[quote name='Rene@Rabik'][B]No tak, jestem tylko psem, zwykłym Burkiem ...[/B][/quote]
A doopa.... wcale to nie jest zwykły Burek.
To prawie beagel, to stworzenie, które chce zaznać w zyciu czegoś lepszego niz klatka w schronisku.
Dlatego Miecio szoruj na górę, może jakies zatwardziałe serducho na twój widok zmięknie