Akadna
Members-
Posts
2746 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akadna
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]A moze ktoś mnie przygranie?:diabloti:] bede grzecznym dzieckiem i bede kochać swoja mamusie:diabloti: ps. Mam siostre [/B][B]JonQuille:razz:[/B][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=royalblue][I]Musze się spytać gops :diabloti: bo połowa moich córek się nie odzywa :([/I][/COLOR]
-
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Akadna replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[quote name='Rybka_39']Werka nie wiem czy dobre, nie probowałam[/quote] [COLOR=royalblue][I]A ja próbowałam [troszeczkę, okruszka], ale nie takich :evil_lol: takie kwaśno-gorzkawe:cool3:[/I][/COLOR] -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Akadna replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[COLOR=royalblue][I]jaka słodka niunia :loveu: ciasteczko mniam mniam:) [u mnie fotki Vecta w ruchu][/I][/COLOR] -
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Ale latająca Boksilla:loveu:[/COLOR][/quote] [COLOR=royalblue][I]Pegazik mój osobisty:p[/I][/COLOR] [quote name='moniska']a jak tam Ci idzie szkolenie klikerowe?;)[/quote] [COLOR=royalblue][I]Poddałam się:-([/I][/COLOR]
-
[quote name='Pimpek']Dzieńdoberek :cool3: [URL]http://images33.fotosik.pl/252/dbc9ccfa83250185med.jpg[/URL] Booooooooooooskie :loveu:[/quote] [COLOR=royalblue][I]Witam Paula :loveu:[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]już daję focisze[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I][IMG]http://images33.fotosik.pl/272/b75cb830bed61951med.jpg[/IMG][/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I][IMG]http://images30.fotosik.pl/223/8c9d66ff90d0b62emed.jpg[/IMG][/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I][IMG]http://images28.fotosik.pl/223/74cde80dd6b96801med.jpg[/IMG][/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I][IMG]http://images29.fotosik.pl/222/ed0fcfb07f9586eemed.jpg[/IMG][/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I][IMG]http://images34.fotosik.pl/272/41072095b25283f4med.jpg[/IMG][/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I][IMG]http://images31.fotosik.pl/272/a512617ac75843cemed.jpg[/IMG][/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I][IMG]http://images24.fotosik.pl/223/5e20a1f97223ea0amed.jpg[/IMG][/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]Enjoy it! ;)[/I][/COLOR] [I][COLOR=#4169e1]ps. i dla wszystkich ślimtasy od Boksilki:p[/COLOR][/I]
-
[COLOR=royalblue][I]No właśnie xP[/I][/COLOR]
-
Wiem, wiem... Na każdego przyjdzie pora. Gdybym go nie miala, nie kochałabym tak psów.
-
[COLOR=royalblue][I]A co on taki fioletowy xD[/I][/COLOR]
-
Kocham Cię...![']
-
[COLOR=royalblue][I]jak to? :o :-?[/I][/COLOR]
-
[quote name='Martynia&Pusio']niestety nie ma :shake: . Akadna to kim ty jestes.? :razz: dla mnie[/QUOTE] [COLOR=royalblue][I]Ciocią jestem[/I][/COLOR] [I][/I] [I][COLOR=#4169e1]jeszcze moje córki:[/COLOR][/I] [I][COLOR=#4169e1]Gops, Pimpek, Anne, Ola164[/COLOR][/I]
-
[quote name='Martynia&Pusio']O 1 w nocy obiad jesc . :mad: ale co tam wazne ze sie najadlas dziecko :p . Pzredstawie ci rodzinke ;] . rodzinke jak narazie mamy mala .. Babcie masz: cocker a ciocie: anmi0 a kuzynów nie znam . :diabloti: Spytaj ciotki . :lol:[/quote] a cocker ma mamę MealyAngel, która jest moją siostrą. [quote name='MartynaP']a tatusia niema :shake:[/quote] Ale masz wujka ;) [mojego męże znaczy sie]
-
[COLOR=royalblue][I]Cześć... :( [<- tylko na taką buźkę mnie dziś stać...][/I][/COLOR]
-
[COLOR=royalblue][I]Hej :loveu:[/I][/COLOR] [COLOR=royalblue][I]Widziałam footyy :razz: Ładmą ma miseczkę Ozzy ;)[/I][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='gops']nie no matka wrocila i jeszcze narzeka ciotka mnie karmic musiala :placz: kieszonkowe juz powinno byc wczoraj :diabloti:[/quote] [COLOR=royalblue][I]wydałam:diabloti: mam 5 nowych bluzek i portfel :evil_lol:[/I][/COLOR]
-
[quote name='Martynia&Pusio'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Rodzinka jest! :multi:[/SIZE][/FONT][/quote] [COLOR=royalblue][I]i z czego się tu cieszyć:roll: stara jestem, dzieci narmic trza, kieszonkowe dawać... no prosze was..:shake:[/I][/COLOR]
-
[quote name='Justys95'][URL]http://images31.fotosik.pl/266/2b93d978cf990286med.jpg[/URL] A co on taki smutny? Pomiziaj go ode mnie ;)[/quote] [FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=royalblue][I]Nie smutny tylko spać się mu chciało :sleep_2:[/I][/COLOR][/FONT] [quote name='basia bonnie']piękne foteczki :multi: :loveu:[/quote] [FONT=Franklin Gothic Medium][COLOR=royalblue][I]Hej:cool1:[/I][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Ozzy też dziś niewyraźny :roll:pewnie po przepiciu :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=royalblue][I]Na to się daje Rutinoscorbin ;) A na kaca najlepsze jest powietrze z pompki od materaca :diabloti:[/I][/COLOR]
- 78403 replies
-
[URL="http://images30.fotosik.pl/216/ee57cba33bc69b5a.jpg"][COLOR=royalblue][I]http://images30.fotosik.pl/216/ee57cba33bc69b5a.jpg[/I][/COLOR][/URL] [COLOR=royalblue][I]co ty za chwasty bez uznajesZ? hihi :evil_lol:[/I][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]mój TZ przyniósł wieczorkiem i nalał ...pewnie wiedział że oblewanko jest :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=royalblue][I]Krzest bierzesz?:diabloti::evil_lol:[/I][/COLOR] [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=red]:mad:Ozzulec mi dziś zwiał , znaczy teraz go wytarmosiłam z lasku ...bawił się z beaglami i spierdzielił........na bibkę .....nieopodal młodzież na polance robiła piwopicie i grilla ....a ten do nich :diabloti:...qwa pijus jeden jak dojszłam to se piwo z jednym chlapał i nie chciał do domu ...bo mu kiełbase obiecali :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] [COLOR=royalblue][I]ah te puste obietnice przedwyborcze:shake: obiecują kiebłasę na łopacie i co :no-no-no:[/I][/COLOR]
- 78403 replies
-
[COLOR=royalblue][I]tu..... aQQ[/I][/COLOR]
-
[quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:no ......też zauważyłam że mój pies ma .....doope :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=royalblue][I]Mój też ma mój też!:diabloti:[/I][/COLOR] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ozzy ma duży uśmiech bo z łopaty jeść dostaje[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [COLOR=royalblue][I]dobrze wiedzieć :multi:[/I][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Rybka_39'][INDENT]Fotki super! Fajnie, że ćwiczycie, mnie się nie chce dałam sobie spokój z przywołaniem:evil_lol:, ale gratuluje Wam!!:multi::multi: [/INDENT][/quote] [I][COLOR=RoyalBlue]Wymaga dużo pracy, nie ;)? ale Kora i tak ma niezłe przywołanie w porównaniu z Vectosiem.[/COLOR][/I] [quote name='Justys95']No to brawo, moja jakby zobaczyła coś interesującego to kaplica - nie przyjdzie :) No tyle, że twój to z deka większy jest, więc się na to inaczej patrzy, szczególnie jak się jest tym przypadkowym przechodniem :evil_lol:[/quote] [I][COLOR=RoyalBlue]A no tak ;) Co innego mała Nika plącząca się pod nogami a co Boksilla biegnąca galopem:diabloti:[/COLOR][/I] [quote name='Medorowa']Hi hi super:lol:[/quote] [I][COLOR=RoyalBlue];) Ah ten fotosik... robi mnie w bambuko:shake: [img]http://images31.fotosik.pl/266/59db5e117377a762med.jpg[/img] [img]http://images29.fotosik.pl/220/584cbbdf2bd84bfdmed.jpg[/img] [img]http://images34.fotosik.pl/266/7b298c6dd4a69542.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/266/2b93d978cf990286med.jpg[/img] pozdrawiamy![/COLOR][/I]
-
[I][COLOR=RoyalBlue]Nie męczyć Pimpkową o fotki :razz: rozumiem że chcecie ale właśnie może ma szlaban itepe ;) w końcu da :) Paula pozdrowionkaa :kiss_2:[/COLOR][/I]