Jump to content
Dogomania

Angelika8

Members
  • Posts

    882
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angelika8

  1. [quote name='samoglow']Dokarmiaja, rozpieszczaja - Kinga i Angelika :razz:[/quote] Angelika :oops:? Ta wredna Angelika 3 tygodnie w schronie nie była, bo jej dom choroba okropna nawiedziła.
  2. Nikt nie zagląda do nieszczęścia kochanego:placz:
  3. [quote name='samoglow']....kochana Grandulo :-([/quote] ...nasza słodka kulo
  4. Oooo, posty przeskakują:crazyeye: u mnie jest 7min. wcześniej
  5. Hop, hop, podnosimy i dźwigamy Grandulę [LIST] [*][IMG]http://www.gify.org/bazagif/silownia/palestra032.gif[/IMG][/LIST]
  6. [quote name='mar.gajko']A czy to czasami, hmmm, nie jest, hmmm, troche krępujące.[/quote] Co poradzic;)
  7. [quote name='mar.gajko']Lata praktyki... I porąbane potomstwo...[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
  8. [quote name='mar.gajko']No uszczęsliwiłam mojehgo brata tym zwierzęciem z jakieś 5 lat temu. Z wrodzoną nużycą, ciągle w leczeniu. No i kopała, kopie, i myśłę, że będzie kopać... Jak dobzre pamiętam ostatnio zdewastowała zagonek cukini, i jak matka się wyszkoliła? [B] Stwierdziła, że i tak to potem leży i nikt tego nie je..[/B].[/quote] Złota kobieta:p
  9. [quote name='kinga']tylko Frida nie robi NIC ZŁEGO :loveu: - bo Frida jest ode mnie :loveu::loveu:[/quote] Fridzia to ...brak słów aby ją opisac.Jest niesamowita, jesteśmy jednością, zawsze i wszędzie przy mnie:loveu:
  10. Ludzie kochani, mówię tylko Granda cud, miód i powaga:loveu:
  11. [quote name='mar.gajko']Niech Angelika się cieszy, że fundamentów domu nie podkopuje, bo tzw. szkody górnicze mogłyby powstać i domek się zawalić.[/quote] Od fundamentów i wszelkich uszkodzeń budynku to u nas inny łotr jest:diabloti:
  12. Co to znaczy zawsze kopie? To już tak przez całe życie?:placz: U nas trawka nigdy nie wzejdzie,bo młoda orkę też lubi.
  13. [quote name='kinga']"Tulipanowa kobieta" wzięła ze schroniska Rexa - po czym zwróciła go z pretensjami, że w ogródku gryzie łopaty i wykopuje tulipany ... w lutym. - strasznie kochany pies, taki bardzo do ludzi :-([/quote] Właśnie!! Kinga, te Twoje to pełna kultura, podkopią się,wejdą, zrobią swoje i wyjdą ta samą drogą,a moja jedna (bo inne patrzą na jej poczynania jak na:stupid:) i bierze ogrodzenie ze sobą:-o
  14. [quote name='mar.gajko']Co jest "tulipanowa kobieta"? w sensie kształtów? Koloru? Czy zapędów ogrodniczych?[/quote] W sensie zapędów ogrodniczych,ale psa,który wrócił do schronu,bo...wykopał tulipany. Ale musiałam miec minę na widok korony pokaźnego drzewa leżącej na chodniku,myślałam,że przespałam burzę czy coś gorszego (szkoda drzewka:-() Tak,więc Grandę bierzcie ludziska dojrzała,mądra,dystyngowana
  15. Kinga, może to ja jestem stara na takie szaleństwo młodzieży, wiem jedno do schronu z tego powodu nie wróci ;) (i znów myślę o tulipanowej kobiecie:stupid:, złapałam się na tym,że myślę o tej zołzie często,zwłaszcza na działce i co gorsze zaczynam sama do siebie gadac:roll:). Dla mnie logiczne jest to,że pies wykopuje wszystko to co ja "zakopałam" i przynosi na dowód uznania:p. Sztuka teraz polega na tym,aby mu wytłumaczyc,że ja tego nie chcę:evil_lol:
  16. [quote name='mar.gajko']Samoglow ja newry ma w strzepach - drobniutkich. Na domiar wszytskiego w aucie jadąc rano wdo pracy wywaliło zdaje się chłodnice. [B] Pada,[/B] ja w obcasach i tup, tup. OParasolki niet. Bo po cholerę mi parasolka. W sobote i niedzile Gryzio-przeżycia. Włosy mi zsiwiały:p Stan przedzawałowy.[/quote] Wszystko w najgorszym horrorze mogę sobie wyobrazic,ale....deszcz:crazyeye:
  17. [quote name='kinga']:loveu::loveu::loveu: - uwielbiam takie psy :loveu: ... u kogoś :diabloti:[/quote] Nawiązując do pewnej "Pani" od tulipanów...ja pod drzwiami znalazłam: koronę drzewa, 18 paprotek,6 tui i wiele drobnicy,a także 24m siatki wraz z słupkami, która miała chronic rośliny,a na końcu uśmiechnięta morda "ogrodniczki" Kocham stare psy:placz:
  18. [quote name='samoglow']Oj, Angelika, nie wkurzaj sie, dobra? ;) czesc Grandulo :p[/quote] Ja to pisałam całkiem spokojnie, gdybym była wkurzona to post byłby o wieleee dłuższy:evil_lol: Tak się ucieszyłam,że Grandulkę ktoś pokochał i masz tu
  19. [quote name='samoglow']tak, tak, na Ciebie, co to inna suczke wzielas,,,,:-([/quote] Mojej suni nie wzięłam z powodu jej urody (jest "zwykła" i łobuziara z niej okropna :placz:), wybrałam ją, bo czuła się gorzej od innych suk (przynajmniej w tym czasie)
×
×
  • Create New...