Jump to content
Dogomania

Bazyliah

Members
  • Posts

    1826
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bazyliah

  1. Mnie w takich przypadkach bardzo kusi, żeby im to samo zrobić. Tylko jak to mówią: bydlę zabijesz, za człowieka pójdziesz siedzieć. Bydlęta przepraszam za porównanie.
  2. Ja tradycjonalistką jestem. Czarne gładkie i czarne klasyki są naj naj naj. Ale te działkowe mnie zauroczyły - i większość z nich to nie dziczki, tylko koty prawdopodobnie wyrzucone z domu :( One są tak kiziasto-miziaste, że szok. Edit: Jagienka - kot wypasiony :) Córa też ;) Genialna fotka :) Edit2: kurczę, nie mogę znaleźć fotki kubka z kawą, a na obrzeżu kubka wianuszek z kłaków ;)
  3. [quote name='jareth']Symulant.No,ale czy nie jest miło jak nad nami skaczą?:lol:[/quote] A właśnie, że nie skaczą :eviltong: Jakby skakali i pocieszali, to wycie byłoby non stop:roll: A tak, jak publiczności współczującej nie ma, to po chwili spokój. Aż do następnej próby ;) Jako, że tu dużo zakoconych wstawię fotki bezdomniaków, które mnie urzekły. A przy okazji zareklamuję :) Niebieskooka piękność: [IMG]http://images31.fotosik.pl/259/28b33d153530199a.jpg[/IMG] Kocurek - generalnie nie przepadam za rudzielcami, ani za kotami z dużą ilością białego - ale na jego widok zasłabłam :loveu: [IMG]http://images28.fotosik.pl/217/1030443cb4594c79.jpg[/IMG]
  4. Opuchlizna z miejsc drażliwych schodzi :) Natomiast łapa nie koniecznie. Mamy naświetlać, smarować, naświetlać, smarować... Wycie ciut rzadsze, ale Jełopik nadal podkreśla, jaki to on obolały i nieszczęśliwy :roll: Na spacer to go wyciągnąć z domu nie można - kładzie się i wyje :shake: Edit: zdecydowanie nie wyje z bólu - jak dostał michę, obejrzałam, obmacałam na wszystkie strony - nawet nie zwrócił uwagi. Francuski piesek ;)
  5. Luniaczek został zaszczepiony! Jako jednostka zdrowa i samodzielna może za 1,5 tygodnia jechać do domu.
  6. Budrysek za 2 godziny będzie wypisany z lecznicy :multi: Oczywiście leki, kroplówki nadal musi dostawać. Nie ma apetytu. Ale jest lepiej!
  7. Może ktoś ma miejsce w podpisie? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84066"][IMG]http://images33.fotosik.pl/260/d0c817addbe901ca.jpg[/IMG][/URL]
  8. Soda - biegiem na pierwszą!
  9. Sunia śliczna, sympatyczna :) Gdzie ten domek?
  10. Cieszę się. bardzo bardzo :p Ocelot - jak już Mina i Budrys będą gotowe do oddania - ufundujemy Ci wczasy w miejscowości bez netu :evil_lol:
  11. Jest lepiej! Ale Budrysek wciąż słaby. Także nadal prosimy o kciuki i pozytywną energię! Ale jest nadzieja dla malucha! Więcej info, jak koci-świat dojedzie do lecznicy.
  12. Koci Świat potrzebuje naszej pomocy!
  13. Nie jest dobrze :-( Budrys miał przetoczoną krew, na noc został w lecznicy. Rano jeszcze raz dostanie krew. U takiego malucha to błyskawicznie poszło :-( Kasia załamana... Ciotki - całą noc, przez sen nawet, prosimy o kciuki za malucha i o przesyłanie mu pozytywnej energii.
  14. Po 21 będzie coś wiadomo. Gdyby ten cholerny kleszcz wbił się gdzieś indziej... :( Budrysku, trzymaj się... Musisz być silny! Ciotki znajdą Ci super domek, całe życie przed Tobą. Szczęśliwe życie.
  15. Budrys w stanie ciężkim. Mina musiała przywlec kleszcza. Babeszja... Weci nie mogli znaleźć kleszcza. Okazało się, że był między palcami. Mały jest teraz w inkubatorze, weci walczą o jego życie. Przepraszam, że nieskładnie, ale poryczałam się...
  16. Jagienka - trzymam kciuki. Psina jest w podpisie Jagienki - Saba :cool3:
  17. supergoga - spróbuj zrobić jej zdjęcia w bandamce kolorowej, może z jakimś misiem czy zabawką. Żeby wyglądała jak szczeniak. Może ludzie boją się tego dramatycznego spojrzenia?
  18. Jak dziś sąsiedzi nie wezwą TOZu do mnie to będzie cud. Jełopa wyje... Wyje, jak go się ruszy, wyje, jak idzie na spacer, wyje, jak się nie może polizać po ex-jajkach. Majty nie zdały egzaminu. Bondzik chodzi teraz w gustownym różowym kaftaniku :roll: Ale pomino bólu i rozpaczy michę wtrząchnął :cool3: Gacusiowa - Tazi , z tego, co pisała Jagienka też taka wrażliwa. Będziesz miała wesoło.
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Własnie dostałam info , ze jak nie da się teraz zabrać w środe pociągiem to w następny weekend karma pojedzie samochodem .[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Jutro będę miała nr telefonu poslę Ci na PW i najlepiej jak już Agata z Kasią się dogadają na 100% [/COLOR][/FONT][/B][/quote] A gdzie teraz jest karma - w jakiej miejscowości? Pogubiłam się...
  20. Ja też bym chętnie zobaczyła Minkę i Budryska :cool3: Alicja - jak będziesz wiedzieć, czy karma dojedzie do W-wy, to daj znać. A najlepiej tel. do osoby, która będzie wiozła karmę. Bezpośrednio łatwiej się umówić. Z Warszawy do Kasi, to już nie problem.
  21. [quote name='jagienka42']super super bedzie Bondzik w galotach latał:evil_lol:[/quote] Hiiii, ja mam dla niego takie specjalistyczne, poporodowe majty :diabloti:
  22. Strasznie mi szkoda Jełopika. To taki panikarz. Co się obudzi to piszczy :-( Nie wiem, jak go przypilnuję, żeby się nie ćlamał :roll: Bo przecież korci go niesamowicie :roll:
  23. [quote name='ocelot']OOO zostawić Was troszkę na dogo same i domek zmalują;)[/quote] Myślisz, że to dlatego domki się znalazły? To może bana Ci załatwić, żeby jeszcze Bagirka, Mina i Budrysek też miały domek :diabloti:
  24. Wróciliśmy. Bondzik śpi z termoforkiem, otulony kocykami. Psa z lecznicy do samochodu i z samochodu do domu TŻ musiał nosić, bo Jełopik sobie ubzdurał, że będzie szedł w przeciwną stronę :roll: Płyn z łapy spuszczony - do piątku naświetlamy specjalną lampą. Bond będzie w majtach chodził, bo ma zapędy kombinatorskie w stosunku do ex-jajek :roll: Kołnierz niestety odpada w przedbiegach, bo przy Dzitce, po po paru sekundach byłby w strzępach.
×
×
  • Create New...