-
Posts
2009 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Fiona.22
-
Kochana sunia czeka... :-(
-
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
Fiona.22 replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Lunka została dzisiaj odrobaczona, robale normalnie z niej wychodziły. Ona jest taka biedna, ciągle piszczy żeby ja na trawke postawić, jest taka szczesliwa kiedy moze pospacerować, oczywiście z naszą pomoca. Dzis okazało siejeszcze, że sunia ma krzywicę. U niej w dość nietypowym miejscu, ma pokrzywione żebra, szczególnie z prawej strony :roll: -
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Fiona.22 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Historia Jeżyka pokazała, że nie można tracic nadziei. Każdy zwierzak ma gdzieś swoje miejsce. Odromne uznanie dla Neris, która tak cierpliwie szukała domku dla malucha :loveu: :loveu: :loveu: -
Jak miło słyszeć, że Leonek ma się juz lepiej. Nigdy bym nie powiedziała, że lubi porzeczki :evil_lol: Biedak pewnie bardzo był wczoraj zestresowny, tyle się działo, ciagle cos nowego. Nowi ludzie, burza, jakiś dom, tu znowu nowi ludzie, potem podróż i tu znowu nowi ludzie, i kiedy dotarł na miejsce dla odmiany znów nowi ludzie i nowy kolega. Ciekawe jak sie zaklimatyzuje wśród większego stadka. A wyobraźcie sobie, ze hycle dzisiaj byli na osiedlu i szulaki Leonka. Pewnie zwęszyli na nim jakis interes :mad:
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Fiona.22 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Wszyscy dogomaniacy o 16 trzymaja kciuki za jezyka i przyszłych opiekunów :lol: -
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
Fiona.22 replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Niedługo Lunka bedzie miała allegro, oby udało sie trochę cegiełek sprzedać bo duzo kasy jest jeszcze potrzebne. W nastepnym tyg muszę uregulować u weta 550 zł za zabieg :roll: -
A co tu taka cisza ?? ;)
-
KIELCE: Mały Jeżyk miał szczęście i żyje. I ma swój dom !!
Fiona.22 replied to ares88's topic in Już w nowym domu
Jeżyk w koncu się doczekał :multi: -
Ostatnio zaniedbałam "moja" preguskę nie byłam juz u niej drugi dzień ale obiecuję jutro to odrobię z nawiązką.
-
Kaziu przed chwila wyjechał :multi: Taka fajna przylepka z niego, tak się juz do niego przywiązałam, że miałam świeczki w oczach kiedy dziewczyny odjeżdżałay. Bez problemu dał się do samochodu wpakować, nawet sie nie spostrzegł kiedy był juz w srodku. Dzieki mojej kochanej babci która użyczyła mi swojego mieszkania, burze przeczekalismy u niej. Strasznie u nas lało nawet grad spadł. Kazio boi sie huków, strzałów więc burza go nieco zestresowała. Pomimo tego, że był zdenerwowany zachował się bardzo grzecznie. [B]Dziekuje bardzo dziewczynom z Krakowa, bez ich pomocy Kazio by czekał w nieskonczoność. Andzi69, która bardzo pomogła ratować Kazia i oczywiscie wszystkim, którzy dogladali Psa, kiedy jeszcze biegał po osiedlu[/B] :loveu: :loveu: :loveu: Teraz czekam z niecierpliwościa az dziewczyny coś napiszą :lol:
-
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
Fiona.22 replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Ania B zgodziła się zrobić aukcję cegiełkową dla Lunki. :multi: [B][COLOR=red]Potrzebny [/COLOR][COLOR=red]jest tekst[/COLOR][/B][COLOR=red] [B]aukcji, kto ma jakis pomysł ??[/B][/COLOR] Wieczorkiem Ania ma jeszcze potwierdzić. -
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
Fiona.22 replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
[quote name='manforte']Właśnie wpłaciłam parę pieniążków dla Luny.[/quote] Manforte bardzo, bardzo Ci dziękuje :loveu: :loveu: :loveu: Jak to miło, ze mozna liczyc na dogomaniaków :multi: -
Ja mam w domu PRATEL, miałam swoje stadko profilaktycznie odrobaczyć ale mogę dać tabletki w pakiecie z Kaziem jemu się bardziej przydadzą. Dziewczyny już nie wiem, który raz to pisze ale dzięki ogromne jesteście wielkie. Camara dziękuje, że tak bardzo zaangażowałaś się w ratowanie Kazia. Kasie super, że pomagasz temu biedakowi z przystanku :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Kasie']No to czuję ze mój tata bedzie mocno zachwycony... Czy Wy dzisiaj macie dyżury smyczowe?[/quote] Coś w tym rodzaju ale głównie jedna dziewczynka z nim bedzie siedziała. Ja go przeje dopiero ok 17. Ok 12 ma jeszcze jedna pani się stawić na dyżur. Biedaczek jak go zapieliśmy na smycz miał taki strach w oczach. Pewnie myslał, ze znów w lesie wyląduje :roll: Kasie domyslam się, że twój tata jest właśnie w tym przedziale wiekowym. On szczeka bardziej ze strachu myslę, że Kazik przekona się do twojego taty :cool3: Co do jego wieku, zaglądałysmy mu dzisiaj w zęby, sa bielutkie. On napewno nie ma 3 lat, wydaje nam sie, że ok 1,5-2 lat bedzie miał. Sorki za błedne info ale na poczatku określiłam wiek tylko po wygladzie :oops:
-
[quote name='saga_86']Nikomu Ingrid nie wpadła w oko?:roll:[/quote] Pewnie komuś już wpadła ale tek ktoś jeszcze o tym nie wie :cool3:
-
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
Fiona.22 replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Wszyscy zapomnieli o Lunie :roll: -
[quote name='Kasie']Dotrzemy ;)[/quote] Dziewczyny Kaziu już złapany :multi: spaceruje z dziewczyna odokoła bloku. Nawet ładnie chodzi a smyczy ale poczatkowo bardzo się jej bał juz myslałam, że bedzie problem. On sie boi starszych ludzi ok 50-60 lat. Drze jape na każdego kto przechodzi obok. Jacyś... musieli go nieźle traktować :angryy: Dziweczyny jesteście kochane :loveu: musicie dzisiaj jakoś dotrzeć. Kiedy Kazio juz spacerował na smyczy podjechali Ci wieśniacy ze schroniska i go szukali. Ale nie znaleźli :evil_lol: i nie znajdą. On nie może tam zostać ali dnia dłuzej, uratowałyście go w ostatniej chwili.
-
[quote name='Kasie']Co prawda mamy dość spore komplikacje w Krakowie, ale postaramy sie dzis byc w Kielcach. Czy wiecie może jak on reaguje na inne zwierzęta?[/quote] Jest bardzo towarzyski lubi inne psy. Kiedy zobaczy jakiegos na horyzoncie od razu do niego biegnie zeby sie przywitać. Dziweczyny jeśli by cos nie wyszło dajcie znać zebysmy nie czelaki na was. Ale mam nadzieję, że dotrzecie jednak.
-
[quote name='Camara']Jutro przyjedziemy z Kasią - myślę, że ok. 18 uda nam się wyjechać z Krakowa. W razie czego - andzia69 ma telefon do mnie i chyba do Kasie też. Może by tego obiadu mu już nie dawać??? bo samochodu sie nie doczyscimy ;)[/quote] Ok dostanie tylko sniadanie. Ogólnie on jada często ale po troszku ponieważ był zagłodzony i ma skurczony żołądek. Dziewczyny do zobaczenia jutro :cool3:
-
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
Fiona.22 replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']zrobiłam przelew dla małej nie jest tego dużo ale zawsze coś:razz: ja niestety nie umię robić takiej akcji na allegro:shake:[/quote] Dziękujemy madzia828 :loveu: kazda złotówka sie liczy. Jutro sunia idzie do weta na kontrole poniewaz nie podobają nam sie jej żebra. Tak jakos dziwnie sterczą. To pewnie nic powaznego ale musimy to sprawdzić. -
[quote name='andzia69']oj,zeby się tylko nic niespodziewanego nie wydarzyło!!! proszę trzymać kciuki za Kasię i Kazia!:loveu:[/quote] Andziu myslę, że wszystko bedzie ok. On jest tam juz od dwóch tygodni, i codziennie dostaje śniadanie, objad i kolacje. Rano jak przyjdze na sniadanie dziewczyna ma go zapiąc na smycz i juz od rana bedzie złapany. Dodam, że ta dziweczyna robi z nim wszystko, tarmosi go zamyka mu dłońmi pyziora kiedy szczeka. On ma do niej zaufanie i jutro zostanie ono wykorzystane :evil_lol:
-
[quote name='andzia69']oj - dobrze,że jesteś bo już erce glowę zawracalam,żeby się z tobą skontaktowała !!! coś trzeba wymyśleć,żeby go złapać i gdzieś przechować do czasu jak Kasia przyjedzie...ja w razie co służę sobą i samochodem jakby go trzeba bylo gdzieś zawieźć[/quote] niestety niem mamy go gdzie przechowac :-( obleciałam całe osiedle wsztstkich znajomych obdzwoniłam i nic. Pytałam weta ale tez się nie zgodził bo to jest duzy pies i wogóle nie miał humoru z nami rozmawiać. Jutro od rana będzie pilnowany, zapięty na smycz i tylko tyle mozemy zrobić :roll: Ja mam jutro o 15 egzamin więc dopiero ok 17 bede wolna. Ale nie powinno byc problemu. Psiak ciągle śpi pod blokiem i od rana bedzie pilnowany.
-
KIELCE Połamane szczenię-wraca do zdrowia dzięki wam. Dziękujemy!!!
Fiona.22 replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj byłam u Lunki :cool3: wiecie jak fajnie się załatwia. Trzeba ją trzymać jak dziecko i do sikania, oczywiście po wszystkim trzeba jej dupsko wytrzec chusteczką, bo czasami się obleje. Ponawiam prośbe o allegro cegiełkowe dla małej. :modla: -
[quote name='fidelek2']Fiona, jak się Misiek ma? Widziałaś Go może? :lol:[/quote] Wczoraj widziałam Misia miał sie całkiem nieźle. Przybiegł sie przywitać, choc początkowo mnie nie poznal i patrzył się na mnie jak na ufo :evil_lol: . Spotkałam się wczoraj z taka pania, która ma na niego oko (ciągle przebywa pad jej blokiem) i babka miała ogromny zal dlaczego go jeszcze nie zabrałam (cztery dni tam przebywa) Zjechała mnie równo, wykrzyczała, ze przecież z TOZu jestem a ja nic nie robię. Głupia baba, nie dało jej sie przetłumaczyć, bo ona niestety nie rozumie jak się do niej po polsku mówi. Ale ONA nawet mu obroże kupiła a ja mam to gdzieś...bo go nie zabiorę. Ale jak powiedziałam, ze niestety nie mam go gdzie zabrać i zeby obroze mu założyla to stwierdziła, że jeszcze mu ja ktos ukradnie:shake: Zaproponowałam, że jesli tak bardzo chce pomóc Kaziowi to niech go weźmie do siebie na parę dni. Nie weźmie bo ona ma goldena, ale ja to pewnie nie wiem jak taki pies wygląda :angryy: :angryy: :angryy: Szok myslałam, że ta babka jest poważniejsza.... Dzisiaj się do Kazia wieczorem wybieram w odwiedziny :cool3: