Brrr nie mówcie mi już nic o pseudohodowlach..
Może tak, jak westo-maniacy mają zamiar spędzać wakacje?
Chyba nie będziecie ciągle siedzieli na dogomanii :mad: ?!
Wyjeżdżacie gdzieś czy zostajecie z waszymi miśkami?
No więc ja wybieram się do Czaplinka na obóz, 04.07 już mykam :cool3:
Gratulacje, ja nie wiedziałam, ze macie swoją galeryjkę - spróbuje odwiedzać, ale nic nie obiecuje bo jak znam życie - zapomnę :diabloti:
Piękne masz te corgiszony. Chili jest taka ślicznaaa :loveu:
[quote name='Bzikowa']
Mój pies specjalnie biegał dziś 3 razy wolniej żeby coś się w jego galerii znalazło! :D[/quote]
Jak na razie nic nie widzę :mad: Czekam na fotencje :loveu: