Jump to content
Dogomania

Magdalenkl

Members
  • Posts

    592
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalenkl

  1. Z tego co widzę na stronie schroniska TYTUS MA DOM :multi:
  2. [quote name='mimoza']Mam prosbę, uporządkujcie temat, czyli powtórzcie zdjecia onków wciąż czekających na adopcje... i jakby się trafiła sunia taka jak majeczka, to pliz dajcie znać, gdybym przeoczyła. Bo po śmierci Utki - adoptowanej schorowanej onki bardzo chcemy jeszcze jednego psa (sukę). Jednak tym razem musi być młodsza i zdrowa (tak, do 4 lat), ponieważ nie damy rady psychicznie pozegnać kolejnego pieska tak wcześnie. Zbyt wcześnie :-([/quote] oczywiscie powiadomimy :cool3:
  3. :multi::multi::multi::multi::multi:
  4. spacerek na pierwsza
  5. spacerek na pierwsza
  6. Poprawa jest i to duzoa jeszcze jedenzastrzykjutro ... no [SIZE=3][U][I][B]Może[/B][/I][/U][SIZE=2] beda fotki :diabloti:[/SIZE][/SIZE]
  7. Czy goniasta bedzie w schronisku jutro
  8. Ja tez mam taka nadzieje poiedzial tez ze po pierwszym zastrzyku ma byc poprawa a jak nie bedzie to bedzie podwojona dawka ale widzial ze sie smuce wiec powiedzial na koniec "bedzie żył" a jemu wierze wiec do jutra trzymajcie kciuki caly czas jestemz nim :-(:-(:-(
  9. Ilonko niepotrzebne takie cos ":angryy:" weterynaz jest nasz rodzinny :eviltong: zaufany moj wujek :oops:
  10. Dokładnie nie wiem bylismy u weta dal antybiotyki i 3x zastrzyki dzisiaj jedne za dwa dni nastepny i pozniej w poniedzialek :placz: jestem zalamana strasznie dyszy i mnie dziwi tylko jedno bo zawsze spal u mamy kolo lozka a od jakiegos czasu przychodzi do mnie do pokoju i cala noc jest,wet powiedzial ze jak bedzie sie tak meczyc to najlepiej by bylo go uspic aby sie nie meczyl stwierdzila u niego 12-13 lat :placz::placz::placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...