Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Najpierw będą domowe fotki. To na zachętę,zaraz jadę na PM to może coś cyknę;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/211/d50e208e29ba916b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/248/33cd0d6b33a93e96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/211/75e8f5ff1cdced88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/210/44240671f98c0aa6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/249/119dc7ace56fe20f.jpg[/IMG][/URL]
  2. Wiem,wiem dzięki widziałam juz na cavanowskim forum. Dziękować:multi::multi:
  3. Swietne,postrzelałabym z łuku:roll::placz:.Juz kiedyś strzelałam (to nic ,że miałam od niego siniaki na ręce:evil_lol::evil_lol::evil_lol:)
  4. Sliczna :loveu::loveu: i gratulacje klubu!:multi:
  5. Bugajski brawo!!! Witamy!:multi::multi::multi:,fajnie ,że wróciliście.
  6. Witamy ! My teraz regenerujemy siły po treningu i zbieramy je na wieczorne frizbowanie na polach:lol: Dzięki Ola:loveu:, no i mam faktycznie szczerbatego psa,hihihih:evil_lol:
  7. Pierwsza fotka świetna ,co to za pies w środku? nieźle,popracujesz nad ostroscia;) i będzie gites.:loveu::loveu::lol::multi:
  8. [quote name='betty_labrador']nie, uzreć to wątpie, alergia byla tez w przewidywaniach moich, ale lekarz stwierdzil mononukleoze :roll: w poniedzialek zrobie badanie krwi i wtedy sie potwierdzi czy ma racje... :roll:[/quote] Ło la boga!:-o:roll::shake: To czekam na wyniki. P.S A moja szefowa sie leczy antybiotykami po tym jak ja sznup użarł tak,że ma spuchniętą rękę:angryy::angryy::shake:
  9. bonni i gdzie fotki,hę:mad::mad:
  10. JAk tam Naf?:roll::roll::roll::roll:??
  11. Może coś Cie użarło,albo jakaś alergia:roll::roll::cool1:
  12. Mudik

    frisbee

    ŚWIETNIE,naprawdę jestem pod wrażeniem,super z nim/nia pracujesz ,jest super! BRAWO!
  13. Ale najpierw je trzeba pozmniejszac,bo po wrzuceniu na photobucketa obróbka zdjec w nowej jego wersji jest straszna,długo laduje sie program do obróbki i każde trzeba oddzielnie zmniejszac,wole fotosika.
  14. A ja juz wiem;),ale niech Asia sama napisze:-)
  15. Śliczny rysunek Betty:loveu::loveu: i obozowe psiaki także:lol: Pozdrówka u mnie ok tylko czasem rano przez tę zwariowana pogode boli mnie głowa:eviltong:
  16. Dołączam się ,i tez stawiam ,że zagadka to len:-)
  17. [quote name='Renfri']Szach jest caly tydzien starszy od Deliego, ale mi sie akurat nie spieszy. Malemu cos nagle odbilo i nie moge nim w przeszkody wcelowac;)[/quote] :roflt::roflt::roflt::roflt: [quote]A ja mam nadzieje, ze juz na pewno w tym roku dojade....:-)[/quote]Ja tez mam nadzieję,że dotrę. Z Delim towarzysko oczywiście:lol: A właśnie, coś dla weteranów będzie? to by sobie sucz pobiegała:p
  18. Witaj Betty nie zauważyłam wcześniej Twojego posta:oops: Dzięki,ale teraz u Ciebie juz w porządku ,u Vica też będzie :lol:
  19. Czemu miałby nie wyjśc ,szczerbaty będzie i kilka dni obolały pychol niestety i tyle:eviltong:(ale do amciania będzie domowe albo puszeczki:cool3:) A na trening chyba pojadą razem poczekamy te półtorej godziny pomiędzy treningami;-)
  20. Cudne sreberka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [SIZE=1]w takim kolorze niedawno sie mudi na Węgrzech urodziło[/SIZE]
  21. Cóz można napisać ,To wielka strata dla rodziny S.P p.Jurki i kynologii. [`] [`] [`]
  22. Z wątku zawodów się dowiedziałam,straszne to był bardzo ceniony sędzia.Nie pamiętam czy nas sędziował ,ale to olbrzymia strata:-(:-(:-( [`] [`] [`]
  23. Ale 7,5 miesiąca to my jeszcze nie bedziem skakać ino rollerki wchodzą w grę:-( ale , tata Deliego, Vic chętnie pośmiga za dyskiem:-D
  24. Ale to nie trudne. Rejestrujesz sie .Potem logujesz wchodzisz na moje zdjęcia,klikasz na dodaj zdjęcia chyba;),wybierasz opcje 10 zdjęć(maxymalna liczba przy darmowym koncie) i kolejno klikasz przeglądaj i wklejasz pliki z dysku potem dodaj i gotowe .Po kilku minutach masz wgrane.Pojawia sie info dodano 10 z 10 (lub ,że jedno za duże) i w obu przypadkach wybierasz opcje zmniejszenia do 600 pikseli i zastosuj dla wszystkich i gotowe.Potem przt każdej fotce klikasz na pokaż wszystkie kody i ja wybieram -orginalny format do blogów i forum(jakus tak sie to nazywa;-) ) kopiujesz link i wklejasz w post. To tylko wyglada trudno ale prościutkie jest.Powodzenia!
×
×
  • Create New...