[quote name='Estera']nie mam pisze się osobno :eviltong: Spoko przeżyję :loveu:
Ciekawe ile inni nam dadzą :loveu:
Jak za wcześnie?! Ja od 7:30 na nogach :evil_lol:[/quote]
wiem jak sie pisze , bo pisze ze slownikiem :lol:
czasami zrobie blad przypadkowo :eviltong:
ja wstaje tylko dlatego tak wczesnie czyt o 9 bo musze wyjsc z psami, ale potem, najczesciej znowu ide spac ale dzisiaj najpierw siadlam na dogo i wlasnie widac jakie glupoty pisze :roll:
o 7.30 to ja sie przekrecam na drugi bok :evil_lol: