Wróciłam właśnie od wetki z sunią. Waży 12 kg, ma mniej niż 2 lata. Zachowuje czystość w mieszkaniu, ładnie chodzi na smyczy, jest bardzo miła, lubi koty. Bardzo boi się mężczyzn, zwłaszcza ubranych na czarno. Kuli się, ucieka i reaguje szczekaniem. Jest bardzo łagodna, do mojego TŻ przekonała się po kilku godzinach. Jutro idę do wetki z maluchami, dzisiaj nie miałam już siły. Tweety, kicia chodzi po pokoju, jest bardzo smutna. W nocy dam jej jeść, kilka razy robiła siku. Wiem, że sikanie jest ważne, wetka mówiła, żeby zwrócić na to uwagę.