majka127
Members-
Posts
150 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majka127
-
Wszyscy wystawę chwalą . A ja mam mieszane odczucia( wyniki moje satysfakcjonujące,(res.CACIB i dosk.3, więc nie one decydują o wrażeniach)Na plus - miła , szybka obsługa przy wydawaniu numerków i katalogów , czyste toalety i mozliwość spaceru z pieskiem.Ringi całkiem ,,przyzwoite" dla małych ras. Na minus- brak parkingów, policja pokazała nam , gdzie po cichutku można przycupnąć z samochodem między blokami. Przyjechaliśmy o 10 i nie było mowy o parkingu( przy nas 2 stłuczki , takie było zamieszanie i nerwy). Przy wejści z psami nikt nie sprawdzał książeczek zdrowia( tylko pytanie , czy są , nikt nie sprawdzał zgłoszenia), na balkonie ścisk , nie było możliwości przejścia na ring XIII. Musieliśmy wyjść na zewnątrz i wejść od drugiej strony. Tam mógł wejść każdy , z każdym psem. Nikt niczego nie sprawdzał i większość miejscowych ,,oglądaczy" właśnie tamtym wejściem wchodziła bez biletów. Niestety miejsca na balkonie nie było, więć wylądowaliśmy całą grupą posokomaniaków na schodach( nie powiem było nam dobrze), mało ludzi.Jednak nie mieliśmy możliwości popatrzeć na inne pieski. Trochę głupio, żeby wystawcy spędzali czas na schodach, jak wygnańcy.Ringi, no niestety dla naszych piesków trochę małe, ale do wytrzymania(czyli plus/minus). Dzięki , mimo wszystko , bo widać było wielkie zaangażowanie organizatorów. Niestety nie wszyscy wystawcy się popisali i nie potrafili posprzątać po swoich pieskach, na schodach dużo zrobiło sobie toaletę dla piesków,tylko dzięki szybkim ekipom sprzątającym , dało się wytrzymać. To jednak nie minus dla org. tylko wielki brak kultury wystawców( oczywiście tylko niektórych)
-
Dzięki za odp. My ruszamy skoro świt i mam nadzieję że również pozytywne odczucia przywieziemy.
-
Ale piorunem obróciliście. 20 i już w domu.
-
Wielkie gratulacje dla wszystkich . A jakie warunki na wystawie , organizacja. Tyle było obaw. My dopiero rano ruszamy i prosto na balkonik.
-
Wszystkim pozrywanych ringówek i szerokiej drogi. My startujemy w niedzielę a jutro czekamy na relacje.
-
Ja też bym się wybrała ,ale szukam transportu na niedzielę dla 1 lub 2 psów(wielkość dalmatyńczyka) i 1 osoba .
-
Agnieszka K. Tak na zdrowy rozum , to lepiej przyjechać na swoją godzinę. Pieski mniej się wymęczą. Organizator chyba nie będzie robił problemów, bo to i miejsca więcej dla innych i kolejka do numerków mniejsza. Ja też jadę w niedzielę na 12, bo po co mam się męczyć od rana w ścisku i gwarze na balkonie.
-
to ja życzę wszystkim spokoju, sukcesów , szerokiej drogi i miłych wrażeń oraz wspaniałych wpisów po wystawie. Proponuję na pięć dni zawieszenie broni. Czas pokaże kto miał rację;)
-
ja już nie marudzę , jakoś to będzie. Warszawa też ma kiepskie warunki i dużo krytyki zebrała. Mówi się trudno i jedzie się dalej. Natomiast odnośnie Kielc , to do wybiegania terenu jest bardzo dużo tylko trzeba się troszkę ruszyć poza parkingi. My z pieskami zawsze do ostatniej chwili biegamy po okolicznych polach (2 minuty od parkingu) W zeszłym roku cavisie były obok nas i nie widziałam , żeby coś któremuś groziło.Miejsca dużo , z boku. A ring honorowy chyba jednak był duży i można było pobiegać. Chyba na różnych wystawach byłyśmy. To jest najlepszy dowód , że każdy odbiera inaczej wystawę. jeszcze się taki nie urodził...
-
Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????
majka127 replied to Marek z Gromem's topic in 2008
z dotychczasowych komentarzy , nic dobrego się nie zapowiada. Mam poważne obawy, że Rzeszów wygra jako najgorsza wystawa w tym roku. A o Kielce można powalczyć. -
Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????
majka127 replied to Marek z Gromem's topic in 2008
z dotychczasowych komentarzy , nic dobrego się nie zapowiada. Mam poważne obawy, że Rzeszów wygra jako najgorsza wystawa w tym roku. A o Kielce można powalczyć. -
to już kolejna wystawa z przedłużonym terminem. Brawo , niech się ceny pną do góry, wtedy naprawdę zostanie tylko kilka wystaw. Reszta splajtuje i przenoszenie terminów nie pomoże.
-
Kurcze tylko szkoda , że wcześniej nie pisaliście o takim ,,dnie".A tak się zapisałam , bo skoro Kielcom zabrali na rzecz Rzeszowa , to myślałam , że warunki dobre.A tak na balkonie będę z góry na wszystko patrzyła, gorzej z psem.
-
Katowice zrobiły prezent dla tych co do Rzeszowa jadą. Dobrze się wstrzymałam ze zgłoszeniem.Ale kręcą.
-
Najpotrzebniejsze info. znjdziesz w katalogach wystawowych, można je dostać w oddziale związku lub od znajomych , którzy wystawiali pieska.
-
a ja tylko chciałam powiedzieć , że jakby nie stanąć do d...zawsze z tyłu. Moje psy są spokojne , są na swojej posesji , ogrodzonej podwójnym płotem, oznakowanej, zamkniętej i mają w nosie spokojnych przechodniów. Jednak te mamuski idące z dziećmi, które wkładają swoje małe , chude łapki (co wymaga sprytu) , żeby pogłaskać pieska .Sen z powiek spędza mi , jak któregoś dnia pies zareaguje nieodpowiednio. Już kończę dyskusję na swój temat. Wiem wina będzie moja.Zgroza.
-
a jak wejdzie niezaproszony na moją posesję, jest tabliczka ostrzegająca, to też moja winą?A może to złodziej?
-
to chyba z blachy pancernej trzeba zrobić ogrodzenie. Ja mówię o takim ogrodzeniu , gdzie psy nie mają możliwości wystawienia pyska poza nie. Trzeba wsunąć łapę do środka , a to już mój teren.Po co łapę wkładał. Konkretny przykład(rozeszło się po kościach). Szedł pan( nie dziecko) włożył łapę , bo chciał pogłaskać pieska. Piesek chwycił zębami na swojej częśc. Pan krzyku narobił, że pies go ugryzł.A ja nie wiem może chciał kwiaty zerwać , a psy broniły, bo po to są(między innymi)i co ?
-
to ja z innej beczki. Kto odpowiada w takim przypadku. Psy szczepione , biegają po swoim ogrodzonym ogródku. Wywieszona tabliczka UWAGA PSY . Dzieci przez szpary regularnie wkładają , te swoje małe , piękne łapki.Walą patyczkami w szczebelki, piszczą słodziutkimi głosikami i gonia wzdłuż ogrodzenia. Psy latają wsciekłe , jeszcze nikogo nie dziabnęły , ale co będzie , jak się stanie. Kto odpowiada?
-
a czy mogę poprosić o wyniki piesków cavalierków
-
u mnie wszystko potwierdzone , opłata też
-
o nocleg w Sopocie , to teraz bardzo trudno. Można jeszcze spóbować tutaj [URL]http://www.morenka.emeteor.pl/[/URL] lub [URL="http://www.hotel.sopot.pl"]www.hotel.sopot.pl[/URL]
-
Małgosia1 dzięki , znalazłam swoje posoczki
-
ja ze swojej bajki I Najlepszy Pies w Użytkach i I Najlepszy Pies o/Będzin to posokowiec bawarski As Wirażka z Pruchnej. Wielie gratulacje.
-
A ja miałam dla swojej zbyt grubej suni bardzo sympatyczny opis. Suka w zbyt dobrej kondycji wystawowej.:lol: