Jaka ona śliczna :loveu: ale taka wychudzona bidulka i te oczka :(
Ehh [B]sugarr [/B]więc zabierasz małą do siebie na pewno na DT? Bo nie wiem czy mam próbować "walczyć" z rodzicami w sprawie DT dla małej u siebie?!
Dobrze by było, żeby jednak trafiła do ciebie, bo u mnie nie ma innego psiaka, a jak przyjdzie "co do czego" to myślę, że twój psiaczek będzie małej służył jako psiak przewodnik?! :)