[URL]http://i35.tinypic.com/2dt41gj.jpg[/URL]
i znowu grożna mina:evil_lol:
Cudny był ten twój psiak:loveu: mnie też od razu toller do głowy przyszedł:loveu:
Co do choroby moge tylko napisać że bardzo współczuje:sadCyber:
Witka:multi:
Może warto byłoby podpytać co z psiakami:razz: może cierpią gdzieś w dalszym ciągu:-( ewentualnie możnaby wtedy ogłosić je na dogo i na paru innych portalach,szczeniaki najszybciej znajdują domki;)
[quote name='Tengusia']oj zazdroszcze tej Teneryfy :loveu::loveu::loveu:
Mnie nie zazdrość ja tam nie byłam:eviltong: moja siostra świat zwiedza;)
Po wizycie:roll: jak ja nie lubie dentysty:placz: ręce miałam tak spocone że jak je trzymałam założone to koszulke pod nimi miałam całą mokrą:oops:
Na odprężenie
[IMG]http://img60.imageshack.us/img60/1167/pa168731ja7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2617/pa168728os2.jpg[/IMG]
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2491/pa168691wk4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img55.imageshack.us/img55/347/pa168693kx7.jpg[/IMG]
[IMG]http://img55.imageshack.us/img55/5366/pa168707fr7.jpg[/IMG]
[URL]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/Taishi3of16copy.jpg[/URL]
a co on taki raz bardziej rudy raz mniej:evil_lol:
[URL]http://i454.photobucket.com/albums/qq262/tulitula/Taishi4of16copy.jpg[/URL]
I w troszke cieplejszym klimacie widoczki z Teneryfy:cool1:
[IMG]http://img354.imageshack.us/img354/2341/pa199140ag3.jpg[/IMG]
narysowana góra
[IMG]http://img362.imageshack.us/img362/4574/pa199075rg3.jpg[/IMG]
miasto pod chmurami
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4075/pa148346om5.jpg[/IMG]
pocztówkowe
[IMG]http://img354.imageshack.us/img354/7536/pa168626ob8.jpg[/IMG]
tatusiu daj buzi
[IMG]http://img362.imageshack.us/img362/754/pa168645uf3.jpg[/IMG]
Tak na szybko żeby nie było że tu zdjęć nie ma pokaże wam jak zima u mnie wygląda:cool3: tak apropo nadchodzącej pory roku żeby wam cieplej było:eviltong:
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9840/uaggi4ak8.jpg[/IMG]
mój domecek
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2605/uaggi9td5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img362.imageshack.us/img362/4172/uaggi10zg4.jpg[/IMG]
Wtam wszystkich;) i niestety żegnam:roll: pewnie jutro już będe mieć więcej czasu bo aktualnie musze szukać nowej fuchy:-( zdjecia są tylko jeszcze nie zgrane:eviltong: sory za poślizg.