Jump to content
Dogomania

Cekinka13*

Members
  • Posts

    3801
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Cekinka13*

  1. [B]zulugula, podaj mi proszę swój nr kom!!![/B]
  2. Napiszę mu maila, żeby szybko wszedł na wątek, nie mam jego nr tel.
  3. Jeszcze tam nie byłam, o ile zaraz nie zacznie padać, za chwileczkę się tam wybiorę. Trzymajcie kciuki, żeby suńka się znalazła i aby z domkiem akity wszystko było w porządku :roll:
  4. Troszeczkę... ale nie widziałam jej już kilka dni...
  5. Czyli z Sosnowca do Krakowa nie jest wcale tak blisko... :roll:
  6. To też jest Twój rudzielec? :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c8716f1e98e7285e.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/245/c8716f1e98e7285emed.jpg[/IMG][/URL] Jeśli tak, to bierz go sobie :razz: ;)
  7. Maja, wypytam, jasne, jeszcze dziś. Doda, dzięki :oops: :loveu: Nie znaleźliśmy jeszcze DT!!! :-(
  8. Doda, Wera napisała mi, że może jeździć do Marka już w czasie, kiedy suńka będzie już u niego. Aczkolwiek wiem, że wizyta przedadopcyjna powinna się odbyć. Jeżeli znajdziemy osobę chętną na sprawdzenie domku do czasu, aż nie znajdziemy transportu, to oczywiście wizyta się odbędzie. Zaraz napiszę do Epe. Dzięki :) zulugula, mogłabyś podjechać po psinkę do Halinowa? :modla::modla: Ja niestety do Warszawy jej nie zwiozę, a "właściciele" suńki tym bardziej, w ogóle to myślą, że robią mi łaskę, bo pozwalają mi oddać ich psa :stupid:. W Sosnowcu umówiłabyś się ewentualnie z Markiem, żeby podjechał po suńkę, przecież piszesz, że to blisko Krakowa. Dziękuję Ci za pomoc w transporcie :loveu:
  9. Angie, sugerujesz coś? :) Majku napisał mi maila, że Wera z jakiegoś powodu nie może zrobić wizyty przedadopcyjnej!
  10. Jak nie było, tak nie ma suńki! :placz: Ale znalazłam świeże ślady małych łapek na błocie, mam nadzieję, że jej. Jeśli chodzi o akitę, to byłam świadkiem, jak wprowadza go na podwórko jakaś pani. Wygląda na to, że mąż jest na NIE, jeśli chodzi o psa, a żona na TAK... :roll:
  11. Spróbuję porozmawiać z nim jeszcze dziś. Jeżeli powie, że zrzeka się psa, szukamy DT / DS. Jeżeli powie, że pies jest jego, to odpowiem, żeby nie puszczał psa samopas, bo dobierze się do niego policja.
  12. Byłam dziś rano w okolicach, gdzie suczka "mieszka", ale nigdzie jej nie było! Już 3 dzień... Zaczynam się martwić... :shake: Wieczorem jeszcze tam wpadnę. Zaczynam martwić się także o akitę inu. Dziś rano latał po ulicy, o mały włos nie wpadł pod marcedesa!! "Wygoniłam" go na osiedle, w którym znajduje się jego dom, tam nie jeżdżą samochody. Facet, który jest jego właścicielem (wiem, że jest, ponieważ dawniej codziennie widywałam psa na podwórku w towarzystwie owego faceta) wyszedł z domu, zobaczył akitę i przegonił go, rzucając w niego kamieniami!!! :angryy: :angryy: Ten pies już drugi tydzień łazi samopas!! Nie jest agresywny w stosunku do ludzi, ale do psów tak, już nie raz chciał zaatakować mojego Killera!!! Nie wiem, czy nie poszukać mu innego domu... To jest młody, piękny pies w typie rzadkiej rasy.
  13. I jak, kiedy odbędzie się wizyta przedadopcyjna?
  14. Zaraz plamy... Widać go troszkę ;) I widać, że jest szczęśliwy :loveu:
  15. W górę na dobranoc...!
  16. Mam nadzieję, że tak, że po prostu dziś nie miałam farta i na nią nie trafiłam. Pozdnoszę na dobranoc!
  17. Nie było jej dzisiaj! :placz: Zaczynam się martwić... :shake:
  18. Wiedziałam, że tak to się skończy :p :loveu: :multi: Bleki... fajne imie, ale myślę, że Cekin bardziej do niego pasuje :eviltong: Fotki nie są koniecznie, ale fajnie było by pooglądać czarną plamkę w nowym domku... :eviltong:
  19. Ja poszukuję staffików i cavalierków :p
  20. Matusz, świetne fotki. Jakim cudem tak szybko je przegrałeś? Czego używasz? Ja fotosika, cholernie długo się ładują... Ma ktoś fotki cavalierków? :razz:
  21. DIF, myślałaś już na kolejną krówką? :diabloti:
  22. Wczoraj jej nie było, mam nadzieję, że dziś będzie... Jeżeli ją spotkam, porobię fotki.
  23. Jeszcze nie ma, szukamy :placz:
×
×
  • Create New...