Jump to content
Dogomania

groszek83

Members
  • Posts

    2629
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by groszek83

  1. Dobry wieczór jak zwykle przyszłam wyciągnąć Twojego blogaska z otchłani:loveu::loveu::loveu: ja miałam wolny poniedziałek,dwa następne też mam wolne:multi::multi:nie ma więcej zdjęć bulinki:placz::placz::shake:
  2. Bulterier,bulterier i jeszcze raz bulterier:loveu::loveu:
  3. Jesssssssssssssuuuuuuuuuuuu Alicjo nie wstawiaj tylu fot bo nie nadążam i strona sie mi wieki otwiera:shake::shake::evil_lol::evil_lol:
  4. Dziś słonecznie może i tobie promyczek nadziei sie przyda hopaj:lol:
  5. Bosz....... no ja wiedziałam że tak będzie:shake:nikt nie zajrzał:shake:dzień dobry,udanego spotkania z bulinką,u nas skończyli grzeszyć bo słonko wyszło,hops blogasku hop:loveu::loveu::loveu:
  6. Jaka wiosna >?gdzie???:placz:u nas wczoraj rano śnieg padał potem deszcz a potem wiatr dołaczył :placz::placz:dziś wieje i śniegiem polatuje nawet skrawka zielonej trawki niet:placz::placz: i oczywiście podnosze blogaska:loveu::loveu:
  7. Dzień dobry przyszłam tu bo ktoś mnie tak pięknie o założenie blogaska prosił:loveu::loveu:zapraszam więc do swojego,tylko że go jeszcze nie ma:loveu::loveu: a tak na poważnie to Ci zazdroszcze Luśki bo ja też kcem bulinka:placz::placz:
  8. Dzień dobry przyszłam podnieść tego biednego blogaska:loveu::loveu: ludzie zaglądajcie choć czasem do Alicji :placz::placz:ona sie tak stara to dobra kobieta jest no:helo: hopsaj blogasku hopsaj:loveu::loveu::loveu:
  9. :PROXY5:Węsze podstęp więc nie nie chce jestem na diecie:eviltong::eviltong:
  10. Nie bój żaby pojawi sie pojawi :cool3::cool3: "eloł laski":diabloti::diabloti:
  11. Ale w błocie będzie prawda?:evil_lol::evil_lol: a zaraz w sąsiednim błotku Alicja z sznaucerka:multi::multi::multi::diabloti:
  12. To przerobie go na spanielka :loveu::loveu::loveu:i podaruje twojej mamie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='Vectra']a co mam pisać z dużych liter czy jak kurde :crazyeye: :razz: a wogóle to nie pokazuj języka bo ci wytrymowany łeścik nasika :eviltong:[/quote] :-o:-o Jesu to one na język sikają:crazyeye:to ja już nie chce łeścika:shake::shake:oddam ci go:grins::grins:fajny jest:loveu::loveu:
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:crazyeye:nie masz ...........to mój brat ci zamontuję :evil_lol::evil_lol::evil_lol:jak ja kocham braci ....nieswoich:eviltong:[/I][/B][/quote] Już mam zamówionego montera:multi::multi::evil_lol:
  15. [quote name='Vectra']ty weś wylusuj so :razz: chyba ci ciasne f tej puszce nie ? hehehe :diabloti:[/quote] Ja nie rozumieć o co Tobie chodzi:shake::shake::eviltong:
  16. :placz::placz::placz: bo ja jeszcze nie mam skajpa:placz::placz::placz: jak tylko będzie to już sie mnie nie pozbędziesz promise yuo:Rose::Rose::bigok:
  17. Na dobranoc wielkooka przejdż sie na pierwszą:multi:
  18. A skąd mam wiedzieć jak sie śpiewa zapytaj kogoś kto to ustrojostwo ma :p:p
  19. [quote name='Behemot']To ja ci mogem przez skajpa zaśpiewać Szatana kcesz? Ale jak ja nie mam skajpa, to mogem śpiewać do tej dziurki, co sie sluchawki w niom wsadza? :oops:[/quote] To może poczekaj aż brat mej siostry Princessek założy mi tego skype :loveu::loveu:to napewno już niedługo lada dzień z pewnością:loveu::loveu:
  20. [quote name='Vectra']gdybym mniała słuchafki to bym ci ja porzyczyła - przyjaciułko moja :loveu: Groszek kiedy ja nie umniem liczyć :-( w przeczkolu dopiero nas pisać uczom :oops:[/quote] To czego sie tak do pomocy pchasz :roll:,bosz :roll:,dobra to bedziesz częstować czekoladą wszystkich którzy mnie odwiedzą:cool3::cool3:
  21. [quote name='dealer'][B]....a uszy ich puchli i wiedli i nagla potrzeba wiedzeni w jeden glos krzyczec poczeli......litosciiiii...litosciiiiii...[/B][/quote] Ale ja jeszcze nawet nie zaczełam:roll::roll:
  22. [quote name='dealer'][B]cheba sie musisz ustawic w kolejce....albo dac lapowke....czekolade albo cus:)[/B][/quote] Taaa koniecznie miętową:diabloti::diabloti: przepraszam gdzie jest gospodyni tego dennego blogaska:evil_lol::evil_lol:
  23. [quote name='Vectra']Groszek ,a czy ja moge pomóc ci przy blogasku :cool3: :loveu: bo wiesz ja nie mam pieska bo mam alergie na siostre mamy :shake:[/quote] Dobrze od tej pory możesz zliczać prośby o blogasek jak dojdą do odpowiedniej liczby to mi zgłoś :loveu::loveu: aaa też niestety musisz zmienić nick bo ten taki siakiś plebejski:roll::roll::diabloti:
  24. [quote name='bonita'][B]A masz skypa? jak nie to mój brat ( nieistniejący:evil_lol: ) może Ci go zainstalować[/B]:cool3:[/quote] Nie siostro Princesso nie mam skype możesz przysłać do mnie swego brata Princesska Juniora pozwole mu w swej łaskawości zainstalować sobie skype i będe Was dodatkowo swoim głosem anielskim zapraszać:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...