Jump to content
Dogomania

Rene@Rabik

Members
  • Posts

    1696
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rene@Rabik

  1. Gringuś niezmiennie szuka swojego miejsca na ziemi, na pewno nie jest ono za kratami oblesnego boksu !!! Niech ktoś zwróci uwage na Gringulca :modla:
  2. Hop do góry - pokaż się pięknoto !!!
  3. [quote name='Szczurosława']Ano kawał, ok.10 km,a ja prawa jazdy nie mam.... Nie wiem co dalej[/quote] to może warto byłoby prawko zrobić (wiem, że to są koszty, ale opłacalne w przyszłości). Psy na pewno się do Ciebie juz przywiązały - będzie Wam wszystkim ciężko - dosyć, że nowe miejsce, to jeszcze bez Ciebie.... a Ty pewnie będziesz tęsknić - cały czas dzielnie ([B]SAMA !!![/B]) szukasz im domków.... Nie zazdroszczę Ci sytuacji.... Ale pamiętaj - tak jak napisała Ci Margolka - najpierw musisz zadbać o siebie, aby móc pomagać innym. Wierzę, że znajdzie się jakieś rozwiązanie tej sytuacji - trzymam za Ciebie kciuki :kciuki:
  4. Ano biedny, bo bezdomny. [B][SIZE=3]MIKRUSEK TEŻ CHCE DO DOMU[/SIZE][/B]
  5. Wiem, ale czasami przychodzi zniechęcenie. Kaśka podskakuj - moze domek sobie wyskaczesz :razz:
  6. Pokaż się Mikrusku światu !!!!
  7. Kudłatek szuka szczęścia w życiu !!!
  8. Czas oczekiwania na wyjście z nosówki jest dość długi niestety, ale tyle osób trzyma za niego kciuki, jest pod dobrą opieką - zarówno weterynaryjną jak i swoich właścicieli - także trzeba mieć nadzieję, że wszystko skończy sie ok.
  9. Z reguły właściciele Owsika dzwonią wieczorem do Gosi, także nie sądzę, żeby miała jakieś świeże wiadomości o tej porze.
  10. [quote name='Szczurosława']I tu też: Przypominam ,że za ok. 2 tyg schronisko zostanie zamknięte a psy wywiezione do innego.[/quote] I co dalej ? Będziesz je miała dalej na oku ? Podejrzewam, że od Ciebie to będzie kawał drogi....
  11. [B][SIZE=3]To nie żarty - DT dla trójłapki inaczej schron !!![/SIZE][/B]
  12. I za to trzymamy kciuki :thumbs:
  13. ... która go juz nigdy nie porzuci.
  14. Smutne jest to, że taki ładny pies nie cieszy się żadnym zainteresowaniem. Zrozumiałabym, gdyby to był stary, niedołężny pies - ale to roczny młodzieniec, spragniony człowieka !!! To co trzeba zrobic, żeby go ktos pokochał ?
  15. Niestety dziewczyna wybrała innego psa, Kaśka zostaje w schroni (tzn dobrze dla tamtego) - ja juz chyba nie będę wrzucac psów na wątki i reklamować bo mi to coś kiepsko idzie.:shake:
  16. Misiek trafisz na swojego człowieka - ja w to wierzę :)
  17. One faktycznie sa nikomu niepotrzebne...:placz: Nikomu się nie chce wejść na wątek, podrzucić lub chociaz dobre słowo powiedzieć... Naprawdę szkoda.... tylko psice są tu niewinne. Same się do boksu nie wsadziły....:shake:
  18. Puchate szczęście chce miec swoje miejsce na ziemi !!!
×
×
  • Create New...