Doda, Wera napisała mi, że może jeździć do Marka już w czasie, kiedy suńka będzie już u niego. Aczkolwiek wiem, że wizyta przedadopcyjna powinna się odbyć. Jeżeli znajdziemy osobę chętną na sprawdzenie domku do czasu, aż nie znajdziemy transportu, to oczywiście wizyta się odbędzie. Zaraz napiszę do Epe. Dzięki :)
zulugula, mogłabyś podjechać po psinkę do Halinowa? :modla::modla: Ja niestety do Warszawy jej nie zwiozę, a "właściciele" suńki tym bardziej, w ogóle to myślą, że robią mi łaskę, bo pozwalają mi oddać ich psa :stupid:. W Sosnowcu umówiłabyś się ewentualnie z Markiem, żeby podjechał po suńkę, przecież piszesz, że to blisko Krakowa. Dziękuję Ci za pomoc w transporcie :loveu: