Jump to content
Dogomania

Rene@Rabik

Members
  • Posts

    1696
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rene@Rabik

  1. Wrzuciłam go na : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10802966#post10802966[/URL]
  2. Sabina i Kora czekają, ale już za długo... ile jeszcze ???
  3. Miecio jak każdy z nas potrzebuje miłości i bliskości :lol:
  4. [B]Daj domek, no daj, przywiozłaś mnie tu i co ?[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/270/cc5a23f0a23c7acc.jpg[/IMG][/URL]
  5. Roczny, bezdomny mix huskiego, z tym czymś w oczach szuka - na razie bezskutecznie - domu
  6. [quote name='Talcott']Lutuj i odskakuj:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mundeczku a my posędziujemy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Ciotka, to jest nakłanianie do przemocy domowej :mad::eviltong::evil_lol:
  7. No ja tego głosno nie powiem :evil_lol: Luska szuka domku!!!
  8. Hej ludziska, piękny ON-ek czeka i czeka
  9. Dość wyrośnięty jak na labka :eviltong:
  10. [quote name='Rene@Rabik'][B]No tak, jestem tylko psem, zwykłym Burkiem ...[/B][/quote] A doopa.... wcale to nie jest zwykły Burek. To prawie beagel, to stworzenie, które chce zaznać w zyciu czegoś lepszego niz klatka w schronisku. Dlatego Miecio szoruj na górę, może jakies zatwardziałe serducho na twój widok zmięknie
  11. Mam nadzieję, że się nie tylko gapi, ale w zamyśle ma adopcję naszego Misia
  12. Ona kocha tylko jednego - po prostu jest wierna suka :diabloti::diabloti::diabloti: i już
  13. Gdzie są koneserzy starszych Pań ? Kora i Sabina chętnie zaprezentują swoje wdzięki :lol:
  14. Był ogłaszany w gazetach i nic :niewiem: Ma oryginalna urodę, chrakter tez niczego sobie (pod warunkiem, że mnie nie maltretuje :evil_lol:) Nie rozumiem... naprawdę nie rozumiem :shake:
  15. [quote name='Margolka']Pewnie, żebym go zaraz wzięła:loveu::loveu::loveu: (razem z Mikrusem zresztą), ale najpierw dajcie mi ten domek z ogródkiem:placz::placz::placz:[/quote] Zachłanna jesteś... :eviltong:
  16. Człowiek pilnie potrzebny - dla Mikruska !!! :razz:
  17. Lepiej by było dla nich, żeby się zgodzili ....
  18. Blondyn, molosowaty duzy psiak - szuka domu !!!
  19. Dostał surowicę, teraz należy czekać, nic więcej nie zrobimy - jeszcze możemy kciuki trzymac, żeby mały wracał do zdrowia.
  20. No właśnie, szukamy kogos kto okaże sece psu, który zgubił drogę do człowieka.
×
×
  • Create New...