-
Posts
654 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justynna
-
A tak powracając do poprzedniej dyskusji toczącej się na tym właśnie wątku...zalecam martenville odwiedzenie mieleckiego schroniska i dopiero potem wypowiedzenie się na temat sterylizacji i kastracji. Bardzo, bardzo...Taka wizyta zmienia często światopogląd... A co u tiguni? czy jest jakiś DOMEK na widoku???
-
ALLEGRO zrobione. tu macie linka [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=210269998[/URL] I RESZTA [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/600666_cudna_sunia_o_niezwyklej_urodzie_w.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=14330[/URL] (TUTAJ są te cyferki, których nie da się usunąć...nie wiem czemu,ale to tak bardzo nie przeszkadza) Halbina, ogłoszenie jest naprawde świetne....a ten wstępik o wakacjach udostępnisz??:razz: :razz: :razz: :diabloti: wyciskacz jak nic... teraz tylko trzymajmy kciuki pozdrawiamy Justyna i Sławek
-
Z lutego są własnie jej zdjęcia na galerii, ale widziałam ją w tle na zdjeciach z lipca :placz: :( A tak w ogóle to kocham ten wątek:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
dzodzo a kiedy to dokładnie było? Bo mam problem z ustaleniem ile moja Fridulla była w schronisku. Do galerii była dodana 3msce przed adopcja, ale widziałam ja w tle na zdjeciu az rok przed....:( buziak
-
Witam:) Ja Wam chciałam przedstawić moją Fridę z mieleckiego schronu. Nie przeszła metamorfozy fizycznej ale myślę, że jej przemianę osobowości każdy dostrzeże:smilecol: W schronisku [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/ruda%20z%20ha%20su%20(1).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/ruda%20z%20ha%20su%20(4).JPG[/IMG] I już po miesiącu w domku : ) SPRINT [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/210/psina025me5.jpg[/IMG] BO ONA TAKA SZALONA TERAZ JEST TROSZKU...:loveu: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/5708/psina090ln9.jpg[/IMG] I OBGRYZAMY TRAWECZKE :) A CO SE BEDZIE... [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/6141/psina072hf4.jpg[/IMG] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/594450_kropek_czeka_na_prawdziwy_dom_1.html"][/URL]
-
Qrde, porazka...co ci ludzie mapą sie nie potrafią posługiwac....:cool1: :p Plakat juz wisi w przychodni, wczoraj jeszcze zawiozłam na biwak harcerski do znajomej...ale jak narazie nikt sie nie odzywa. W sumie to dopiero jeden dzień więc może... Jedna Pani zdeklarowała się, że bardzo chciała by przygarnąć owczarkowatego psa. A takich w mieleckim schronisku pod dostatkiem. Dziś mam do niej dzwonić dziś po południu. Może chociaż jakaś inna psina skorzysta :). Buziole
-
Sasasasa...jeszcze pogadam z ciocią...Też jest lekarzem:cool1: ...hihihihi...tak mi się szatańsko pomyślało, że jak od września moja druga połowa będzie jeździć w karetce(asz...taka to rodzina lekarska...może wreszcie jakie korzyści z tego będą) to będzie uratowanym poszkodowanym na noszach wtykać uloteczki z psiurami do ręki:diabloti:
-
A ja spróbuję tak mniej skomputeryzowanie...Zrobiłam malutkiej plakacik i przykleję go jutro na drzwi gabinetu mojej matuli...A na biureczko kilka uloteczek...W końcu przyjmuje te 60 osób na dzień no nie....razy 5 dni w tygodniu...cholera, ktoś odpowiedni powinien sie w koncu znalezc. A jak nie to kara na recepty bedzie! A co! Nie ma nowego full-wypaśnego właściciela nie ma leczenia :cool3:... niech sobie nie myślą... Trzymajcie kciuki... Buzka JUstyna
-
Ja mam jeszcze cztery świnuszki :D :D Sa wielkie, grubaśne i zawsze znajdą sposób żeby się na ciebie zesikac :) Raz nawet jednej udało się to zrobić z klatki:diabloti: ...Takie one już są...:cool1: I Fridula ich nawet nie je :)
-
Ja też się cieszę:) Na ul. Wolności u Tomka Mrozowskiego. Polecam! Zadnych problemów, szybko sie zagoiło i naprawde nawet nie widac blizny. Full wypas. I myśle ze nawet stosunkowo mało zapłaciliśmy. Na mielec.bezdomne jest oferta promocyjna u Elzy(brr...) 200 zł. A my zapłaciliśmy nie promocyjnie 150 :P sasasa... A Fridula jest teraz całkiem innym psem. Juz nawet zaczyna rozrabiac. Podgryza mojej młodszej siostrze kostki....i uwielbia wylizywac do "mokrości" skarpety...kto co lubi... POzdrawiam i całuje Aga, a jakie ty masz czworonożne tak a propos? kolaczka?
-
Uf uf...sorki, że tak długo...ale mam w ogoóle jakies problemy z dodaniem odpowiedzi na tym forum:/ Ale już jest dobrze chyba:) Dzięki Ulka18 za dodanie wątku...Ja to taka ciemniara informatyczna jestem. Ale już prawie się nauczyłam jak dodawać zdjęcia. Postaram się regularnie dołaczac dalsze zdjątka bo moja Fridusia jest straszliwie fotogeniczna. Jak tylko widzi obiektyw to od razu wywala jęzor na "wirzch" i jej sie morducha śmieje. Ale tak jest od niedawna:( Przez pierwsze tygodnie była wyjątkowo smutnym psem. Chowała się po kontach, na widok smyczy kładła się plackiem na ziemi. Jak się nawet troszke głos podniosło to od razu paraliż i sikała pod siebie...Eh..chyba dużo musiała przejść:( ale teraz jest już w porządeczku. Po sterylce nawet śladu nie ma:D No i jest pupilem Famili. Wszyscy się teraz kłócą kto ma na kanapie przy niej siedzieć. I ze świnko-osobami też sie zaprzyjaźniła. Cudeńko z niej po prostu:) Pozdrowionka JUstyna i Fridula