-
Posts
1826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bazyliah
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Mnie w takich przypadkach bardzo kusi, żeby im to samo zrobić. Tylko jak to mówią: bydlę zabijesz, za człowieka pójdziesz siedzieć. Bydlęta przepraszam za porównanie. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Ja tradycjonalistką jestem. Czarne gładkie i czarne klasyki są naj naj naj. Ale te działkowe mnie zauroczyły - i większość z nich to nie dziczki, tylko koty prawdopodobnie wyrzucone z domu :( One są tak kiziasto-miziaste, że szok. Edit: Jagienka - kot wypasiony :) Córa też ;) Genialna fotka :) Edit2: kurczę, nie mogę znaleźć fotki kubka z kawą, a na obrzeżu kubka wianuszek z kłaków ;) -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jareth']Symulant.No,ale czy nie jest miło jak nad nami skaczą?:lol:[/quote] A właśnie, że nie skaczą :eviltong: Jakby skakali i pocieszali, to wycie byłoby non stop:roll: A tak, jak publiczności współczującej nie ma, to po chwili spokój. Aż do następnej próby ;) Jako, że tu dużo zakoconych wstawię fotki bezdomniaków, które mnie urzekły. A przy okazji zareklamuję :) Niebieskooka piękność: [IMG]http://images31.fotosik.pl/259/28b33d153530199a.jpg[/IMG] Kocurek - generalnie nie przepadam za rudzielcami, ani za kotami z dużą ilością białego - ale na jego widok zasłabłam :loveu: [IMG]http://images28.fotosik.pl/217/1030443cb4594c79.jpg[/IMG] -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Opuchlizna z miejsc drażliwych schodzi :) Natomiast łapa nie koniecznie. Mamy naświetlać, smarować, naświetlać, smarować... Wycie ciut rzadsze, ale Jełopik nadal podkreśla, jaki to on obolały i nieszczęśliwy :roll: Na spacer to go wyciągnąć z domu nie można - kładzie się i wyje :shake: Edit: zdecydowanie nie wyje z bólu - jak dostał michę, obejrzałam, obmacałam na wszystkie strony - nawet nie zwrócił uwagi. Francuski piesek ;) -
Już w swoim domku! Luna - dostała szanse na życie.
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Luniaczek został zaszczepiony! Jako jednostka zdrowa i samodzielna może za 1,5 tygodnia jechać do domu. -
Psiaki i kociaki z Fundacji Azylu Koci Świat - SZUKAMY DOMKÓW
Bazyliah replied to paros's topic in Schroniska
Może ktoś ma miejsce w podpisie? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84066"][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/d0c817addbe901ca.jpg[/IMG][/URL] -
Dingo - młody, ładny, wesoły - czy brak łapki uniemożliwia miłość ?
Bazyliah replied to kosmatypl's topic in Już w nowym domu
Cierpliwie czeka, bo cóż pozostało? -
Soda - biegiem na pierwszą!
-
Malutka Milka - słodka jak jej imię. Już w nowym domu!
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Sunia śliczna, sympatyczna :) Gdzie ten domek? -
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
Bazyliah replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Cieszę się. bardzo bardzo :p Ocelot - jak już Mina i Budrys będą gotowe do oddania - ufundujemy Ci wczasy w miejscowości bez netu :evil_lol: -
Psiaki i kociaki z Fundacji Azylu Koci Świat - SZUKAMY DOMKÓW
Bazyliah replied to paros's topic in Schroniska
Koci Świat potrzebuje naszej pomocy! -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Jagienka - trzymam kciuki. Psina jest w podpisie Jagienki - Saba :cool3: -
Bagira z Tomaszowa Maz. ma już własny kochający dom.
Bazyliah replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
supergoga - spróbuj zrobić jej zdjęcia w bandamce kolorowej, może z jakimś misiem czy zabawką. Żeby wyglądała jak szczeniak. Może ludzie boją się tego dramatycznego spojrzenia? -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Jak dziś sąsiedzi nie wezwą TOZu do mnie to będzie cud. Jełopa wyje... Wyje, jak go się ruszy, wyje, jak idzie na spacer, wyje, jak się nie może polizać po ex-jajkach. Majty nie zdały egzaminu. Bondzik chodzi teraz w gustownym różowym kaftaniku :roll: Ale pomino bólu i rozpaczy michę wtrząchnął :cool3: Gacusiowa - Tazi , z tego, co pisała Jagienka też taka wrażliwa. Będziesz miała wesoło. -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Własnie dostałam info , ze jak nie da się teraz zabrać w środe pociągiem to w następny weekend karma pojedzie samochodem .[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Jutro będę miała nr telefonu poslę Ci na PW i najlepiej jak już Agata z Kasią się dogadają na 100% [/COLOR][/FONT][/B][/quote] A gdzie teraz jest karma - w jakiej miejscowości? Pogubiłam się...
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']super super bedzie Bondzik w galotach latał:evil_lol:[/quote] Hiiii, ja mam dla niego takie specjalistyczne, poporodowe majty :diabloti: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi szkoda Jełopika. To taki panikarz. Co się obudzi to piszczy :-( Nie wiem, jak go przypilnuję, żeby się nie ćlamał :roll: Bo przecież korci go niesamowicie :roll: -
Już w swoim domku! Luna - dostała szanse na życie.
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']OOO zostawić Was troszkę na dogo same i domek zmalują;)[/quote] Myślisz, że to dlatego domki się znalazły? To może bana Ci załatwić, żeby jeszcze Bagirka, Mina i Budrysek też miały domek :diabloti: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Wróciliśmy. Bondzik śpi z termoforkiem, otulony kocykami. Psa z lecznicy do samochodu i z samochodu do domu TŻ musiał nosić, bo Jełopik sobie ubzdurał, że będzie szedł w przeciwną stronę :roll: Płyn z łapy spuszczony - do piątku naświetlamy specjalną lampą. Bond będzie w majtach chodził, bo ma zapędy kombinatorskie w stosunku do ex-jajek :roll: Kołnierz niestety odpada w przedbiegach, bo przy Dzitce, po po paru sekundach byłby w strzępach.