Jump to content
Dogomania

groszek83

Members
  • Posts

    2629
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by groszek83

  1. Rusałko czaruj czaruj sobie ten dom..
  2. Czeka i czeka i czeka i czeka..........:roll:
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Aluś sorki że ci tak tu gadamy ale słuchaj bo Ty tez bedziesz niebawem Madzia - ino nie z Tych :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] A z których???:eviltong::eviltong::evil_lol:
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ja stawiam że 83 to wiek groszka czyli przetermoinowany :diabloti: doberek... już sie mi otworzył twój blogas [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jaki przeterminowany??Groszki baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ale to baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo zachowują swój normalny świeży wygląd oraz smak:eviltong::eviltong:
  5. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]eeeeeeeeeeee przesadzasz................ ONA tak LUBI:diabloti::razz::eviltong: witaj Groszku83..................to rocznik????:eviltong::razz: [/B][/COLOR][/quote] No wiesz...Groszków się o rocznik nie pyta:cool1: [COLOR=Yellow](no niestety rocznik)[/COLOR]
  6. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]Kilka fotek...........chyba jeszcze nie wstawianych[/B] [/COLOR] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7788/3333th8.jpg[/IMG] Taa moje wlazły ostatnio do takiej śmierdzącej kałuży w której jeszcze był żabi skrzek a że mają spore futra to zapach był niezły... [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2947/img0277pp1.jpg[/IMG] [COLOR=DarkRed][B]i na koniec duszonko:crazyeye:[/B][/COLOR][/quote] Mordują psa i jeszcze sie publicznu\ie do tego przyznają..:shake::shake:
  7. Uparcie pokazujemy się na pierwszej stronie...
  8. [quote name='Samturia']a ja widziałam dzisiaj Alicjerydzewską! :multi: ;) :P:P:P[/quote] :crazyeye:O matko!!!!!!:crazyeye: a autograf wzięłaś??:evil_lol::evil_lol::eviltong:
  9. To cztery tygodnie zdjęć świniaka nie będzie??:shake:
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pasta Kiwi ALE ożywi....:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie witam sie Alicjo R z tobą bo ty już w drodze do mnie :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Pojechała do Ciebie sie pastować??:confused:I to takie odstresowujące?:confused:Czego to się człowiek tutaj nie dowie:-o
  11. :crazyeye::crazyeye:Woliera??Jak to nie trzyma sie domu??:crazyeye::crazyeye:
  12. Jakieś takie przerażające to cuś...jak z horroru:roll:
  13. Z tego co widać na zdjęciu będzie gdzieś przed kolano:roll: [B][FONT=Times New Roman][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/33jasna%20su%20%284%29.JPG[/IMG][/FONT][/B]
  14. To już za młodu Jogiego gołymi babami gorszysz???:crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol: Trzeba było jakieś listki figowe dorobić:evil_lol::evil_lol:
  15. groszek83

    Metamorfozy

    [quote name='Apbt_sól']a ja Przedstaiwe Magnum-a który jest u Casi i Figi , zabrała go ze schroniska w Wałbrzychu prawie rok temu , walczyła o niego jak lew spedziłłyśmy tam wiele godzin w oczekiwaniu na niego , był zaniedbany osowiały . Casia dała serce najcusowniejszy dom jaki mogł mu sie zdarzyć i towarzystwo swojej pitki oraz kota . Magnum w dniu wyciagniecia ze schronu : [url]http://img518.imageshack.us/img518/2220/1020284qy2.jpg[/url] [url]http://img113.imageshack.us/img113/9472/1020285nj9.jpg[/url] i obecnie :D [url]http://img444.imageshack.us/img444/723/magaaggur1.jpg[/url][/quote] Jakie cudo:shock:Jakie mięśnie:shock:Piękny cóż tu więcej pisać...
  16. Właśnie łapie to to chociaż te muchy??:hmmmm: U mnie własnie się burza skończyła brrr......
  17. Na pierwszą na pierwszą bo zginiesz w tym tłumie maleństwo.......:shake:
  18. :thumbs:To żeby w końcu Fuksik zamieszkał w domku z ogrodem.Należy mu sie w końcu po tym wszystkim co przeszedł;)a z doświadczenia wiem,że ogród dla psa to raj,zwłaszcza jak mu się jeszcze zasadzi kwiatki,które wykopuje albo zadeptuje (w zależności od upodobań)z wielką radością:lol::lol:
  19. Dobry...:cool1: Prezes Pudliszek nie dał L4 do tego kazał pracować w niedziele........bezdusznik:shake::shake:On pewnie z Klockową spokrewniony:evil_lol::evil_lol:
  20. Poprawę od zaraz oczywiście :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Na dzień dobry maleństwo frunie na samą górę ............
×
×
  • Create New...