[I][COLOR=RoyalBlue]Ja jakoś przestałam, bo się zraziłam widząc coraz częściej kolczatkę przypiętu do smyczy... już nie miałam siły przekonywać mojej siostry że nie tędy droga... ale Rybka_39 podniosła mnie na duchu :) Per aspera ad astra!;)
No i założyłam sobie konto na YouTube ([url]http://www.youtube.pl/user/WerkaVector[/url]) więc muszę coś tam mieć czyt. filmiki z sesji :cool3:[/COLOR][/I]