-
Posts
7318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamb
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Poker, majątek, majątek. Misio pięknie podziękuje. -
Prawdę mówiąc biorąc je nie wierzyłam, ze znajdę im domy. Wiem też teraz, że wcale nie jest tak, że przy kilku jeden więcej to żadna różnica. Przy 9 wzięłam dwa stare, spokojne a zaczęło się szczekanie w domu, nakręcanie się, bardziej jak w przytulisku niż jak w domu. Nic nie narzekałam bo po co, psy cudowne ale teraz się przyznam, że bardzo mało zrobiłam jeśli chodzi o pracę zawodową. W ciągu tych 2,5 miesiąca zrobiłam tyle ile wcześniej przy bardzo intensywnej pracy w ciągu 3 tygodni a przy normalnym tempie w ciągu miesiąca. O psy dbałam ale inne sprawy zeszły na drugi plan. Po adopcji Belli na ochotnika już się nie zgłoszę po kolejnego psa. Co innego jak stanie mi na drodze w sensie dosłownym. Podziękowania dla salibinki za sprawdzenie domku Belli.
-
Tej zarazy nikt by nie chciał. Jest u mnie już chyba 8 lat, Leszek ma fisia na jego punkcie, ja trochę też :oops:
-
Coś ruszyło, bo nie była od dłuższego czasu adopcji. Ale i tak zostanie na pocieszenie 9 psów, co nie znaczy, że nie będę ich ogłaszać. Naprawdę, są dobre domy. Jak uznam, że jestem najlepszym to znaczy, że wpadłam w kolekcjonerstwo. Jestem bardzo dobrym powiedzmy dla 4 ale dla 9 już tylko dobrym.
-
Bellunia już nie szuka domu, będzie miała w Wieliczce. Tylko trzeba zorganizować transport.
-
Pomoc potrzebna [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253586-Szczeniak-Slella-od-wczoraj-ma-dom-dzi%C5%9B-wysz%C5%82a-parowiroza-Pomocy[/url]
-
Pomoc potrzebna [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253586-Szczeniak-Slella-od-wczoraj-ma-dom-dzi%C5%9B-wysz%C5%82a-parowiroza-Pomocy[/url]
-
Pomoc potrzebna [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253586-Szczeniak-Slella-od-wczoraj-ma-dom-dzi%C5%9B-wysz%C5%82a-parowiroza-Pomocy[/url]
-
Maleńki szczeniak wyrzucony, płaczący w deszczu ma dom.
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
U naszej Nastki (u mnie Maja) dobrze ale tu katastrofa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253586-Szczeniak-Slella-od-wczoraj-ma-dom-dzi%C5%9B-wysz%C5%82a-parowiroza-Pomocy[/url] -
Katastrofa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253586-Szczeniak-Slella-od-wczoraj-ma-dom-dzi%C5%9B-wysz%C5%82a-parowiroza-Pomocy[/url]
-
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za obecność i informacje. Idę założyć nowy wątek bo nowy problem. -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='pj.']może wydarzenie na fb?[/QUOTE] Wydarzenie bardzo potrzebne. Trzeba będzie zbierać na leczenie do końca jego życia. Rokowania są takie (opieram się na rozmowie z togaa i przepraszam jak coś przekręcę), że przy leczeniu ma przed sobą do 2,5 lat życia. Bez leczenia, wiadomo. [quote name='mar.gajko']Ja podtrzymuję zarówno jakąś wpłatę na psiaka, jak i fanty na bazarek. Całej kwoty miesięcznie niestety nie dam rady udźwignąć.[/QUOTE] Mariolu, to wielka pomoc, dziękuję. [quote name='AgaG']Tamb przybywam i ja, żaden z moich psów ani tymczasowiczów nie miał tej choroby, więc wiem o niej tylko bardzo ogólnie. Prócz systematycznie podawanych leków czego wymaga taki pies w codziennej opiece nad nim? Przydałyby się też informację, jaki jest do psów, kotów. będę rozsyłać ten wątek po wszystkich znajomych w Krakowie i przyjaciołach przede wszystkim.[/QUOTE] Piesek jest delikatny, miły, łagodny. Na inne zwierzęta nie zwraca uwagi. Z tego co wiem, to opieka jest jak przy każdym psie + leki i co jakiś czas badania kontrolne. DT miałby za zadanie opiekę ale nie ponoszenie kosztów. Robiłoby się zbiórki. [quote name='Poker']malawaszka ma doświadczenie w leczeniu choroby Cushinga. Bazarek dla bidaka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253564-kocyki-materiały-szklanki-filiżanki-torby-na-zakupy-i-różności-Do-15-06-g-22?p=22199654#post22199654"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253564-kocyki-materiały-szklanki-filiżanki-torby-na-zakupy-i-różności-Do-15-06-g-22?p=22199654#post22199654[/URL][/QUOTE] Dziękuję za bazarek i informację. -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Podobno na miesiąc wystarczą, kupione w Czechach. Trzeba sprawdzić wszystkie możliwości zakupu Vetorylu. Dziękuję za przybycie na wątek. -
Łysy MISIEK, staruszek z Cushingiem, odszedł za T.M.
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że na dogo będzie pomoc. 340zł to podobna kwota jak miesięczny koszt hotelu. Dużo psów dzięki dogomanii ma opłacony pobyt w hotelikach a dodatkowo koszty weterynaryjne. Trzeba tylko rozreklamować wątek. -
Mobi w swoim, bezkonkurencyjnym domu.
-
Nie są zżyci, tylko wątek mają wspólny bo w tym samym czasie przybyli do mnie. Ale to taki dom, że w dwupaku też bym wydała. Ale tylko Mobiego chcą.
-
Mariolu, znowu masz szansę zgadnąć, bo znasz. Na pw dam wskazówkę.;)
-
Mobi jedzie do domu najlepszego z najlepszych.
-
Maleńki szczeniak wyrzucony, płaczący w deszczu ma dom.
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Takie maleństwo to od razu przestawia się na nowy domek i nie tęskni. Napiszę maila do domku, ale nie chcę za często. -
Jestem zmęczona, to prawda. Ale dość szybko się regeneruję, wystarczy, że dobrze mi się pracuje (wiesz przy czym), ktoś powie albo napisze dobre słowo o efektach, albo wycieczka z psami w fajne miejsce i problemy przestają być ważne.
-
Mariolu, boję się przyszłości dlatego biorę na dt tylko psy stare. Staram się jak mogę ale przy moim zawodzie wiesz jak jest. Cały czas pracuję ale to nie przekłada się na dochody. Przyzwoitą suchą karmę mają zawsze, gryzaki prawie zawsze ale mokre nie jest codziennie. Jak było ich mniej były na Biomillu i jeszcze dobre mięso dostawały na surowo. Dzisiaj np. ugotowałam 3 kg ćwiartek z kurczaka, koty dostały do oporu a psy "na smak" bo nie dam rady więcej. Wczoraj wszystkie były na spacerze a dzisiaj tylko podwórko bo nie miałam siły i czasu.