-
Posts
10821 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gops
-
a ja zapomnialam sie pochwalic ze viva rogz doszedl :diabloti::eviltong: pozniej dam zdjecia ;)
-
wsumie to sie zastanawialam czy nie sprzedac Mki fioletu na lancuszku ale chyba jednak nie :eviltong:
-
[quote name='rockstrawberry'][URL]http://www.allegro.pl/item433379884_chaba_szelki_moro_rozm_4_hit_lata.html[/URL] Tu są. Szelki z chaby, moro ale 20mm szerokości. Za dużo?[/quote] niet wlasnie je widzialam ale niewiem czy nie za duze ...on ma okolo 43cm w klacie a tamte sa kolo 70...ale regulowane to powinno sie zmiejszyc...sama nieiwem mozee ktos jednak chce szelki ezy doga rozmiar "s" ? :diabloti: czarne
-
jaaaa pomoze mi ktos znalezc szelki moro regulowane nie mniej niz 16mm tasma... nigdzie znalezc nie moge.. tylko nie guardy tylko te drugie :razz: sa z chaby niby ...no ale niewiem ma ktos moze? :diabloti:
-
[quote name='Talia.']Pokaż! :)[/quote] ale jej jeszcze nie doszly :diabloti:
-
[quote name='Justa']green tartan i pomarańczowa z nitką :p[/quote] ta pomaranczowa jest fajna na zdjeciu tez mi sie podobala ale jak zobaczylam w zologu na zywo to mi sie odechcialo taka zarowa :eviltong:
-
[quote name='jbk']Włosów ma dużo, więc nic nie widać ;)[/quote] taaaa i tak ma mniej niz zawsze :evil_lol: [quote name='Cheritka']On ma futro, tak jak owieczka , niee :shake: włosy :eviltong:[/quote] taaaa ... to jak to jest? niemaja siersci tylko futro ? a czym jest w sumie futro bo nie kazdy wie :diabloti:
-
[quote name='Justa']kupiłam 2 obroże :diabloti:[/quote] a jakie?? wzorki ;)
-
jakas trefna sztuka byla ;) ale pieknie jej bylo w tym rogzie :loveu:
-
[quote name='BBeta']Zamówiłam brązową :diabloti:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: noooo tak tez mozna :diabloti: mi tez sie bardziej brazowa podoba :evil_lol:
-
no to rwie sie na szyciu nie ma opcji zeby sie tasma gdzies na srodku zerwala jesli byla cala oczywisie a nie juz pogryziona ;) moj pudel zerwal flexi a tez duzo ludzi uwaza ze sie nieda...:razz:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
gops replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc :multi: nadrobilismy prawie ze wszysko :diabloti::eviltong: zdjecia sliczne :loveu: wyglaskaj odemnie ;) -
[quote name='Marta_Ares']mamy 2 nowe obroze:evil_lol: zdjecia pozniej:cool3:[/quote] a jakie? wzorki :diabloti: [quote name='asiunia']XL,wedle rozmiaru dla rottka...co najbardziej mnie zaskoczyło nie strzelił zatrzask a taśma...[/quote] o to rzeczywiscie cos nie tak bylo... moze akurat tak Ci sie trafilo :roll: jak sie tasma zepsula? pies moze przegryzc ,moze na szyciu sie zerwac...
-
[quote name='asiunia']jeżeli ten nie wytrzymał,nie będę ryzykować że następny też nie da rady;)[/quote] moze dobralas zly rozmiar ? ;) znam bardzo duzo psow chodzacych w rogzach i nigdy nikomu nic sie nie zerwalo ani nie zepsulo zarowno u yorkow,pudlow jak i labow onkow i rottkow ;)
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam Was :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]muszę przyznać że Basterek w tej chustce wygląda czarująco :cool3::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wymiziaj :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] hej :multi::multi: noooo niczym kowboj :diabloti: oczywiscie wymiziam :razz: [quote name='Cheritka']Nie zapominamy, bo kochamy pudelki, ale Wy chyba macie sklerozkę i o nas zapominacie :cool3:, a u nas nowości :lol:[/quote] my tez kochamy :evil_lol: zaraz spojzymy ;) [quote name='jbk'][URL]http://images31.fotosik.pl/363/6f2c931e1206c43fmed.jpg[/URL] - jaki uśmiechnięty ;)[/quote] dobrze ze nie widac jego brakow w uzebieniu bo by sie obrazil pewnie :razz:
-
:evil_lol: to dobrze :razz:
-
fajna te obroze dla szczeniakow :loveu: szkoda ze takiego nie posiadam :eviltong: mam nadzieje ze viva rogz do czwartku do mnie dojdzie :diabloti: mysle jeszcze nad tym drugim niebieskim ale niewiem...srednio mi sie widzi :roll:
-
[quote name='dadiii']no zauwazylam ze te pilki takie twarde i wogole sie nie odbijaja od podlogi :/ mowisz ze komplet wytrzymaly jest?? ale ten odblaskowy czy to w kostki?? bo jsli odblaskowy to moze kupie jeszcze jeden ?? skoro dobre :p[/quote] odblaskowy :razz:
-
dam kilka zdjec Bastera zebyscie calkiem o nas nie zapomnieli ;) [IMG]http://images48.fotosik.pl/11/20a9051e78e73024.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/363/6f2c931e1206c43fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/275/af19277c7d7c34ecmed.jpg[/IMG]
-
ja kupilam dwie pilki ,rozowego flaminga i obrozke ze smycza czarna z odblaskiem :diabloti: za az 11 zl za wszysko :evil_lol: tak wyglada pilka po 40minutowym spacerze :evil_lol: nie polecam juz pekla :evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/11/6cdb47843a237955.jpg[/IMG] flaming :diabloti: [IMG]http://images37.fotosik.pl/11/80e8410d30a69deb.jpg[/IMG] a smycz z obrozka bardzo polecam niby takie zwykle i wogole ale przezyla dziki szal ataku na kota :razz: wzielam na wszelki wypadek drugi komplet z domu do torby ale ten wytrzymal caly spacer :multi:
-
chyba sie zara do biedrony wybiore... a mialam isc jutro..:razz:
-
malina najlepiej i razem i osobno ;)
-
a ja wlasnie sie pozbywam green tartana...kurcze moze kupie zacisk jak sprzedam tego :diabloti: a do biedrony ide jutro :razz: mam nadzieje ze cos dla mnei zostanie :roll:
-
[quote name='Sallcia'] GOPS a jakies zdjecia? :P[/quote] wejdz na pelna miske moge dac ci link :eviltong: na psie niemam ladnych zadnych ..;)