-
Posts
9908 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Agata69
-
Słabe te fotki, kurcze. Juz nie uda mi sie w tym tygodniu przyjechać z fotografem, w xczwartek wyjeżdzam, do poniedziałku włacznie. Musze chwile odpocząć. . Moze spróbujmy najpierw z tymi, co?
-
Kasiu, wybierzesz coś z tego? I nie pisz może o chorobach, zanim ktoś sie zdecyduje, sunie beda jak nowe.
-
Nadrabiam trochę iloscią. Zaza ma ciemniejsza mordkę, KOko jest jasniejsza.
-
BERNI - z DT w Miliczu na własną kanapę w Prudniku. NARESZCIE W DOMU!
Agata69 replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Kurcze , biedny Berni, biedna, dzielna Elza. A ja myślałam że mam najtrudniej. -
Dziękuje za banerki
-
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Puchatek, jak zwykle jestem zachwycona twoja gotowościa do pomocy, i tyempem realizacji. Wielkie dzieki! -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Maluszki sa sliczne i grube. Nie wiem jak ta mała Figa da radę. -
Kasiu, te dwa zbliżenia mordek sa uważam bardzo ładne. Jutro rano porobię im jeszcze na trawce i wstawie jak najszybciej. Juz mozesz cos pomyśleć.
-
Dziewczynki sa bardzo wesołe . Trzymaja sie człowieka. Płaczą jak zamykamy je w klatce. Postaram sie zeby miały 2 spacery dziennie ale nie zawsze to będzie mozliwe. Nie chciałabym zeby zdziczały. Dzisiaj spadła mi 1,5 kilowa puszka na duży paznokieć u nogi, rozerwała na pół paznokieć, zrobiła dziure po środku i pokancerowała ciałao pod spodem. Ból był taki żeby prawie zemdlałam. Słabo chodzę. Oj będzie ciężko. Po drodze z kojca widziałam z auta 2 bezdomne psiaki, widziałam to w ich oczach. Przy 9 psach nie mogę wziąźć już ani pół.
-
jUZ PISAŁAM: 4, 5 MIESIĘCY. Będą średnie myślę, takie onkowate. Fajnie jakby poszły obie. Dorobie zdjęc jak biegaja po trawie i jak sa razem.
-
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Figulińska juz zaufała, widać że na dobrym jedzonku odżyła. Dzisiaj zrobiliśmy przegląd: 3 pieski, 3 suczki. Suczki są 2 białe i brązowa pręguska z białymi skarpetkami. Pieski są ZACHWYCAJĄCE!. -
Sunie dostały dzisiaj Pratel. W uszach bardzo podejrzana wydzielina, moze być świerzb. No i podejrzewamy początki nuzycy. Trochę powalczymy. Małe maja 4 - 5 miesięcy, właśnie wymieniaja zęby, sytąd ten spadek odporności. Obie maja śmieszne wilcze pazury. Sa wesołe, ruchliwe. Zwracaja uwage jak sa razem, bo takie podobne, wyglądaja jak rasowe. Dostały dzisiaj obroże: Koko czrewoną, Zaza kolorową. Jeszcze nie poprosiłam o wsparcie finansowe a juz je dostałam od Asiaczka. Asiu, bardzo dziękuję. Każdy pies w przytulisku kosztuje mnie na dzień dobry średnio 300 zł (odrobaczenie, odpchlenie, szczepienia, u suk jeszcze sterylka). Nie liczę jedzenia (5- 10 zł dziennie w zależności od wielkości psa), paliwa, ew. kosztów transportu do domów stałych. Gorzej jak psa trzeba leczyć, operować. O suczki trzeba będzie zadbać, doprowadzić do kultury, ale jestem dobrej myśli .
-
Podrzucam, przydałby sie DT chociaż. a jeszcze lepiej dom stały. Kto mógłby ogłaszać?
-
One sa prawie takie same.
-
Puśka szczęśliwa, w końcu znalazła dom. Elza, Bambino - dziękuję!
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
To watek szczeniaków z wioski. Sa fajne. Prosze o pomoc w szukaniu domów. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10619324#post10619324[/URL] -
Bosman szczesliwy :)- nowa rodzinka w Katowicach!!!!
Agata69 replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
To moje podopiecczne z dziś (to już w sumie 9 sztuk). Prosze o pomoc w szukaniu domów. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10619324#post10619324[/URL] -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Śliczna jest Figa na tym zdjęciu. -
Jutro pójdziemy do weta, bo wydaje mi sie ze w uszach jest niewesoło. Przy okazji dowiemy się ile panny aja miesięcy. Jutro rano dostana też na robale i niestety będą głodne do wieczora. One rzucaja sie na jedzenie. są WYGŁODZONE jak wilki.
-
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10619324#post10619324[/URL] Wątek szczeniaków ze wsi. Bardzo proszę wejdźcie tam. Tam trzeba działąć szybko. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Agata69 replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img161.imageshack.us/img161/6940/b147wk1.jpg[/IMG][/URL] Figusia jest coraz bardziej ufna. Cieszy sie na człowieka. A kluski sa cudne.