-
Posts
1826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bazyliah
-
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
Bazyliah replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Tutaj w Warszawie był jeszcze jeden awaryjny tymczas dla szczeniaka . [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10128959&postcount=89[/URL][/quote] Piszcie Ciotki - GameBoy takiego maciupkiego może weźmie. -
Malutka Milka - słodka jak jej imię. Już w nowym domu!
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
I na pierwszą! -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jareth']Rozmawiałam z Bazyliah,Bond jednak ma do mnie przyjechać.Niejaki Marro na stronie Świata Chartów ogłasza,że Bond potrzebuje domu.O co chodzi?Skąd ten gość ma te wieści?:nerwy::???:[/quote] Zaraz do niego mailnę. To chłopak od pomocy w ogłoszeniach :) A Bond poogłaszany na kilkunastu serwisach chyba - telefony pewnie będę miesiącami odbierać. -
Mała sunia, szczeniak ... zdążyliśmy ... już w nowym domu!
Bazyliah replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Błagamy o DT dla suni! -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Bondzik miał spuszczany płyn z łapy, płukanie. Ale, że skóra rozciągnięta, to wetka nie daje gwarancji, że znów się nie zacznie gromadzić. Jak zacznie się zbierać znów, to będzie trzeba nadmiar skóry usunąć. Rozmawiałam z Jareth, opisałam sytuację - wyjazd Bonda do nowego domu przesunięty. Szczerze mówiąc jestem załamana - mam cały dom wyłożony kafelkami, a ten Jełop nie chce leżeć na leżance ani na kocach - co go zaniosę i położę, to wstaje i idzie na kafelki. Leżenie na kafelkach mimo zabezpieczenia na łapie powoduje, że płyn zbiera się w ekspresowym tempie :-( Raz, że kafelki zimne, dwa twarde, więc obija tą nieszczęsną łapę. Ja się zastrzelę :placz: Muszę zrobić bazarki na ciachnięcie łapy i ew. transport Bonda. Bo od przyszłego tygodnia jestem uziemiona z dzieckiem. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
Bazyliah replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Pytałam, bo Kasia też pracuje w Zielonce na Wolności :) Ale na wszelki wypadek popytajcie u wydz. ochrony środowiska, czy nie dofinansują. -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
Bazyliah replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Dłuuuuugo tu nie zaglądałam - wariackie dni ostatnio nastały. A tu się dzieje, oj dzieje :) Eva - ta wetka od kastracji to P. Kasia? Może spróbuj w Zielonce na Wolności pogadać - tylko z właścicielką, nie z P. Kasią ;) Ostatnio rozmawiałam z dziewczyną z miau - ona kastruje i sterylizuje u niej w ilościach hurtowych i poleca :) -
Soda cała jest cud miód. Na żywo jeszcze fajniejsza, niż na zdjęciach.
-
Kiler, maleńki pies o duszy dobermana szuka domu
Bazyliah replied to paros's topic in Już w nowym domu
Charakter Kilerka nie zachęca do adopcji :roll: Chociaż, jak byłam pierwszy raz w Kocim Świecie - wygłaskałam bydlątko, wymiziałam wystawiony do góry brzuchol. A później zdębiałam, jak Kasia powiedziała, żeby nie dotykać, bo agresywny :crazyeye: Ale fakt - to nie jest pies dla każdego, potencjalnym chętnym należy uświadamiać jego uroczy charakterek. Lepiej zniechęcić, niż pies ma wrócić z adopcji z powodu pogryzienia człowieka. O ile ktoś odda go do KŚ, a nie "coś" z takim psem zrobi. PS. Mnie o imię akurat dowcipnie się kojarzy w porównaniu z posturą psa ;) -
Psiaki i kociaki z Fundacji Azylu Koci Świat - SZUKAMY DOMKÓW
Bazyliah replied to paros's topic in Schroniska
Zmysł :loveu: jak Ty to robisz :crazyeye: -
Malutka Milka - słodka jak jej imię. Już w nowym domu!
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Milka bardzo chciałaby mieć swój domek. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła Majqa po wizycie przedadopcyjnej :) Jest na tak. Jareth bardzo się jej spodobała :) :) :) Jutro wet na kontroli sprawdzi, jak to wszystkow wygląda. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jareth']Biedaczysko,miejmy nadzieję,że choroba nie wygra.:placz:[/quote] To jest opuchlizna od uderzenia się w łapę. Jakby ten Jełop kładł się delikatniej i chciał na posłanku leżeć, już by było wygojone. A próby przeniesienia Bonda na leżankę kończą się wyciem :roll: Acha - Bond jest tak ciężko chory i tak obolały, że ma siłę tylko pod blatem leżeć i wyć :roll: Oczywiście cała tragedia psia bezpowrotnie ulatuje na spacerach :diabloti: Szaleństwa z Dzitką nie mają końca. -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
Opuchlizna dziś zaczęła wracać :roll: Za to reszta ładnie się goi. I Bond mniej troszkę wyje ;) -
Już w swoim domku! Luna - dostała szanse na życie.
Bazyliah replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='aquaija']Witam wszystkich serdecznie! To ja biore Lunke do siebie i juz teraz wiem, ile jeszcze z Kikunia bedziemy na nia czekac. Prosze jeszcze o wymiary rozwalonego Luniaczka,bo szukam legowiska i nie wiem, jakiej wielkosci. Moze dodatkowo pare aktualnych zdjec?:):)[/quote] Witaj serdecznie. Gratuluję wyboru Lunki - to jest wspaniały pies. Ja bardzo się cieszę, że szybko Kasia ją ode mnie zabrała, bo Lunka uzależnia :) Kasia ostatnio nieuchwytna - ostatnie 2 dni od świtu do nocy spędziła w lecznicy z Budryskiem i kotem, pewnie nie zdążyła nawet się z Tobą skontaktować. Planuję odwiedziny u Lunki w weekend, o ile Kasia znów w lecznicy nie będzie siedzieć. Od razu zrobię małej zdjęcia. -
Psiaki i kociaki z Fundacji Azylu Koci Świat - SZUKAMY DOMKÓW
Bazyliah replied to paros's topic in Schroniska
Mało nas tu na wątku :-( Kasia dziś drugi cały dzień spędziła w lecznicy. Budrys z babeszją - ledwie odratowany, bardzo chory kot :placz: Budrys od wczoraj rana był w lecznicy, miał przetaczaną krew. Teraz badania kota. Rachunki rosną :shake: