[quote name='Szczurosława']Ano kawał, ok.10 km,a ja prawa jazdy nie mam....
Nie wiem co dalej[/quote]
to może warto byłoby prawko zrobić (wiem, że to są koszty, ale opłacalne w przyszłości).
Psy na pewno się do Ciebie juz przywiązały - będzie Wam wszystkim ciężko - dosyć, że nowe miejsce, to jeszcze bez Ciebie.... a Ty pewnie będziesz tęsknić - cały czas dzielnie ([B]SAMA !!![/B]) szukasz im domków....
Nie zazdroszczę Ci sytuacji....
Ale pamiętaj - tak jak napisała Ci Margolka - najpierw musisz zadbać o siebie, aby móc pomagać innym. Wierzę, że znajdzie się jakieś rozwiązanie tej sytuacji - trzymam za Ciebie kciuki :kciuki: