Jump to content
Dogomania

Agata69

Members
  • Posts

    9908
  • Joined

Everything posted by Agata69

  1. Słabe te fotki, kurcze. Juz nie uda mi sie w tym tygodniu przyjechać z fotografem, w xczwartek wyjeżdzam, do poniedziałku włacznie. Musze chwile odpocząć. . Moze spróbujmy najpierw z tymi, co?
  2. Kasiu, wybierzesz coś z tego? I nie pisz może o chorobach, zanim ktoś sie zdecyduje, sunie beda jak nowe.
  3. Nadrabiam trochę iloscią. Zaza ma ciemniejsza mordkę, KOko jest jasniejsza.
  4. Mam 8 szczeniaków do wydania, miejcie na uwadze .
  5. Kurcze , biedny Berni, biedna, dzielna Elza. A ja myślałam że mam najtrudniej.
  6. Dziękuje za banerki
  7. Puchatek, jak zwykle jestem zachwycona twoja gotowościa do pomocy, i tyempem realizacji. Wielkie dzieki!
  8. Maluszki sa sliczne i grube. Nie wiem jak ta mała Figa da radę.
  9. Kasiu, te dwa zbliżenia mordek sa uważam bardzo ładne. Jutro rano porobię im jeszcze na trawce i wstawie jak najszybciej. Juz mozesz cos pomyśleć.
  10. Dziewczynki sa bardzo wesołe . Trzymaja sie człowieka. Płaczą jak zamykamy je w klatce. Postaram sie zeby miały 2 spacery dziennie ale nie zawsze to będzie mozliwe. Nie chciałabym zeby zdziczały. Dzisiaj spadła mi 1,5 kilowa puszka na duży paznokieć u nogi, rozerwała na pół paznokieć, zrobiła dziure po środku i pokancerowała ciałao pod spodem. Ból był taki żeby prawie zemdlałam. Słabo chodzę. Oj będzie ciężko. Po drodze z kojca widziałam z auta 2 bezdomne psiaki, widziałam to w ich oczach. Przy 9 psach nie mogę wziąźć już ani pół.
  11. jUZ PISAŁAM: 4, 5 MIESIĘCY. Będą średnie myślę, takie onkowate. Fajnie jakby poszły obie. Dorobie zdjęc jak biegaja po trawie i jak sa razem.
  12. Figulińska juz zaufała, widać że na dobrym jedzonku odżyła. Dzisiaj zrobiliśmy przegląd: 3 pieski, 3 suczki. Suczki są 2 białe i brązowa pręguska z białymi skarpetkami. Pieski są ZACHWYCAJĄCE!.
  13. Sunie dostały dzisiaj Pratel. W uszach bardzo podejrzana wydzielina, moze być świerzb. No i podejrzewamy początki nuzycy. Trochę powalczymy. Małe maja 4 - 5 miesięcy, właśnie wymieniaja zęby, sytąd ten spadek odporności. Obie maja śmieszne wilcze pazury. Sa wesołe, ruchliwe. Zwracaja uwage jak sa razem, bo takie podobne, wyglądaja jak rasowe. Dostały dzisiaj obroże: Koko czrewoną, Zaza kolorową. Jeszcze nie poprosiłam o wsparcie finansowe a juz je dostałam od Asiaczka. Asiu, bardzo dziękuję. Każdy pies w przytulisku kosztuje mnie na dzień dobry średnio 300 zł (odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia, u suk jeszcze sterylka). Nie liczę jedzenia (5- 10 zł dziennie w zależności od wielkości psa), paliwa, ew. kosztów transportu do domów stałych. Gorzej jak psa trzeba leczyć, operować. O suczki trzeba będzie zadbać, doprowadzić do kultury, ale jestem dobrej myśli .
  14. Podrzucam, przydałby sie DT chociaż. a jeszcze lepiej dom stały. Kto mógłby ogłaszać?
  15. One sa prawie takie same.
  16. To watek szczeniaków z wioski. Sa fajne. Prosze o pomoc w szukaniu domów. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10619324#post10619324[/URL]
  17. To moje podopiecczne z dziś (to już w sumie 9 sztuk). Prosze o pomoc w szukaniu domów. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10619324#post10619324[/URL]
  18. Jutro pójdziemy do weta, bo wydaje mi sie ze w uszach jest niewesoło. Przy okazji dowiemy się ile panny aja miesięcy. Jutro rano dostana też na robale i niestety będą głodne do wieczora. One rzucaja sie na jedzenie. są WYGŁODZONE jak wilki.
  19. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10619324#post10619324[/URL] Wątek szczeniaków ze wsi. Bardzo proszę wejdźcie tam. Tam trzeba działąć szybko.
  20. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6940/b147wk1.jpg[/IMG][/URL] Figusia jest coraz bardziej ufna. Cieszy sie na człowieka. A kluski sa cudne.
×
×
  • Create New...