Jump to content
Dogomania

Kincia

Members
  • Posts

    3328
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kincia

  1. [URL]http://rasowiec.blog.onet.pl/[/URL] twój ??
  2. [quote name='tigrunia']O prosze jakie śliczne fotki :loveu: Dawno nic nie było w sumie :mad:[/quote] Oj:diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [quote name='dadiii']ty leniuchu jeden :p[/quote] życie:diabloti:
  4. [quote name='dadiii']co tak dlugo fot nie bylo co ?!?!? ale mimo wszystko to zdjecie jest cudne :loveu: [URL]http://i37.tinypic.com/1zyitz8.jpg[/URL][/quote] Nie chciało mi sie wklejac :diabloti:
  5. [quote name='Martunia']Wreszcie zdjęcia! Jaki fajny sweterek ma Luck. W ogóle śliczności. :loveu:[/quote] [quote name='Acia_']Jaki seksi sweterek xD . Bozh co on robi Tigersowi :evil_lol:[/quote] Dzieki;) Tylko na nim odpoczywał :diabloti:
  6. [quote name='ewa2909']Śliczna świeta tro:evil_lol:jca[/quote] [quote name='Sweetaśna']super:D jaki ma lucky sliczny sweterek:D[/quote] Dziekujemy ;)
  7. Piękne te biedy schroiniskowe:-(:loveu: A Aresik jak zawsze cudowny :loveu:
  8. Kincia

    Aksa i Tofi

    kochany maluszek :loveu::loveu:
  9. [URL]http://img220.imageshack.us/img220/4867/36645400xk9.jpg[/URL] hehe ładnie:loveu::loveu:
  10. potwór po spaniu:diabloti: [IMG]http://i33.tinypic.com/30u3311.jpg[/IMG] :loveu::loveu: [IMG]http://i38.tinypic.com/xm7c6f.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i38.tinypic.com/id6qs1.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/nvd5rm.jpg[/IMG] koniec.:diabloti:
  11. [IMG]http://i35.tinypic.com/2ic61s4.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/1zyitz8.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://i36.tinypic.com/zo89w0.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i36.tinypic.com/2urkz2w.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/15dqii8.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i35.tinypic.com/iftn5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2vhu076.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/309h3tf.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2nm29t4.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://i36.tinypic.com/2s611mr.jpg[/IMG]
  13. No to dokoncze te starocie :diabloti: Jeszcze wakacje...:roll: [IMG]http://i37.tinypic.com/11hgoiw.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2n6w5g9.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://i35.tinypic.com/28vd3ix.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i37.tinypic.com/4tpu9k.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/28lrt6f.jpg[/IMG]
  14. [quote name='***Paulina***']Jaki śliczny... A jak ładnie podcięty...:loveu:[/quote] Teraz to już zarósł :diabloti: [quote name='Martunia']Hej! Co tu taka cisza? :cool3:[/quote] Hej;) Zaraz dam fotki ^^
  15. [URL]http://images31.fotosik.pl/366/1509390e9d129c0d.jpg[/URL] Taki mi sie marzy o ! :loveu::loveu: Bry:multi:
  16. [quote name='Jagódka&Uzi'] 3.Będzie ( o ile..doczekamy się chłopaka ) z hodowli Bargest tak jak Uzi (Bodyguard Bargest ) :evil_lol: [/quote] ;) [quote name='Jagódka&Uzi']Uzi ma dziś urodziny:evil_lol: Pierwszy roczek...:multi:[/quote] To Najlepszegoo:loveu::loveu::loveu:
  17. Bry;) Uzi sliczny :loveu::loveu: A maluszek to z jakiej hodowli bedzie ;d?
  18. Ale słodka:loveu::loveu:
  19. [quote name='McDzik'] A możliwe :P przepis miałam z Mojego Psa z jakiegos numeru sprzed roku na święta jeszcze =D kupiłam bo jakiś kalendarz był na nowy rok, tak to tego nie kupuje ;D I jak, smakowało Jackiemu?;D[/quote] I to jak :diabloti::diabloti:
  20. Ja kiedys Jackiemu zrobiam cos takiego xD
  21. Ahhh to juz rok :loveu: Jak to szybko mineło :D:D:diabloti: Wycałuj Arna:loveu::loveu: Stooo Laaaat ! ^^ :D
  22. [quote name='dadiii']oooo ta i to pozniej znowu bedzie 3 dni trwac ?? :D:D:D[/quote] :diabloti: [quote name='Martunia']O super! :multi: Śliczny Luck. :loveu:[/quote] [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Lucky opala się:evil_lol:[/COLOR][/quote] [quote name='Acia_']Witam i o zdrowie pytam :cool3: . Co słychac? :D LuCiiiio . :loveu:[/quote] Dzieki;) [quote name='BBeta']Byłaś w Bratysławie? ;)[/quote] Byłam ale tylko tak przejazdem ^^
  23. Ale boskie aaaa:loveu::loveu: A która to Tila:D?
  24. Jak to szybko mineło;D
  25. [quote name='dadiii']witam sie :D i chcialam tylko powiedziec ze w piatek minely juz 3 miesiace od kad nie ma mojej Psoci :( (*) (*) (*) (*) (*)(*) (*) jak ten czas leci :([/quote] :-(:-(:-(:-(
×
×
  • Create New...