klikerowego. Vector też jest spokojniejszy, nie ciągnie, ciągne ćwiczywy posłuszeństwo. Ot jak rozwiązałam problem.[/COLOR] [COLOR=royalblue]PS> Tylko [/COLOR][COLOR=royalblue]prosze nie gańcie mnie za kolce. Ja naprawdę nie miałam wpływu na to na jakie idzie szkolenie :( Siostra kiedys mi powiedziała prosto w twarz: "To MÓJ pies" :([/COLOR]
-
Wyszło, że to jak tak myślałam, a mówilam o mojej siostrze.
-
[quote name='emdziolek'][B][COLOR=darkorange]SOry za Offa:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Aaaaa jaki nr strony[/COLOR][SIZE=6][COLOR=darkorange]:diabloti: 666[/COLOR]:diabloti:[/SIZE][/B][/quote] [COLOR=royalblue]Wysłałaś link Klockowej?:diabloti::razz:[/COLOR]
-
chodziliśmy z Vectorem na szkolenie. Nosił kolczatkę. Wystarczyło bardzo mało czasu by stał się agresywny. Skakał na ludzi, gryzł mnie. Kolczatka go zespuła. Dosłownie. Nienawidzę H****! Na to czy pójdzie na szkolenie czy nie niemiałam wpływu-nie mój pies. Zrazygnowaliśmy ze szkolenia. Potem Vector jeszcze przez długi czas nosił kolczatkę. A ja cały czas przekonywałam moją siostrę. Myślała jak tradycjonalista (cytuję: "Uspokój sie już, kolczatki nie ma co demonizować! Każdy pies ciągnie i każdy powinien mieć kolczatkę!"). Aż do teraz. Przekonałam ją do kupna halteru. Zaczęłam szkolić klikerem. Bez krzyku i kar cielesnych. Vector jest dużo bardziej posłuszny, przyjazny. Czały czas odbudowuje naszą więź. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.
-
[COLOR=royalblue]Odnalazłam przyczynę i problem juz nieaktualny. Mod może usunąć/zamknąć wątek ;) dziękuję jesze raz za rady.[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Justys- łapki. Diablicy wytarczyło to, że kiedyś miałam jaki avatar :diabloti:. Ciocia będzie zła :evil_lol: I da rózge na "d--e" :evil_lol:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]A ładnie to tak nie szanowac praw autorskich? :razz:[/COLOR] [URL="http://img204.imageshack.us/img204/1492/swietabo8.jpg"][COLOR=royalblue]http://img204.imageshack.us/img204/1492/swietabo8.jpg[/COLOR][/URL]
-
[COLOR=royalblue]Betty- ja autobusu do szkoły nie mam ;) Z resztą ie byłby mi potrzebny bo mieszkam tuz obok. To zdjęcie było zrobione w maju, jak byłam na wycieczce do Wawy. Właśnie dojechaliśmy do studia TVN-u (to ten niepozorny budynek z tyłu-m.in. mieści się tam studio programu "Uwaga");)[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]:roll:[/COLOR] [URL="http://img235.imageshack.us/img235/9967/jagh7.jpg"][COLOR=royalblue]http://img235.imageshack.us/img235/9967/jagh7.jpg[/COLOR][/URL]
-
[COLOR=royalblue][B]Dziękujemy za życzenia :loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue][B]Dla Was...[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue][B]zero zmęczenia i smutku,[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue][B]mnóstwo czasu by móc go spędzić w gronie rodziny, przyjaciół, psiaków,[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue][B]spełnienia najskrytszych marzeń,[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue][B]zadowolenia z samego siebie i waszych pupili,[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue][B]prawdziwej miłości,[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue][B]i samych radości![/B][/COLOR] [COLOR=royalblue][B]życzą Wam Werka wraz z Vangogiem vel Vectorem[/B][/COLOR] [COLOR=royalblue][B]Przekazuję wyfaflunione i obślimtane cmoki od Boksliki! :kiss_2:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Dziękujemy za życzenia![/COLOR] [COLOR=royalblue]Ja mam dla was to:[/COLOR] [URL="http://www5.100lat.pl/kartki/2,Boze_Narodzenie/2,238,0,Duzy_Prezent.html?session_id=5d727fd706f4e9341a781b7a667e0429"][COLOR=royalblue]http://www5.100lat.pl/kartki/2,Boze_Narodzenie/2,238,0,Duzy_Prezent.html?session_id=5d727fd706f4e9341a781b7a667e0429[/COLOR][/URL] [COLOR=royalblue]Obejrzeć do końca! ;)[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Zrobiła "koci grzbiet" na tym zdjęciu :lol: Widać żeberka, ale mogłaby przytyć ;)[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Ty materialistko :diabloti:[/COLOR] [COLOR=royalblue]Dziękujemy![/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Asia padłam :grin::grin::grin:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Witam wszystkich ;)[/COLOR]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Akadna replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='Rybka_39']Pff chyba miałam ja oduzyc a nie uszczęsliwić:razz:[/QUOTE] [COLOR=royalblue]:grin::grin::grin:[/COLOR] [COLOR=royalblue]a co do fotika to skopiuj bezpośredni link do zdjęcia i paplaj że jest później niewyraźnie-my chcemy duuże :diabloti:[/COLOR] -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Akadna replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue]A ja myslałam, że chodzone skarpetki :evil_lol:[/COLOR] -
[COLOR=royalblue]No i coście zrobili? :evil_lol: Olek się załamał :evil_lol: Uważajcie bo jeszcze się zamknie w sobie i masochistą zostanie :glaszcze:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Bu.. a na moją Boksillę to juz nikt nie popatrzy :(:(:(:(:( :evil_lol:[/COLOR]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Akadna replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue]Rybka, nie rób tegoooo :([/COLOR] -
[COLOR=royalblue]Ależ proszę:)[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3b5930fb6b3aa86.html"][COLOR=royalblue]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c3b5930fb6b3aa86.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b523f639f4b64ebe.html"][COLOR=royalblue]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b523f639f4b64ebe.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/295ea4b2a3e3ace9.html"][COLOR=royalblue]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/295ea4b2a3e3ace9.html[/COLOR][/URL]
-
[COLOR=royalblue]ja też mam ogoniaska z papiórkami :cool3::evil_lol:[/COLOR]
-
[COLOR=royalblue]Jus, przeca to są akumulatorki! :evil_lol: A ładuje się je bardzo prosto- czym kolwiek doustnie :grin:[/COLOR]